Další SEAT Alhambra - NALEZENO !

no cement

Moderátoři: vwCharlie, KJirka

Uživatelský avatar
michall
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5722
Registrován: 25.09.2007 15:24
Bydliště: Praha

Další SEAT Alhambra - NALEZENO !

Příspěvek od michall »

SEAT Alhambra 7A8 8391
ukradeno 28.3.2008 4:12, Praha 9, Hloubětín
r.v. 2000, nový model
motor 1,9TDi, 85kW, AUY, man. převodovka
Tmavě modrá
Odřený práh pod LP dveřmi, bez fólií na oknech, chybějící kryty na předních výškových repro, 2x dětská autosedačka (ale ty budou fuč), přední okna el, zadní manual

Je to k posr .... (sorry), ale mám i video s krádeží

http://www.youtube.com/watch?v=Rr6Tp3QpwzQ" onclick="window.open(this.href);return false;

Jen věřím, že to není nikdo odsud.


2008_03_28_09_07_543523.JPG
:yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo:
Po téměř 5 letech se nám auto vrátilo. Dle dostupných informací jezdilo nejprve kdesi na severu, pak bylo omlazeno a "převedeno" na jiný vin. Později jezdilo na jihu, kde bylo za blíže neurčených okolností zadrženo. Následně bylo provedeno znalecké zkoumání z odvětví defektoskopie, metalografie a technické diagnostiky (jak se praví v protokolu). Výsledkem bylo, že auto vykazuje znaky, které odpovídají vinku ukradeného auta. A i po mém zkoumání nacházím řadu známých dílů. Auto je sice dovybaveno některými "vylepšeními" (kožený vnitřek, xenony, okna v elektrice, ...), trochu to ale kazí technický stav - poškrábaný a obouchaný lak, polámané plastové díly zvenku i uvnitř, ... Takže je to sice vybavenější, ale zato v ne úplně dobrém stavu. Navíc je to samozřejmě bez "papírů" a RZ.
Naposledy upravil(a) michall dne 19.02.2020 07:52, celkem upraveno 8 x.
Dodržujte prosím Pravidla sekce, odpovědi hledejte nejdříve v Sherlockovi, díly shánějte/nabízejte v bazaru. Může se hodit ETKA online nebo ELSA online (odkaz je na .ru!)

eMeF
Řidič
Řidič
Příspěvky: 76
Registrován: 06.10.2007 00:57

Re: Další SEAT Alhambra

Příspěvek od eMeF »

Sekat ruce smejdum. Snad jsi to mel pojistene.
Co te napadlo, to natacet? Jake jsi mel zabezpeceni? Tusis s cim tam tak dlouho bojoval?
Kazdopadne budu koukat!

Uživatelský avatar
michall
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5722
Registrován: 25.09.2007 15:24
Bydliště: Praha

Re: Další SEAT Alhambra

Příspěvek od michall »

Sekat ruce ... ani náhodou - rovnou střílet, ještě bych mu pak platil do konce života. Bylo před pojistkou. Nahrávání už mám dávno, asi před 6 lety mi vykradli Felicii. Jednak mu nešla ŘJ motoru a jednak asi zámek pedálů.
Dodržujte prosím Pravidla sekce, odpovědi hledejte nejdříve v Sherlockovi, díly shánějte/nabízejte v bazaru. Může se hodit ETKA online nebo ELSA online (odkaz je na .ru!)

Uživatelský avatar
elit
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1573
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Další SEAT Alhambra

Příspěvek od elit »

Zamek pedalu? A stejne mu to stalo za to? Zvlastni, ze i za jizdy mu svitily brzdovy svetla. Na h***o ty koncernovy alarmy.
Passat 2008 BMP

Uživatelský avatar
Fritz
Řidič
Řidič
Příspěvky: 116
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Další SEAT Alhambra

Příspěvek od Fritz »

michall píše:Sekat ruce ... ani náhodou - rovnou střílet, ještě bych mu pak platil do konce života. Bylo před pojistkou. Nahrávání už mám dávno, asi před 6 lety mi vykradli Felicii. Jednak mu nešla ŘJ motoru a jednak asi zámek pedálů.
to mi chceš říct že jak tam lezl od spolujezdce tak rovnou vypnul i origo alarm k čemu tam tedy je když se dá takhle zneškodnit??? A dokázal se porvat i se zámkem pedálů? Tak to už je vážně hustý.

