.::Podsvětlovaní - Opravy - Čištění - Autohifi::.

Nabídka služeb pro uživatele clubu - Sponzor: Profesionální demontáž DPF - Demontáž filtru pevných částic

Moderátoři: Rouballik, Mára_VR6

Pravidla fóra
Tato inzerce je zdarma a slouží pro zadání nabídek pro uživatele klubu. Inzerát je možné TOPovat prostřednictvím Premium SMS. Textová nebo bannerová reklama: http://www.vw-club.cz/ucp.php?i=pm&mode=compose&u=4061" onclick="window.open(this.href);return false;
Zamčeno
Uživatelský avatar
Mathyas
Profík
Profík
Příspěvky: 1012
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: PRAHA a celá ČR
Kontaktovat uživatele:

.::Podsvětlovaní - Opravy - Čištění - Autohifi::.

Příspěvek od Mathyas »

.: Nabizim :.
--------------

.::Podsvetlovani - vetsinou od prvni az do tretich, po dohode i do ctverkovych rad modelu. Jedna se o technologii LED nebo NEON. Provedeni je konzultovano se zakaznikem a ten si sam vybere nejvhodnejsi kombinace.

- Lze podsvitit: pristrojovky, prihradky, madla(i venkovni), kufry, prostory nohou, ventilace, lampicky, odkladaci prostory, autohifi atp.

- Barvy: Zelena, Cervena, Zluta, UV, Bila, Oranzova, Ruzova, Modra


.::Opravy - mam stredne vybavenou dilnu. Provedu vymenu/opravu provoznich a spotrebnich dilu.

- kontaktujte mne a ja vam sdelim jestli jsem nebo nejsem schopny provest danou opravu.


.::Cisteni - myju karoserie, cistim interiery, ozivuju a konzervuju laky i plasty a pryzove casti, okna(antirain) aj.

- zalezi na dohode, co si preje zakaznik provest a v jake kombinaci.


.::Autohifi - montaze a vyroba "zakladnejsich" instalaci

- vice informaci na uvedenych kontaktech

---------------------

.::Kontakt::.

SZ
ICQ: 230 938 614
sms: 728 184 122
mail: mattuning@seznam.cz" target="_blank

Nevahejte mne kontaktovat a sdelit mi vase naroky.
Prace provadim o vikendech popripade na zaklade domluvy i jindy.

Zamčeno

Zpět na „Služby“