Ukradeno vínové Toledo 1.9TDi - Teplicko 8.12.08

no cement

Moderátoři: vwCharlie, KJirka

Uživatelský avatar
Octava
Profík
Profík
Příspěvky: 1179
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Ukradeno vínové Toledo 1.9TDi - Teplicko 8.12.08

Příspěvek od Octava »

ajoooo no ty kravo on to jeste vyfoti :lol: :mrgreen:

Uživatelský avatar
unplugged
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: 17.06.2008 19:58
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: Ukradeno vínové Toledo 1.9TDi - Teplicko 8.12.08

Příspěvek od unplugged »

Ty voe, a nema tram taky moje Vento na dily???? Viz ukradeno TDI Střelná :oops:

koto99
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 268
Registrován: 03.07.2009 23:37
Bydliště: Bratislava

Re: Ukradeno vínové Toledo 1.9TDi - Teplicko 8.12.08

Příspěvek od koto99 »

To toledo vyzerá rovnako a má aj ťažné. Už len zistiť kedy a kde tie fotky robil.
VW Touareg R5 TDI, automat, vankúše, koža, drevo..........Jeep Grand Cherokee 2,7CRD, AUDI A4 1,8T Cabriolet, VW Multivan 2,0 BiTurbo DSG 4Motion

Uživatelský avatar
arapah
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 397
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: Ukradeno vínové Toledo 1.9TDi - Teplicko 8.12.08

Příspěvek od arapah »

Tak ,na tohohle metrosexuala se budu informovat

Uživatelský avatar
dj-vevis
Řidič
Řidič
Příspěvky: 60
Registrován: 06.04.2008 14:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Ukradeno vínové Toledo 1.9TDi - Teplicko 8.12.08

Příspěvek od dj-vevis »

Lidi tak jsem dostal od své právní pojišťovny dopis ,¨že i když policajti mají 2 svědecké výpovědi v rozhodnutí,že pan Pusch má prsty nad odcizením mého vozu,tak i když je tam do podrobna udáno jak auto odcizil a ským se na tom podílel a jak lhal ve výpovědi že o ničem neví že nic neukradl,tak přesto mi ty svědkové co ho naprášili ,tak jejich výpovědi asi byly nadále marné,pač v dopisu od pojišťovny právní D.A.S mi bylo zděleno,že policiie případ pátrá,ale že pachatel je neznámí a kriminálka se tímto zatím s případem nebude moc zajímat....Pokuď bych zajistil nějaké další informace i nějaké další svědky nebo cokoliv co by vedlo k tomu aby případ se mohl nadále hýbat a mít jak usvědčit toho zmrda,tak by se tím nadále začli zajímat o to,ale jak víte všichni,tak v tomto státě ku*vy a z*rdi ,nebo cikáni mají štěstí a nic se jim nestane,pač zákony a policiie je na ně krátká a spíše jim dají milost,nebo je prostě neřeší...To znamená,že kdyby ste někdo z vás něco provedl ať je to cokoliv,tak už máte na hlavě kriminál,milion pokut a několik soudních jednání a může se vám stát že to odserete i s navijákem..Jen tak taková perlička na závěr,přišlo mi v dopise od pojištovny,že policiie chce všecku vinu hodit na mě a že jsem podezdřelej z toho ,že jsem si svoje vlastní auto nechal ukrást úmyslně sám a to jen z toho důvodu,abych od 1.1.2009 nemusel platit daň ekologickou za přihlášení vozu..De o to že jsem to neměl na sebe psané,ale přihlásit jsem to chtěl na sebe až to auto bude komplet hotové...Nevím oč jim de,pač jsem auto neměl ani havarijně pojištěné,pouze zákoná silniční daň a tu jsem platil vždy včas...Tak to vidíte,někdo vám něco ukradně,vy jste v tom nevinně a ještě to pak na závěr můžete odnést,pač musejí někde mít viníka a pokuď se to obrátí vůči mě,tak jako už budu tak nasranej,že pudu do toho hlava nehlava a to si pište že bude bordel...Prostě spravedlnosti se v tomto státě nedočkáte a už vůbec né dohledání pachatelů..Zapište si to za uši a je lepší si svůj případ vyřešit sám a bez policiie,pač ta stejnak to jen papíruje a dělá stim h***o...Přeji hezký den..

Uživatelský avatar
arapah
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 397
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: Ukradeno vínové Toledo 1.9TDi - Teplicko 8.12.08

Příspěvek od arapah »

Ahoj,hele nebylo něco mezi váma osobního?prej ti to prodal co jsem slyšel ,víc nevím.Asi to máš na soud :!:

Uživatelský avatar
dj-vevis
Řidič
Řidič
Příspěvky: 60
Registrován: 06.04.2008 14:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Ukradeno vínové Toledo 1.9TDi - Teplicko 8.12.08

Příspěvek od dj-vevis »

co mi měl prodat a co mám na soud??osobního snim??teď už to osobní věc je,předtím jsem snim byl kamarád...dnes dělá že mě nezná..