Je fakt že bráchovi kdysi ukradli auto co mělo zamykání spátečky a měl dva tajný vypínače. Když se auto našlo tak bylo neporušený, jen to zamykání odstanili silou, řadili 2 a 4.

Uživatelský avatar
michall
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5722
Registrován: 25.09.2007 15:24
Bydliště: Praha

Re: Další SEAT Alhambra

Příspěvek od michall »

Bohužel, koncerny takhle fungujou. Možná by stačil rozpojit komunikaci zámek-imobilizer, nechat jen zámek-centrál - jestli to jde.

Jojo, asi ho moc chtěl, šmejd jeden.
Dodržujte prosím Pravidla sekce, odpovědi hledejte nejdříve v Sherlockovi, díly shánějte/nabízejte v bazaru. Může se hodit ETKA online nebo ELSA online (odkaz je na .ru!)

Uživatelský avatar
DworiBak
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5645
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Severní čechy-VW City

Re: Další SEAT Alhambra

Příspěvek od DworiBak »

Autička mi je líto zkouknul jsem video a koukám že neměl ani na spěch mít alárm s pagerem tak už střílíš z okna

Uživatelský avatar
Octava
Profík
Profík
Příspěvky: 1179
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Další SEAT Alhambra

Příspěvek od Octava »

co ten zamek u spolujezdce?mel si ho zaslepeny nebo tam byl?jaktoze mu porad svitily ty brzdovy svetla?kua skoda ze jsi se nevzbudil by tady pak bylo vydeo i s akci :lol:

Uživatelský avatar
Hnilak
Řidič
Řidič
Příspěvky: 193
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Re: Další SEAT Alhambra

Příspěvek od Hnilak »

jak jse jmenoval ten zámek pedálů??? Bullock???
PASSATos B5 1,8 20V

Uživatelský avatar
michall
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5722
Registrován: 25.09.2007 15:24
Bydliště: Praha

Re: Další SEAT Alhambra

Příspěvek od michall »

Hnilak píše:jak jse jmenoval ten zámek pedálů??? Bullock???
HomeMade
Dodržujte prosím Pravidla sekce, odpovědi hledejte nejdříve v Sherlockovi, díly shánějte/nabízejte v bazaru. Může se hodit ETKA online nebo ELSA online (odkaz je na .ru!)

Pišta
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 13.03.2008 20:41

Re: Další SEAT Alhambra

Příspěvek od Pišta »

No pekne !!
pozeral som to video a to bol nejaký dilino čo to kradol ked mu to tak dlho trvalo !!!
......a kradol ešte starým systémom - teda tak že si priniesol vlastnú vyčistenú riadiačku a štartoval to na ňu, preto stále otváral kapotu........ no ale aj tak mu to nejak moc dlho trvalo.
koncernové alermy sú na nič, pretože reagujú iba vtedy ak sú dvere zavreté, to znamená ked ti niekto klepne okno a vleze do auta. Ked ti auto otvoria planžetou, ten alarm sa deaktivuje. Nejakú planžetu by som mal ešte v robote nájsť tak ju odfotím a aspoň uvidíte jak to vyzerá. Myslím že mám aj nejaké fotky "krabíc" teda vecí čo používajú na naštartovanie auta
.............no a teraz už majú buzíci také krabice, že nemusia meniť riadiacu jednotku v aute- iba zastrčia do VAG a štartujú. Mimochodom preto ti otváral potom ľavé predné dvere - lebo je tam VAG konektor............ ..........a ten zámok na pedále mi nejde nejak do hlavy

