Ukradena Bora - České Budějovice 1.3.08

no cement

Moderátoři: vwCharlie, KJirka

jirka m
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: 26.09.2007 15:45

Ukradena Bora - České Budějovice 1.3.08

Příspěvek od jirka m »

Ukradena v noci na 1 brezna pred barakem v ceskych budejovicich....

mod. edit: kdyby byla zahlednuta volat 777670444
Přílohy
100_4261.JPG

Uživatelský avatar
4motion
Řidič
Řidič
Příspěvky: 56
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha/Č.B.

Re: VW bora

Příspěvek od 4motion »

Fotky už jsou v předchozím příspěvku. RZ asi k ničemu, ale kdyby náhodou: 2C4 71-17, auto obuto na 19", VIN: WVWZZZ1JZW101650.

Přeci jen - Bora v kombíku není u nás až tak moc rozšířená, zkuste mít "oči otevřené".. :158:

Uživatelský avatar
PepekCZ
Profík
Profík
Příspěvky: 961
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha to je raj..
Kontaktovat uživatele:

Re: VW bora

Příspěvek od PepekCZ »

to je hrozny, z*rdi...mel jsi to nejak zabezpecene??drzim palce aby se nasla.,

jirka m
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: 26.09.2007 15:45

Re: VW bora

Příspěvek od jirka m »

dekuju.to mas pravdu, v policii moc neverim, kdyz jsem videl jejich pristup, tak patram na vlastni pest, uvidim, prisaham, ze kdybych videl jak mi do auta lezou, tak je tam na miste zmrzacim. jsou to z*rdi, kdyz dokazou jen krast, ale vlastima rukama by se neuzivili.

Uživatelský avatar
stréc od piva
Pilot
Pilot
Příspěvky: 759
Registrován: 30.09.2007 12:57
Kontaktovat uživatele:

Re: VW bora

Příspěvek od stréc od piva »

v tom VINu ti chybí jeden znak..

měls tam alarm nebo něco (odpojenej VAG, tajné vypináč) ?
Ať si každej jezdí čím a jak chce,ale blbci na silnici ať se mi vyhnou ! AMEN

jirka m
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: 26.09.2007 15:45

Re: VW bora

Příspěvek od jirka m »

mel jsem tam alarm, imobilizer... Rodice pritelkyne spali 5 metru od auta a vubec ho neslyseli nastartovat a v noci nafta je dost slyset :( za informace k nalezeni auta finance odmena!!

Králik
Řidič
Řidič
Příspěvky: 85
Registrován: 13.02.2008 14:23
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Re: VW bora

Příspěvek od Králik »

jirka m píše:ukradena v noci na 1 brezna pred barakem v ceskych budejovicich....
Tak to je v háji, vím jak se cítíš. Mě šlohli pašíka v 20.2. a už stím ani nepočítám že ho někdy spatřím. Policie je kničemu, ta nic nenajde!! Ted přemýslím co koupit za káru,ale VW už asi né, jelikož jsem měl pašíka 3měsíce a hned si ho ty kur*y vytypovali a lohli. Ale kdybych něco zahlíd tak písnu, jelikož taky tak trochu pátrám sám na vlastní pěst. Tak zdar a sílu....

jirka m
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: 26.09.2007 15:45

Re: VW bora

Příspěvek od jirka m »

To je presne pristup nasi slavne policie, za to ze nemas pasy by te chteli skoro zastrelit a praci kterou od nich ocekavame a platime z nasich dani absolutne nezvladaji, vubec neocekavam ze by nasli i sebemensi stopu, protoze z jejich telpe kancelare to ani nepujde... VW si mozna koupim zase, ale ted uz i poradne pojistim, protoza to v tomhe state ani jinak nejde! Bohuzel

Uživatelský avatar
4motion
Řidič
Řidič
Příspěvky: 56
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha/Č.B.

