Anonymní škody na vašich autech

no cement

Moderátoři: vwCharlie, KJirka

Podařilo se vám pachatele dostihnout či vypátrat?

ANO
8
9%
NE
82
91%
 
Celkem hlasů: 90

Uživatelský avatar
jery
Závodník
Závodník
Příspěvky: 567
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: Anonymní škody na vašich autech

Příspěvek od jery »

parkuju na ulici ,ráno přijdu k autu a nabouranej zadek,světla a nárazník.neznámý se ani neobtěžoval nechat mi na sebe kontakt. na policajty sem to ani nehlásil,maj stanici 30 metrů odsud

Uživatelský avatar
stréc od piva
Pilot
Pilot
Příspěvky: 759
Registrován: 30.09.2007 12:57
Kontaktovat uživatele:

Re: Anonymní škody na vašich autech

Příspěvek od stréc od piva »

jery píše:parkuju na ulici ,ráno přijdu k autu a nabouranej zadek,světla a nárazník.neznámý se ani neobtěžoval nechat mi na sebe kontakt. na policajty sem to ani nehlásil,maj stanici 30 metrů odsud
proč by to dělal.....aby dostal malus k pojistce?Morálka,odpovědnost,slušnost a chovat se jak chlap,kterej přizná chybu to se už 20let v teto zemí nenosí...hlavní je dbat jen na sebe....:(
Ať si každej jezdí čím a jak chce,ale blbci na silnici ať se mi vyhnou ! AMEN

Uživatelský avatar
Mijousek
Řidič
Řidič
Příspěvky: 175
Registrován: 02.03.2008 21:59
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Anonymní škody na vašich autech

Příspěvek od Mijousek »

mno chtel jsem GIV, ale klapla octa, ale forum sleduju, tak si tu taky zanadavam na svine :)

rano jsem prisel k autu na parkovisti, cekam kazdym dnem papir od policajtu, pachatel neznamy.

No myslel jsem, ze me svihne, ale zas na druhou stranu, kdybych ho u toho videl, videl jak odjizdi a chytil ho, tak sedim za ublizeni na zdravi.
Přílohy
1-small.jpg
2-small.jpg
3-small.jpg

Uživatelský avatar
AmOc1982
Pilot
Pilot
Příspěvky: 853
Registrován: 09.05.2008 23:53
Bydliště:

Re: Anonymní škody na vašich autech

Příspěvek od AmOc1982 »

tomakony píše:
Nejhorší je to u obchodňáků, když vidím, jakým způsobem tam lidi parkujou, mlátí dveřmi do sousedních aut a nějaké "něžné" učísnutí dveří nebo nárazníku absolutně neřeší, mám před očima rudo. Nemám money, abych auta střídal jak ponožky nebo pořád dával něco do pořádku a přístup některých rádoby řidičů mě bytostně vytáčí...
Tohle me rozpaluje do bela mel sem G2 3dv jednou sem si takhle dal auto mezi jiny samozrejme zenska jeste predemnou prask dvermi do boku miho auta kdyz davala caparta do sedacky tak ji slusne rikam ze i kdz je to mi auta starsiho data tak lak ma peknej a chci aby to tak zustalo natoz zenska odvetila ze se prece nic nestalo ze ji to ujelo a tak jine vymluvy sedla do auta ujela nicmene zadny poskozeni na prvni pohled nebylo znat tak sem mavnul rukou az kdz sem auto myl tak sem si vsiml ze hrana dveri je mirne promacknuta presne podle dveri :evil:
proto od tehle doby parkuju vzdycky na opacne strane nez vsichni ostatni a stojim tam osamocene :mrgreen: ale u baraku uz je to horsi vetsinou parkuju pod voknama panelaku takze na nej krasne vidim vzdy se snazim aby kolem me bylo dost mista aby si vsichni mohli pohodlne otevrit dvere a nedochazelo ke kontaktu no a pred tejdnem sem nasel co ???? zase promacklinu od necich dveri a malej vryp na laku sice pokavad se clovek na to nezameri tak nejde poznat ale sem desnej puntickar a kdz sem tohle po umyti auta nasel zasem sem mel po nalade :cry:

proste nevim proc si ty lidi na tohle nedavaj bacha a byly trochu ohleduplny i k cizim vecem kdyz uz nejsou ohleduplny ke svejm :!:

jeste jedna vec po nakupu si dam u auta cigaro jelikoz v aute nekourim a koukam po parkovisty nejvic tohleto neresi lidi co maj je*ku auto zensky co si vzdycky dokazou dobre zaparkovat ze nemuzou z auta vylest i kdyz u spolujezdce je metr mista pak starsi lidi starsi lidi pred duchodem co se drapaj z auta a ani na potreti se znej nemuzou dostat ty by uz nemeli ani ridit :!:
Golf IV 1.9 TDI 81KW AHF highline
Touran 1T3, 2.0 TDI, 103KW, CFHC, 2013 Titanium gelbe
Touran 1T3, 2.0 TDI, 103kW, CFHC, 2012 Grey

Uživatelský avatar
jery
Závodník
Závodník
Příspěvky: 567
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: Anonymní škody na vašich autech

Příspěvek od jery »

Mijousek píše:mno chtel jsem GIV, ale klapla octa, ale forum sleduju, tak si tu taky zanadavam na svine :)

rano jsem prisel k autu na parkovisti, cekam kazdym dnem papir od policajtu, pachatel neznamy.

No myslel jsem, ze me svihne, ale zas na druhou stranu, kdybych ho u toho videl, videl jak odjizdi a chytil ho, tak sedim za ublizeni na zdravi.
to se člověku kousne skoro pumpa co, taky jsem měl návaly do hlavy :twisted:

Uživatelský avatar
KOŠŤÁL
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 11674
Registrován: 22.11.2007 22:51
Bydliště: 28 kiláků od našich
Kontaktovat uživatele:

Re: Anonymní škody na vašich autech

Příspěvek od KOŠŤÁL »

nějakej kryplík ukradl mýmu tatíkovi plastovej podběh u zadního kola....
Obrázek

Uživatelský avatar
RSWRC
Závodník
Závodník
Příspěvky: 699
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Přerov & Starý Jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: Anonymní škody na vašich autech

Příspěvek od RSWRC »

Když jsem koupil Golfíka, tak jsem ho kupoval v oOpavě jednom autobazaru, byl z německa ve výborným stavu, po duchodci, tak jsem si pro něj valil, dva dny jsem sním jezdil mezi Přerovem a Novým Jičínem, až ten druhý den kdy jsem stál doma vedle tatíka co má feldu, se ráno probudím a jeho SPZ jsou na mém golfu, :D prej si nemám dělat srandu, no šel jsem k autu, auto odečené, spínačka profesionálně vylupnutá, krytka na VAG odhozená tak moc nechybělo a byl bych bez auta, naštěstí je snad někdo vyrušil,

pak se mi stalo že jsem parkoval na jedné klidné ulici, ale zapoměl jsem že se tama děti vrací z hospod, a měl jsem ukopnuté zrcátka, bouhžel to řidičovo bylo rezavé a nešlo sklopit tak bylo urcané z držáku, ... Lidi jsou ku*vy, :roll:
MOTOR MÁ TAKOVÝ VÝKON, KOLIK VZDUCHU DOKÁŽE ZPRACOVAT
Tommü motor tuning © 2007
Obrázek

Uživatelský avatar
jery
Závodník
Závodník
Příspěvky: 567
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: Anonymní škody na vašich autech

Příspěvek od jery »

já parkuju před školou to je neštěstí. mám na skle nalepený žvýkačky a ve dveřích napícháný péra z holuba a vyrytý nějaký značky už to neřeším

Odpovědět

Zpět na „Ukradené“