Upravy,opravy a vylepšeni (Praha)

Nabídka služeb pro uživatele clubu - Sponzor: Profesionální demontáž DPF - Demontáž filtru pevných částic

Moderátoři: Rouballik, Mára_VR6

Pravidla fóra
Tato inzerce je zdarma a slouží pro zadání nabídek pro uživatele klubu. Inzerát je možné TOPovat prostřednictvím Premium SMS. Textová nebo bannerová reklama: http://www.vw-club.cz/ucp.php?i=pm&mode=compose&u=4061" onclick="window.open(this.href);return false;
Odpovědět
Uživatelský avatar
Mach.003
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1358
Registrován: 24.07.2008 22:36
Bydliště: Praha/OstraVWa
Kontaktovat uživatele:

Upravy,opravy a vylepšeni (Praha)

Příspěvek od Mach.003 »

Ahoj klubaci,

Když jsem bydlel v Ostravě dělal jsem pro klubaky ruzne opravy a vylepšeni hlavně elektriky ale i mechanické věci. Všechno za rozumné ceny. Ted bydlím v Praze tak bych chtěl nabídnout své služby.
Dokážu třeba opravit i Digifiz z Golfa (Hlavně problém s blikanim). Zapojeni US svícení nebo změnu podsvíceni budíku prostě cokoliv co vás napadne stačí se ozvat a domluvime se.
Dělám i diagnostiku a kodovani.

Kontakt na mě: Email - MacholdaT@gmail.com
Tel - 774037780
I LOVE Mk2s! I LOVE German style!

Uživatelský avatar
Kingstley
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 26
Registrován: 27.01.2014 13:10

Re: Upravy,opravy a vylepšeni (Praha)

Příspěvek od Kingstley »

Ahoj, dokázal by jsi mi opravit centrál? :), na diagnostice to ukazuje chybu elektroniky, semtam odemknu jedny dveře, semtam všechny, ze strany spolujezdce všechny, semtam zase jedny :D, strašný ta elektrika...myslíš, že když jsi tady v Praze, že by si na to nemrknul? :)
Audentes fortuna iuvat

Odpovědět

Zpět na „Služby“