Zprostředkování nákupu z EBAY

Nabídka služeb pro uživatele clubu - Sponzor: Profesionální demontáž DPF - Demontáž filtru pevných částic

Moderátoři: Rouballik, Mára_VR6

Pravidla fóra
Tato inzerce je zdarma a slouží pro zadání nabídek pro uživatele klubu. Inzerát je možné TOPovat prostřednictvím Premium SMS. Textová nebo bannerová reklama: http://www.vw-club.cz/ucp.php?i=pm&mode=compose&u=4061" onclick="window.open(this.href);return false;
Zamčeno
Uživatelský avatar
MareeqGTI
Profík
Profík
Příspěvky: 1030
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha vychod
Kontaktovat uživatele:

Zprostředkování nákupu z EBAY

Příspěvek od MareeqGTI »

Vzhledem k množícím se dotazům na mojí osobu pro koupi toho a toho z ebaye takže:

Pokud někdo má zájem o nějaké zboží z Německa, USA nebo odkudkoli a nemá eBay account nebo paypal nebo z nějakého jiného důvodu si to nemůže koupit sám, tak je tady možnost koupit to přeze mě :wink:

Postup je nasledovný:

1) kontaktuje te mě
2) vyberete si zboží co chcete (číslo aukce) a pošlete mi odkaz
3) pokud je to "Koupit ihned" tak pošlete peníze aby to pokrylo poštovné a bankovní poplatky na můj účet
4) pokud je to aukce sdělíte mi maximalni částku za kterou to chcete a ja to tam přihodím a buďto vyhrajete nebo ne
5) až dojdou peníze na můj účet, obratem platim
6) v drtivé vetšině lze poslat zboží přímo Vám (takže dáte adresu) v opačném případě pošlou mě a já přepošlu
7) spokojenost


Už jsem to takhle udělal pro nekolik lidí a zatím bylo vše v poho, takže jsem ochoten takto pomáhat i pro vw-club.

V případě dotazů, se ptejte. Pokud toho bude moc najednou jednodušše neodpovím :)

Nejradeji na :arrow: ICQ 242132114 nebo :arrow: SKYPE Mareeqgti

Ale mám pár podmínek :

:idea: Prosím zrdžte se dotazů, když je tam napsáno "Versand nur innerhalb DE" nebo "shipping only USA" atd. jestli bych se nemohl zeptat za kolik to pošle do ČR.

Poštovný je prostě věc se kterou se musí počítat. Většinou se to pohybuje u malých věci kolem 20 eu, ale věci jako sedačky nebo nárazník stojej přes 100 eu.

:idea: Prosím zdržte se taky věčných dotazů " za kolik pošle tohle a tohle a tohle a tohle..."

:idea: Prosím pochopte, že to kupuju na svoje triko, a pokud Vy si koupi rozmyslíte po vyhrané aukci, prostě to musím zaplatit! Takže dvakrát si rozmyslete za kolik Vám to opravdu stojí, a jestli to opravdu chcete. Pokud takováto situace nastane, okamžitě to začnu řešit přes vw club a s veškerými nákupy končím!

:idea: Nákupy pouze pro registrovné uživatele vw-club.cz (.sk) s počtem příspěvků přesahujícím 200 :wink: Je to kvůli důveryhodnosti viz výše...

Jinak co se týká mých poplatků. Mám účet v EU, takže poplatky za převod neplatím žádný. Pouze když mi budete převádět peníze v CZK je tam blbej kurz, kolem 29,5 Kč/ 1 EUR, takže budete muset poslat o kousek víc. Jinak nechci na nikom z vw clubu vydělávat, proto vše ostatní bude samo zdarma ( nebo na Vás :D ).

MAREK

Zamčeno

Zpět na „Služby“