Re: VW bora

Příspěvek od 4motion »

Jirko,

nikoho se nezastávám, ale v tomhle případě je to trochu složitější... Podle všeho to vypadá, že auto bylo vytipovaný, všechno bylo připravený..(nespustil alarm, nevadil jim immo...) A pokud třeba za rohem přehodili značky (shodný s falešným techničákem)..... :roll: Policajti u Vás byli někdy kolem osmý, že jo? A řekni sám, za nějakejch 6 hodin přejedeš v podstatě celou republiku...

To nic nemění na tom, že jsou to neskuteční šmejdi a že je mi to líto...

Králik
Řidič
Řidič
Příspěvky: 85
Registrován: 13.02.2008 14:23
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Re: VW bora

Příspěvek od Králik »

jirka m píše:To je presne pristup nasi slavne policie, za to ze nemas pasy by te chteli skoro zastrelit a praci kterou od nich ocekavame a platime z nasich dani absolutne nezvladaji, vubec neocekavam ze by nasli i sebemensi stopu, protoze z jejich telpe kancelare to ani nepujde... VW si mozna koupim zase, ale ted uz i poradne pojistim, protoza to v tomhe state ani jinak nejde! Bohuzel
Já jsem si to pojistil, tak jen cekám až to policie uzavře a Ceská mi vyplatí kačky. Ale co tak počítám tak prodělám 70tisíc. Pašíka jsem si pořídil z Německa za 230.000,- +noví zimáky atd... Ted jsem byl projet bazary v okolí, ani Bora ani passat, nikde nic podobného.

Uživatelský avatar
mitulinka
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 03.03.2008 22:03
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: VW bora

Příspěvek od mitulinka »

Lásko mi ho vyšťouráme :wink: naděje umírá poslední. A k tématu Policie a styl vyšetřování...viděla jsem to na vlastní oči...případů plno, ale jsem zvědavá co předloží, až přijde papír s nadpisem ODLOŽENO, a my budeme chtít vidět protokoly postupu vyšetřování. Na vlastní pěst...čtěte statistiky...14% je opravdu málo.

vinca
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: 07.03.2008 22:39
Bydliště: UH

Re: VW bora

Příspěvek od vinca »

jojo,taky bych tipnul auto na zakazku a to neuhlidas, i kdyby ses pos*l. :roll: a ten motor,podle me souply bokema startovaly nekde za rohem. Drzim palce,at ho najdes.

Uživatelský avatar
Mirinda
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4386
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: okr. Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: VW bora

Příspěvek od Mirinda »

Myslela jsem ze tyhle auta se moc nekradou :cry: Uprimnou soustrast :(
Dobrá nálada nevyřeší všechny Vaše problémy, ale nasere tolik lidí, že je dobré si ji udržet :-)

Uživatelský avatar
VeWerka_Golf
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1402
Registrován: 17.02.2008 10:56
Bydliště: Liberec

Re: VW bora

Příspěvek od VeWerka_Golf »

Mirinda píše:Myslela jsem ze tyhle auta se moc nekradou :cry: Uprimnou soustrast :(
8O cože? Golf IV. / Passat B5 / Bora se čorkujou od VW nejvíc... já doufám, že nikdo nečajzne mě, bych si to šel hodit... zapikanej u lízingovky na 4roky, auto za čtvrt mega a mít ho jen čtvrt roku, balkón v 11.tým patře by to jistil...
before: VW Golf MKIV 1.9TDi ATD 74kW
now: VW Passat B5 1.9TDi AFN 81kW

Uživatelský avatar
JayZee
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 217
Registrován: 10.03.2008 15:18
Bydliště: Ostrava & Zarnovica
Kontaktovat uživatele:

Re: VW bora

Příspěvek od JayZee »

Doporucujem nejake domacky urobene zabezpecenie......tieto standardne veci ako alarm a imobilizer pre nich nie su ziadna prekazka....
Drzim palce nech ju najdes,ale myslim si,ze uz je na ukrajine :(
JaY

Odpovědět

Zpět na „Ukradené“