Navigace T5 a český zvuk

Nabídka služeb pro uživatele clubu - Sponzor: Profesionální demontáž DPF - Demontáž filtru pevných částic

Moderátoři: Rouballik, Mára_VR6

Pravidla fóra
Tato inzerce je zdarma a slouží pro zadání nabídek pro uživatele klubu. Inzerát je možné TOPovat prostřednictvím Premium SMS. Textová nebo bannerová reklama: http://www.vw-club.cz/ucp.php?i=pm&mode=compose&u=4061" onclick="window.open(this.href);return false;
Odpovědět
mittj
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 01.02.2011 11:07

Navigace T5 a český zvuk

Příspěvek od mittj »

Ahoj lidi,mám v t5 tu první barevnou navi,nedotykovou na DVD mapy(asi 310).Je tam verze V5.Nechal jsem dát dovnitř CZ menu,to je ok,ale ta Němčina z DVD mě drtí.Navíc nevím,co vše je na V5,jestli jsou tam i třeba alpy apod...
Další problém je v tom,že při sjetí z trasy ukazuje a prosvětluje modře tam kam jedu,a nenavádí zpátky...Myslíte,že to může být anténou(prý jsou tam dvě???),když šipka normálně jede po aktuální mapě správně tam kde jsem???
A nevíte,zda 510 umí mluvit česky,případně zda někdo rozchodí 310 česky,případně prodá mapy??
Díky Jarda Mitt

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14721
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Navigace T5 a český zvuk

Příspěvek od tornado1 »

ty máš navi rns2 DVD - tam CZ hlas zatím není.. umím rozchodit rns510 v T5 a ta mluví a píše česky... pro rns2 DVD je už verze V10, ale i ve verzi V5 by jsi měl Alpy mít.. a hlavně pokud máš ve staré T5 navigaci RNS2 DVD pro Touareg 2007-2010 tak bez can-bus převodníku tak ti nikdy nebude fungovat správně a montovat ji tam je celkem nesmysl když tam jde rozchodit RNS510 bez problémů..
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

mittj
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 01.02.2011 11:07

Re: Navigace T5 a český zvuk

Příspěvek od mittj »

To je právě otázka,co tam vůbec je za typ,zkusím ji dnes vyšoupnout,jestli to tam není napsané....Je možné,že to tam v NL někdo domontoval,byl to totiž velkej tuning celý auto.
Ta 510 je také na DVD a má hranaté rohy a stejný rozměr???
Díky,J

Uživatelský avatar
Kajiceek
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 226
Registrován: 15.10.2010 15:18

Re: Navigace T5 a český zvuk

Příspěvek od Kajiceek »

vyfoť to 8)
VW Passat Sedan 3C 2.0 TDI, BKP + CHIP
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=1 ... 5#p2526745" onclick="window.open(this.href);return false;

mittj
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 01.02.2011 11:07

Re: Navigace T5 a český zvuk

Příspěvek od mittj »

Asi jsem z jiný planety,ale nevím,jak přiložit foto a tvá mailovka je skrytá..
Sorry,ale používám to tady poprvé
Dík za trpělivost,j

Odpovědět

Zpět na „Služby“