Ukradeno vínové Toledo 1.9TDi - Teplicko 8.12.08

no cement

Moderátoři: vwCharlie, KJirka

Uživatelský avatar
dj-vevis
Řidič
Řidič
Příspěvky: 60
Registrován: 06.04.2008 14:02
Kontaktovat uživatele:

Ukradeno vínové Toledo 1.9TDi - Teplicko 8.12.08

Příspěvek od dj-vevis »

Zdravím všechny lidi,mám tu menší prosbičku a to,že dneštního dne mi někdo odcizil přímo z ulice před domem moje Toledo s poznávací značkou DCK 45-90 rv.1996..Zanechám vám tu všem číslo motoru a typ a karoserie,kdyby vám někdo nabízel na ND..Jedná se totiž o toledo ,které mělo na sobě sportovní podvozek FK,Kola 15 Rondel s pneu 195/45/15 Marshal,a 195/50/15 ventus plus.Auto bylo ve vínové červené perleti ,docela sem tam poškrábané,kapota v zelené barvě,nemělo přední nárazník ani pravej přední blatník,byl vyndanej kompletně interiér kromě palubky a tapeců na dveřích.Motor pod kapotou bylo 1.9 TDI 66KW ,plně funkční a na pravé straně mělo nově navařenej práh..Levej práh byl už nic moc..Co se týče podlahy,tak sem tam díra.Jinak mělo to defentlock,okna v předu v elektrice,servo,abs no a co se týče ještě podrobnějšího popisu,tak na místě nádrže u víčka byl flek zastříkanej tmavší barvou a mělo v zadu tažné zařízení..Viz foto potom už jen..V případě tohohle auta když z vás někdo uvidí,tak prosím mě kontaktujte na 608/058 442...Mockrát díky a s nálezcem se mile rád vyrovnám.-...Teď mám od vozu jen doklady,a popřípadě nějaké ND které nejspíše asi budou k mání zde na foru..

Zde číslo karoserie a motoru:

Seat Toledo 1.9 TDI 1LAHU2

Rok Výroby: 1996
Výrobní číslo podvozku : VSSZZZ1LZTR057251
Motor typ: AHU
Motor výrobní číslo: 051340
Obsah : 1.9 66kw
Přílohy
Fotografie(129).jpg
Fotografie(131).jpg
Fotografie(133).jpg
Fotografie(134).jpg
Fotografie(136).jpg
Fotografie(139).jpg

Uživatelský avatar
dj-vevis
Řidič
Řidič
Příspěvky: 60
Registrován: 06.04.2008 14:02
Kontaktovat uživatele:

Re: POZOR!! UKRADEN DNE 8.12 SEAT TOLEDO 1.9TDI NA TEPLICKU

Příspěvek od dj-vevis »

Zdravím lidi,asi tohle auto už neexistuje,bude nejspíše rozebrané na ND a kastle někde ve zběrně,ale i když vím kdo v tomto případě za účelem krádeže má prsty,tak se mi nedaří za žádnou cenu něco z tohoto člověka vydolovat a ani policiie stim nic nedělá..Jsou to vše svině..Když někdo z vás by si tohohle zmetka co mu bude 18 let vzal do parády a vybouchal zněj nějaké prachy a nebo cokoliv jiného,určitě bych se štědře obvděčil.Nebo ještě raději zařídit to aby policiie hnula trošku zadkem a řešila případ krádeže a nebuzerovala nás slušné lidi a k tomu neřešit věci jako jsou nesmysly a dělat něco užitečného..Díky všem co by měli zájem..

Uživatelský avatar
sykys
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 404
Registrován: 19.12.2008 13:50
Bydliště: NA SEVERU ČECH

Re: Ukradeno vínové Toledo 1.9TDi - Teplicko 8.12.08

Příspěvek od sykys »

a ses si jistej kdo to je? sem z teplic, posli sz ;)
NA VODNICI,UHLÍKY a TABAKY, !CENY!DOHODOU,SZ

Uživatelský avatar
Johny004
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 24
Registrován: 12.05.2009 20:58
Bydliště: Teplice

Re: Ukradeno vínové Toledo 1.9TDi - Teplicko 8.12.08

Příspěvek od Johny004 »

sykys píše:a ses si jistej kdo to je? sem z teplic, posli sz ;)
Jasný, napiš a zajedem tam se sykysem a ještě s pár lidma z Prosetic :wink:
Polo Classic - Stokoňová jednašestka