Uživatelský avatar
arapah
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 397
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: Ukradeno vínové Toledo 1.9TDi - Teplicko 8.12.08

Příspěvek od arapah »

dj-vevis píše:co mi měl prodat a co mám na soud??osobního snim??teď už to osobní věc je,předtím jsem snim byl kamarád...dnes dělá že mě nezná..
bavime se o Toledu,který ti měl prodat

Uživatelský avatar
Svobyk
Řidič
Řidič
Příspěvky: 78
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Ukradeno vínové Toledo 1.9TDi - Teplicko 8.12.08

Příspěvek od Svobyk »

Kostasok píše:hele jak tam maš libimseti adresu kde ma fotky tak si všim v tom moje auto dělam nebo tak nejak ma kus tveho toleda vyfoceneho jen pro informaci

Docela zajimavej posteh.Asi by to byla moc velka nahoda kdyby jo..JInak i takovouhle nahodu preji

Uživatelský avatar
statix12
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4303
Registrován: 07.09.2008 22:41
Bydliště: bilina u teplic

Re: Ukradeno vínové Toledo 1.9TDi - Teplicko 8.12.08

Příspěvek od statix12 »

asi tomu zaludovi taky pojedu prokopnout pr**l.....pac sem jim strelil kastly a prachy nikde.....to se mo moc nelibi :|

Uživatelský avatar
Gonzalo
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3239
Registrován: 02.05.2008 10:02
Bydliště: Teplice

Re: Ukradeno vínové Toledo 1.9TDi - Teplicko 8.12.08

Příspěvek od Gonzalo »

No husty teda... :evil:

Uživatelský avatar
Svobyk
Řidič
Řidič
Příspěvky: 78
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Ukradeno vínové Toledo 1.9TDi - Teplicko 8.12.08

Příspěvek od Svobyk »

No zajimalo by me jestli to opravdu je to toledo co schani.Co majiteli.Vyjadri se

Uživatelský avatar
dj-vevis
Řidič
Řidič
Příspěvky: 60
Registrován: 06.04.2008 14:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Ukradeno vínové Toledo 1.9TDi - Teplicko 8.12.08

Příspěvek od dj-vevis »

Svobyk píše:No zajimalo by me jestli to opravdu je to toledo co schani.Co majiteli.Vyjadri se
Ano toledo bych svoje opravdu moc rád kdyby se mi vrátilo zpět,ale jak jsem se tu už zmínil,podle mě je už dávno rozebrané na ND a kastle určitě zkončila někde ve zběrně nebo na vrakovišti...Není totiž nikde zmíňka o tom že by to auto někde jezdilo,nebo co a jak..Určitě někde tady po okrese jezdí v nějakým tdičku můj motor a ten bude sám určitě přeťukanej,aby ho nikdo nepoznal..Kdyby tak se našlo z toho auta aspoň něco,byl bych každému vděčen,určitě bych se nějak odměnil..Auto jsem měl velice rád,jezdilo za 4l,jízda v něm byla tvrdá stim nízkým podvozkem,ale sedělo na silnici jako přibité a jelo to slušně..Byl tam čiptuning,,nové turbo a větší striky..I když bylo oprejskané,tak čekalo až se dovaří na něm komplet nová podlaha a auto bylo domluvené že půjde do lakovny a přišla by na něj rudá červená jako má z BMW fora Váca na E30 Cabrio..Myslím si že by pak auto mělo velkou cenu,chtěl jsem to mít jako šou kár a jezdit stim po srazech a mít to ve stylu kult..Bohužel,můj sen se nenaplnil..Jsem smutnej stále z toho,protože to bude 7 prosince rok a nic se neděje a to mě štve..Přál bych si aby případ se vyřešil a já byl spravedlivě odměněn náhradním vozem,nebo finančně..

Uživatelský avatar
Svobyk
Řidič
Řidič
Příspěvky: 78
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Ukradeno vínové Toledo 1.9TDi - Teplicko 8.12.08

Příspěvek od Svobyk »

Kostasok píše:hele jak tam maš libimseti adresu kde ma fotky tak si všim v tom moje auto dělam nebo tak nejak ma kus tveho toleda vyfoceneho jen pro informaci

Ne jen by mi zajimalo jestli to opravdu nahodou neni to na obrazku jak popisuje

Uživatelský avatar
dj-vevis
Řidič
Řidič
Příspěvky: 60
Registrován: 06.04.2008 14:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Ukradeno vínové Toledo 1.9TDi - Teplicko 8.12.08

Příspěvek od dj-vevis »

ano to na tom obrázku je moje toledo,fotil to v době,kdy to auto bylo u jeho bratra na opravu podvozku,on bydlí bohužel i sjeho bratrem ještě doma u rodičů..Myslel jsem že to spoustě lidí dojde..ach jo..

Odpovědět

Zpět na „Ukradené“