Ukraden Passat B5 variant - černý Most 15.9.08

no cement

Moderátoři: vwCharlie, KJirka

Uživatelský avatar
2Far
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 373
Registrován: 14.07.2008 23:55
Bydliště: Praha

Re: Ukradený Passat

Příspěvek od 2Far »

Wondris píše:Zdravim, je to hodně divný. Magicar byl montovanej v servise. Teď už je samozdřejmě líp zabezpečenej. Ukradeno: Tříramenej volant i s bagem,místo něj namontován čtyřramenej bez bagu Bag spolujezdce, ale zpátky přišroubovanej kaslík. Samo, že rádio, navi, kerá je jim k ho*nu, páč do ní nejni mapa. Rezerva, hever, nářadí, mycí prostředky, plyšáci. Magicar, byl rozebranej, strhlá anténa z okna, a hozenej v kufru, mimo řj. Prostě je to celý divočina. Jinak kola ponechaný, čirá optika v poho a motor jakbysme. Možná to bude tim, že mi zůstala v ruce před měsícem ta páčka co vyjíždí na otevírání haubny.
Tu páčku si radši taky nejak odstraním a budu ji nosit u dokladů :thk: Dobrej tip!
Obrázek Passat B7 a B8

Uživatelský avatar
Datlik
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 45
Registrován: 28.02.2008 23:33
Bydliště: Dvůr Králové n.L.

Re: Ukradený Passat

Příspěvek od Datlik »

takovej xindlům by měly sekat ruce, člověk šetří a pak tohle :evil:
Benzín patří do zapalovače :)

Uživatelský avatar
pitrus.m
Řidič
Řidič
Příspěvky: 120
Registrován: 01.08.2008 17:36
Bydliště: Hradec Králové

Re: Ukradený Passat

Příspěvek od pitrus.m »

8) tomu se říká z prd le klika ale takový auto se dá pojistit .Mám to samé,ale naftu pojištění na 130tis. Za rok platím asi 3200.Atˇ si to klidně ukradnou i když by mě pořádně nasr li.

Uživatelský avatar
Dr.Diesel
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1497
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prágl
Kontaktovat uživatele:

Re: Ukradený Passat

Příspěvek od Dr.Diesel »

stréc od piva píše:
StandaS píše: No jsou ale i takový zm..i, co se chtějí jen povozit a při té příležitosti si i odnést nějaký ten suvenýr a při výběru nechtějí být rušeni nevrlým majitelem. :evil:

varianta cislo dve...

z*rdi auto nechali nekde den dva odstat,aby minimalizovali to,ze je hlidany REXem,Sherlogem apod.....pokud totiz do 24-48 hodin tam opet to auto najdou,maji jistotu,ze v tom neni zadna GSM/GPS lokalizace a mohou jej v klidu pouzit pro sve ucely.
Navrhuju v pripade corky na Sherloga auto nechat kde je a cekat s mikrobusem plnym skinheadu s baseballkama nekde opodal. Jak do toho nekdo sedne, uz z toho po svych nevyleze, jen napad ...
KÄRCHER: Prodej, servis, půjčovna: http://www.allwin.eu/
KÄRCHER E-SHOP: http://karcher.allwin.eu/

Obrázek

Uživatelský avatar
vaha
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2016
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: královehradecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Ukradený Passat

Příspěvek od vaha »

Magicar je na h***o,je to taková dětská hračka...než to stačí něco poslat tak ti čmajznou anténu a je po prdeli

Uživatelský avatar
stréc od piva
Pilot
Pilot
Příspěvky: 759
Registrován: 30.09.2007 12:57
Kontaktovat uživatele:

Re: Ukradený Passat

Příspěvek od stréc od piva »

vaha píše:Magicar je na h***o,je to taková dětská hračka...než to stačí něco poslat tak ti čmajznou anténu a je po prdeli

a jaky je teda dobrý zapebepezepčení (arguemnt pojistka neberu jako zabezpečení)
Ať si každej jezdí čím a jak chce,ale blbci na silnici ať se mi vyhnou ! AMEN

Uživatelský avatar
Octava
Profík
Profík
Příspěvky: 1179
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Ukradený Passat

Příspěvek od Octava »

Ja bych rekl ze bud tajny vypinac nebo satelitni vyhledavani

Uživatelský avatar
Bastard
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9884
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Ukradený Passat

Příspěvek od Bastard »

Octava píše:Ja bych rekl ze bud tajny vypinac nebo satelitni vyhledavani
Já bych řekl když už, tak tajný vypínač A satelitní vyhledávání... Čím víc toho je, tím líp, ale nesmí se to zase mezi sebou prát, ty zabezpečovací zařízení :twisted:

Uživatelský avatar
stréc od piva
Pilot
Pilot
Příspěvky: 759
Registrován: 30.09.2007 12:57
Kontaktovat uživatele:

Re: Ukradený Passat

Příspěvek od stréc od piva »

Bastard píše:
Octava píše:Ja bych rekl ze bud tajny vypinac nebo satelitni vyhledavani
Já bych řekl když už, tak tajný vypínač A satelitní vyhledávání... Čím víc toho je, tím líp, ale nesmí se to zase mezi sebou prát, ty zabezpečovací zařízení :twisted:
no jo a kolik běžnéch lidí to má? :) tak 1 z 100
Ať si každej jezdí čím a jak chce,ale blbci na silnici ať se mi vyhnou ! AMEN

Uživatelský avatar
golfar
Pilot
Pilot
Příspěvky: 821
Registrován: 23.09.2008 13:02
Bydliště: Kostomlaty p\Mil (Teplice)
Kontaktovat uživatele:

Re: Ukradený Passat

Příspěvek od golfar »

ještě bych přestěhoval zásuvku od VAGu úplně někam do pryč, přeci jenom to ty z...y celkem zaskočí. A u TDI jsme měli tajnej vypínač na el.mag ventil na čerpadle, taky dobrá vychcávka
jettule http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=121&t=131541" onclick="window.open(this.href);return false;
varoš http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=128&t=114063" onclick="window.open(this.href);return false; PRODÁNO

http://www.sdhkostomlaty.webnode.cz

Uživatelský avatar
elit
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1573
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Ukradený Passat

Příspěvek od elit »

golfar píše:ještě bych přestěhoval zásuvku od VAGu úplně někam do pryč, přeci jenom to ty z...y celkem zaskočí. A u TDI jsme měli tajnej vypínač na el.mag ventil na čerpadle, taky dobrá vychcávka
Presne tak, tohle zvazuji taky, ale chci presunout tu pravou a na origo misto posadit jednu napojenou na 12V.
Passat 2008 BMP

Uživatelský avatar
StandaS
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2209
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha 4

Re: Ukradený Passat

Příspěvek od StandaS »

elit píše:
golfar píše:ještě bych přestěhoval zásuvku od VAGu úplně někam do pryč, přeci jenom to ty z...y celkem zaskočí. A u TDI jsme měli tajnej vypínač na el.mag ventil na čerpadle, taky dobrá vychcávka
Presne tak, tohle zvazuji taky, ale chci presunout tu pravou a na origo misto posadit jednu napojenou na 12V.
Já bych ji dal přes měnič a pustil do ní 380 :gun:ať si chlapci užijí :lol:
3C VW Passat Variant 103 kw 2.0 TDI

Uživatelský avatar
100bart
Řidič
Řidič
Příspěvky: 62
Registrován: 30.12.2008 22:45
Bydliště: mladoboleslavsko

Re: Ukradený Passat

Příspěvek od 100bart »

StandaS píše:
elit píše:Presne tak, tohle zvazuji taky, ale chci presunout tu pravou a na origo misto posadit jednu napojenou na 12V.
Já bych ji dal přes měnič a pustil do ní 380 :gun:ať si chlapci užijí :lol:
ale nesmiš na to zapomenout až daš auto na diagnostiku, jinak si užiješ ty
jenom ten pedál pravej je ten pravej

Uživatelský avatar
AlešB5
Řidič
Řidič
Příspěvky: 87
Registrován: 09.02.2009 11:59
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: Ukradený Passat

Příspěvek od AlešB5 »

stréc od piva píše:
Wondris píše:Tak se Paššík v sobotu dopo našel.Odstavenej v Radonicích. Ukradeno co šlo... Ale jinak je zpátky a zase můj:D Díky a mějte se!

SUPER !!!!

Tak hlavně líp zabezpeč...

S tim Magicarem je to totiž divny....Instalovals jej sám? nebo firma?

protože známemu se stalo,že párkrat došel ráno k auto,a měl jej odemčené :(
jakkdyby se prostě bud nezamčelo nebo samo odemčelo :(( ...tak jesli to nebyl i tvuj případ který nahral zlodějum....ale stačilo jen překodovat pry klíček a vše od te doby ok..

tak užívej autí !


jj já mám na pasíkovi taky magiccar trochu mě zamrazilo z té zprávy al e tohle mi taky udělal že se samovolně otevřel a bylo vadným mikrospínačem ve dveřích občas šel občas ne

Odpovědět

Zpět na „Ukradené“