Uživatelský avatar
dj-vevis
Řidič
Řidič
Příspěvky: 60
Registrován: 06.04.2008 14:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Ukradeno vínové Toledo 1.9TDi - Teplicko 8.12.08

Příspěvek od dj-vevis »

Pro všecky ostatní,zde Foto člověka co mi odcizil sprostě Toledo a má za vším prsty a vymýšlí si samé hystorky a tváří se nevinně a policii lže a mě do očí řekl jak to vše bylo a policajtům lže a směje se mi do očí jak mi ukradl auto a jak si zaplatil snim dluhy a ještě k tomu furt na mě šije nějakou boudu..Rád bych aby policie ho skřípla a na to oni kašlou,pač jeho fotr se snima zná a já mám smůlu...pak že tu není korupce..
Zde bydlí:

je mu 18

Tomáš Pusch
Duchcov

Jinak zde více fotek na http://www.libimseti.cz/Puschak" onclick="window.open(this.href);return false;
Naposledy upravil(a) dj-vevis dne 19.12.2009 21:49, celkem upraveno 2 x.

Uživatelský avatar
Bandog
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1439
Registrován: 19.11.2008 18:21
Bydliště: Náchod
Kontaktovat uživatele:

Re: Ukradeno vínové Toledo 1.9TDi - Teplicko 8.12.08

Příspěvek od Bandog »

Škoda, že to mám k tobě docela daleko..........takovýhle frajírky mám fakt v oblibě!!!!!!!!!

Kdyby se klukům, co ti nabízeli pomoc, nepovedlo s tím něco udělat tak dej vědět a něco vymyslíme.........

Uživatelský avatar
BackerYoung
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 286
Registrován: 16.07.2008 13:06
Bydliště: Jak kdy :-)

Re: Ukradeno vínové Toledo 1.9TDi - Teplicko 8.12.08

Příspěvek od BackerYoung »

Dodej důkazy a pojedeme tak jako klub mu to hezky vysvětlit.

jumpman01
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 34
Registrován: 29.09.2007 15:59
Bydliště: Plzeň

Re: Ukradeno vínové Toledo 1.9TDi - Teplicko 8.12.08

Příspěvek od jumpman01 »

Ten je jedlej, tváří se fakt americky ..... sakra, na toho drsňáka asi nebude platit nic, vidíte ty obrovský bicáky :lol: :lol: :lol:

Uživatelský avatar
statix12
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4303
Registrován: 07.09.2008 22:41
Bydliště: bilina u teplic

Re: Ukradeno vínové Toledo 1.9TDi - Teplicko 8.12.08

Příspěvek od statix12 »

hm zaslechl sem ze ti to toledo svihnul je to docela curak.....hm dneska sem se byl ptat v duchcove jestly mi vyvari golfa a kdyz sem ho tam videl tak bez sance od nej to nechci......tomasi nechapu ze mu nenatrhnes pr**l ....takovej zalud.....nechas si u nej varit prah a najednou je auto fuc.....kdo by kradl karu bez interieru s urizlim prahem?je to ko*ot

Uživatelský avatar
Aero
Řidič
Řidič
Příspěvky: 78
Registrován: 29.07.2009 23:34
Bydliště: Verona Italia
Kontaktovat uživatele:

Re: Ukradeno vínové Toledo 1.9TDi - Teplicko 8.12.08

Příspěvek od Aero »

dj-vevis píše:Pro všecky ostatní,zde Foto člověka co mi odcizil sprostě Toledo a má za vším prsty a vymýšlí si samé hystorky a tváří se nevinně..
Zde jeho podrobná adresa a nacionály:

Narozen 9.8.1991 , chodí do Teplic na školu Stavební Fráni Šrámka Učiliště a Obor Zámečník

Tomáš Pusch
Husova 56
Duchcov
419 01

Jinak zde více fotek na http://www.libimseti.cz/Puschak" onclick="window.open(this.href);return false;
Je mi opravdu lito, ze se Ti stalo to, co se Ti stalo, a pral bych Ti 2 veci:
1. at se Ti ztrata nejakym zpusobem vykompenzuje, a vinnik je nalezen a potrestan.
2. vice pravniho vedomi.Kdybych se ja domakl, ze nekde zverejnujes moje jmeno, datum narozeni a trvale bydliste i s fotkami, tvrdice o me, ze jsem Ti ukrad auto, aniz bys mel o tom nejake dukazy, ver, ze bych na Tobe vysoudil i Tvoje posledni kalhoty, pro zneuziti citlivych dat, poruseni soukromi a osobni svobody.Dokud neexistuje rozsudek s jeho odsouzenim, je povazovan za nevinneho, a jako na takoveho se musi na nej pohlizet.Tolik k tomu.