Uživatelský avatar
michall
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5722
Registrován: 25.09.2007 15:24
Bydliště: Praha

Re: Další SEAT Alhambra

Příspěvek od michall »

Pišta píše:Nejakú planžetu by som mal ešte v robote nájsť tak ju odfotím a aspoň uvidíte jak to vyzerá. Myslím že mám aj nejaké fotky "krabíc" teda vecí čo používajú na naštartovanie auta
.............no a teraz už majú buzíci také krabice, že nemusia meniť riadiacu jednotku v aute- iba zastrčia do VAG a štartujú. Mimochodom preto ti otváral potom ľavé predné dvere - lebo je tam VAG konektor............ ..........a ten zámok na pedále mi nejde nejak do hlavy
Fotky snad raději ani ne, ať z toho není návod "Jak ukrást ...". Do VAGu asi nelezl - nač by nosil jinou ŘJ, když by si nakódoval svůj klíč. Zámek na pedály SamoDomo, jestli´s myslel tohle.
Dodržujte prosím Pravidla sekce, odpovědi hledejte nejdříve v Sherlockovi, díly shánějte/nabízejte v bazaru. Může se hodit ETKA online nebo ELSA online (odkaz je na .ru!)

Pišta
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 13.03.2008 20:41

Re: Další SEAT Alhambra

Příspěvek od Pišta »

.......no takže našiel som ten lámač resp. planžetu .......ale keď hovoríš že to sem radšej nemám dávať tak teda nebudem .......ale je to presne ako to tu niekto popísal 6hran na 10 klúč, nemá v tej časti čo ide do zámku "hadíka" ale je rovný, iba na začiatku je presne taký ako všetky kľúče VW group..........
pozeral som to viedo ešte niekoľko krát a rozmýšlal som nad tým prečo mu to tak dlho trvalo.......
všimol som si napríklad, že mu nezhasla led dioda na vodičových dverách...... a tá aj ked ich neotvoríš pravým kľúčom ale lámačom by mala zhasnúť ........možno tam bol nejaký zádrhel
....ale som si 100 pro istý že to bral so svojou riadiačkou - ináč by neotváral kapotu......ale furt nechápem prečo sa tam toľko krát vrátil ?? .....no a ked otváral vodičove dvere možno odstraňoval ten zámok na pedáloch
ináč nemáš žiadne nové správy ohľadom auta ? nikto sa neozval? ikto nič nevidel ?

Uživatelský avatar
michall
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5722
Registrován: 25.09.2007 15:24
Bydliště: Praha

Re: Další SEAT Alhambra

Příspěvek od michall »

Kdepak ... nikdo nic neviděl ani neslyšel. S autem jsme se v podstatě rozloučili. Za pokus by ještě stály média, podle postavy, pohybů by ho někdo mohl poznat.
Dodržujte prosím Pravidla sekce, odpovědi hledejte nejdříve v Sherlockovi, díly shánějte/nabízejte v bazaru. Může se hodit ETKA online nebo ELSA online (odkaz je na .ru!)

Pišta
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 13.03.2008 20:41

Re: Další SEAT Alhambra

Příspěvek od Pišta »

michall píše:Kdepak ... nikdo nic neviděl ani neslyšel. S autem jsme se v podstatě rozloučili. Za pokus by ještě stály média, podle postavy, pohybů by ho někdo mohl poznat.





Kua mi nehovor že policajti v tvojom okrese nemajú takýchto lopézov zmapovaných ?!!
u nás je databáza s fotka ludí ktorý výhradne kradnú autá.........možno že aj vaší esenbáci niečo také májú a podľa toho by resp. mohli niekoho spoznať nie ? ........média sú oničom
každý policaj by mal mať nejákú miestu a osobnú znalosť......a verím tomu že niekto by ho určite spoznal
veľa štastia

Odpovědět

Zpět na „Ukradené“