Ukradeno vínové Toledo 1.9TDi - Teplicko 8.12.08

no cement

Moderátoři: vwCharlie, KJirka

Uživatelský avatar
dj-vevis
Řidič
Řidič
Příspěvky: 60
Registrován: 06.04.2008 14:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Ukradeno vínové Toledo 1.9TDi - Teplicko 8.12.08

Příspěvek od dj-vevis »

tak jsem vám zaslechl že ten zmetek se né jenom směje,ale ještě na mě podal trestné oznámení,že jsem tu řekl že on mi ukradl toledo...No stačí vám to??on vážně chce boj...No chápete to??on mi ukradl auto,mě do očí se vysmál a ještě k tomu mě nahlásil na policii,že jsem ho křivě obvinil??on si snad dělá srandu...On teď hraje neviiného,pač nechce mi nic platit a bude dělat vše pro to,aby mu zkorumpovanci uvěřili..Já na to seru...já bych normálně se ze všeho posral..Už mě to sere...Koukám že za pravdu člověk asi spravedlnosti se nedočká,nacož zmetek a zloděj dnes asi má na víc a uspěje všude a ještě vyjde z toho,že já jsem ten kdo za vše může a ve finále vše padne na mě a já budu ten co ponese následky...Ještě že jsem pojištěn u DAS,asi se na ně budu muset obrátit,protože asi jiné východisko nevidím...Když boj,tak ok,půjdu hlava nehlava..Všem jinak díky za pomoc a podporu..

Uživatelský avatar
KennyBlind
Řidič
Řidič
Příspěvky: 156
Registrován: 25.11.2009 18:03
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Kontaktovat uživatele:

Re: Ukradeno vínové Toledo 1.9TDi - Teplicko 8.12.08

Příspěvek od KennyBlind »

Auto ukradli v dílně? Nepadá tedy vina na firmu? Ztratily tvůj majetek čily by ti to měli zaplatit
ex VW Golf III 1.8 GT, ex VW Corrado 1.8 G60, ex VW Vento 1.9 GTD, VW Corrado 1.8 G60, VW Golf II 1.9 M-TDI Edition One

asdfg
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 30.12.2009 19:33

Re: Ukradeno vínové Toledo 1.9TDi - Teplicko 8.12.08

Příspěvek od asdfg »

Zdar lidi,
jsem z Citroen BX klubu, kde se právě řeší jak zde uvedený Tomáš Pusch způsobil zničení auta jedné důvěřivé paní.
http://www.bxclub.com/forum.php?kam=vyp ... tazid=1579" onclick="window.open(this.href);return false;

Zde je zcela evidentní že to způsobil on. Možná by to mohlo pomoct do toho zapojit policii, kdybychom podali několik trestních oznámení nebo se prostě domluvili.

Přeji hodně šťastných kilometrů v novém roce a také funkční spravedlnost, aby se omezilo řádění takových chudáků.

Jan

Uživatelský avatar
keri
Řidič
Řidič
Příspěvky: 123
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Východní čechy

Re: Ukradeno vínové Toledo 1.9TDi - Teplicko 8.12.08

Příspěvek od keri »

V případě převzetí věci ke zhotovění díla odpovídá za věc zhotovitel, pokud není věc zhotovena na pozemku majitele. Tedy pokud jste věc nechal opravit/upravit u někoho a z jeho pozemku byla odcizena, nese odpovědnost jednoznačně on a doporučuji soukromoprávní žalobu u obecného soudu na náhradu škody.

Uživatelský avatar
Killer2142
Závodník
Závodník
Příspěvky: 517
Registrován: 17.03.2009 15:44
Bydliště: Uherské Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Re: Ukradeno vínové Toledo 1.9TDi - Teplicko 8.12.08

Příspěvek od Killer2142 »

Teďka jsem to celé dočetl a docela čumím co to je za hajlzíka.

Kdybych byl já na tvém místo a moje auto bylo u něj, tak na něj pošlu nějaké vymahače. Stáli by třeba 15litrů, ale ti by mu z té dílny udělali kůlnu na dříví.

PS: vidím na jeho profilu na líbímseti Golfa, není náhodou registrovaný tady na klubu?
Nemáš na něj mail? nebo sežeň mail.

Uživatelský avatar
jendys13
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 15.11.2009 18:53

Re: Ukradeno vínové Toledo 1.9TDi - Teplicko 8.12.08

Příspěvek od jendys13 »

tak to je docela dobre zamotany no proste jak se rika pro dobrotu na zebrotu
ale skusil bych udelat jedno vzal bych nejaky auto zajel bych do tej dilny samozdrejme koho nezna a nechal bych si neco vyvarit a par noci bych sledoval co se bude dit jestli se nahodou taky auto nestrati no a kdyby jo tak bych je chitil a zavolal benga nebo neco podobneho proste usit na ne nejakou boudu a treba by to vyslo za zkousku clovek nic neda preji vsem hezky den

Uživatelský avatar
statix12
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4303
Registrován: 07.09.2008 22:41
Bydliště: bilina u teplic

Re: Ukradeno vínové Toledo 1.9TDi - Teplicko 8.12.08

Příspěvek od statix12 »

jak rikam s temahle picusema uz mam taky zkusenost.....jen cekam az se mi ty dva floutci dostanou do ruky.... :D

Uživatelský avatar
splouchy
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4798
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: jižní morava
Kontaktovat uživatele:

Re: Ukradeno vínové Toledo 1.9TDi - Teplicko 8.12.08

Příspěvek od splouchy »

statix12 píše:jak rikam s temahle picusema uz mam taky zkusenost.....jen cekam az se mi ty dva floutci dostanou do ruky.... :D
na tohle ti muzu rict jen aby u toho nebyly svedci jinak je z toho popotahovani za ublizeni na zdravi...

Uživatelský avatar
statix12
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4303
Registrován: 07.09.2008 22:41
Bydliště: bilina u teplic

Re: Ukradeno vínové Toledo 1.9TDi - Teplicko 8.12.08

Příspěvek od statix12 »

detajly sem nikdy moc neresil :D dluzi mi se svim kamosem 4litry mno....uz sem kuly nim byl 6krat v duchcove a nikde je proste nechytis :|

Odpovědět

Zpět na „Ukradené“