Pro vsechny, kteri se chystaji na jakousi "trestnou vypravu" jen pripominam existenci presumpce neviny (pro trotly - predpoklad neviny).Ja jen, aby jste si nezadelali na maler.
I kdyz to muze vypadat, ze jsem na jeho strane, zduraznuji, ze to tak neni.

Uživatelský avatar
statix12
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4303
Registrován: 07.09.2008 22:41
Bydliště: bilina u teplic

Re: Ukradeno vínové Toledo 1.9TDi - Teplicko 8.12.08

Příspěvek od statix12 »

hm na tomasovo obhajobu bych rekl asi toto .....nechal si u nich varit prahy..... a auto se stratilo z dilny.....coz mi moc normalni neprijde kdyz sou tam cocka za kolik litru a vybaveni....osobne si myslim ze tahle republika presne tyhle tipi chrani vzdyt se na to podivej jak to tady vypada jak nejsi teplej cernej nebo vyfetovanej nikde nemas zazemi....degesi tu nechodi do prace a jezdi v audinach smazky corujou .....nikdo s tim nic nedela.....na co rezpektovat zakon kdyz si tu kazdej dela co chce v mich ocich bych mu natrhnul pr**l az k pateri tomu ver.....az ti nekdo svihne auto a ty budes vedet kdo to byl a fizlove s tim nic neudelaj......co budes delat?to sem zvedavej

corrado69
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 216
Registrován: 09.10.2007 21:20
Bydliště: LOUNY
Kontaktovat uživatele:

Re: Ukradeno vínové Toledo 1.9TDi - Teplicko 8.12.08

Příspěvek od corrado69 »

statix12 píše:hm na tomasovo obhajobu bych rekl asi toto .....nechal si u nich varit prahy..... a auto se stratilo z dilny.....coz mi moc normalni neprijde kdyz sou tam cocka za kolik litru a vybaveni....osobne si myslim ze tahle republika presne tyhle tipi chrani vzdyt se na to podivej jak to tady vypada jak nejsi teplej cernej nebo vyfetovanej nikde nemas zazemi....degesi tu nechodi do prace a jezdi v audinach smazky corujou .....nikdo s tim nic nedela.....na co rezpektovat zakon kdyz si tu kazdej dela co chce v mich ocich bych mu natrhnul pr**l az k pateri tomu ver.....az ti nekdo svihne auto a ty budes vedet kdo to byl a fizlove s tim nic neudelaj......co budes delat?to sem zvedavej
Naprosto s tebou souhlasím,taky bych sral na zákon kdybych věděl že mi někdo ukradl auto a organy s tím nic nedělají,byl jsem ve stejné sytuaci kdy mi ukradli auto a policajti se tím nějak nezatěžovali,tak jsem si to musel zjistit sám kdo mi ho ukradl a věř že tě v tu chvíli nezajímají žádne zákony.Držím palce at se mu vrátí.

Uživatelský avatar
statix12
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4303
Registrován: 07.09.2008 22:41
Bydliště: bilina u teplic

Re: Ukradeno vínové Toledo 1.9TDi - Teplicko 8.12.08

Příspěvek od statix12 »

toledo uz neexistuje skoro na 100 procent....

Kostasok
Řidič
Řidič
Příspěvky: 75
Registrován: 17.10.2008 13:16
Bydliště: Sokolov
Kontaktovat uživatele:

Re: Ukradeno vínové Toledo 1.9TDi - Teplicko 8.12.08

Příspěvek od Kostasok »

Čus docela frajirek takove mam rad maš jedno me dneska vybrali komplet troječku a taky z*rd vyfetovanej a co cajti nic sedi na koulich a nevi si rady takove zmrdy střilet hned jak se to narodi ten kluk mi nekoho připomina

Kostasok
Řidič
Řidič
Příspěvky: 75
Registrován: 17.10.2008 13:16
Bydliště: Sokolov
Kontaktovat uživatele:

Re: Ukradeno vínové Toledo 1.9TDi - Teplicko 8.12.08

Příspěvek od Kostasok »

hele jak tam maš libimseti adresu kde ma fotky tak si všim v tom moje auto dělam nebo tak nejak ma kus tveho toleda vyfoceneho jen pro informaci

Odpovědět

Zpět na „Ukradené“