Unikátní kevlarové čalounění (NOVINKA)

Nabídka služeb pro uživatele clubu - Sponzor: Profesionální demontáž DPF - Demontáž filtru pevných částic

Moderátoři: Rouballik, Mára_VR6

Pravidla fóra
Tato inzerce je zdarma a slouží pro zadání nabídek pro uživatele klubu. Inzerát je možné TOPovat prostřednictvím Premium SMS. Textová nebo bannerová reklama: http://www.vw-club.cz/ucp.php?i=pm&mode=compose&u=4061" onclick="window.open(this.href);return false;
Zamčeno
DavidVr
Řidič
Řidič
Příspěvky: 189
Registrován: 23.02.2008 14:39
Bydliště: Ostrava

Unikátní kevlarové čalounění (NOVINKA)

Příspěvek od DavidVr »

Představujeme Vám naprosto unikátní japonský čalounický materiál. Jedná se o syntetickou kůži s kevlarovou fólii. Tato kůže nepraská, nemaže se, nepropouští vodu a odolává oděru. Vhodná pro kombinaci s Alcantarou nebo pravou kůži. Velmi vysoká kvalita vláken a povrchové úpravy. Je možné také využít našich čalounických služeb. Nabízíme kompletní nové čalounění. Bohužel, tuto službu nabízíme jako horkou novinku a zatím jsme tímto materiálem nečalounili, takže jsme nemohli dodat fotky hotových autosedaček. Materiál stvořen pro pravý TUNING!

Cena: 3.200,-/mb (vč. DPH) - šíře 140 cm, tloušťka 1,4 mm

Na vaše dotazy vám budu odpovídat na SZ.

David Vikar
V2K CZ s.r.o.

DavidVr
Řidič
Řidič
Příspěvky: 189
Registrován: 23.02.2008 14:39
Bydliště: Ostrava

Re: Unikátní kevlarové čalounění (NOVINKA)

Příspěvek od DavidVr »

Pánové, měl jsem osobně možnost čalounit do černé kůže Mercedes ML z Ameriky a VW Passat B5. Pro srovnání: musím opravdu technologům a designérům VW Passata složit poklonu. Po kompletním rozebrání sedaček jsem nahlídnul na materiálové složení a technologické provedení. Je až neuvěřitelné jak důmyslně návrháři umístili vyhřívací tělesa, jaký zvolili úchytný materiál na vytvarování profilů kůže...profi polyamidová tkanina a ABS plast pro pevné uchycení! A to jak navrstvili vnitřní polstrovací a tepelné materiály...a dokonce na lemu, který se šije uvnitř sedaček pro kovové tyčinky měly vyšitou linku pro šičku ať vede přesně dané švy! Skutečně, je mi ctí. Jen je škoda, že to drtivá většina uživatelů nikdy nespatří...možná by na své Passaty byli ještě více hrdi. Jak dopadl Mercedes? Byl jsem velmi zklamán. Plastové háčky, které drží kovové tyčinky pro tvarování kůže byly asi jen poloviční a na tkanině se již tvořily oka (jako u punčochy). Vrstvení vnitřního polstrovaní doslova odfláknuté! A výhřev sedaček? :roll: Tak jen nějaké dva drátečky vedoucí někam??? Žádné boční vyhřívání (Passat má 6 vyhřívacích těles, ML jen 2)! Asi americká silně komerční úprava, jinak si to nedokáži vysvětlit. Skoro by jste nevěřili, že to ML nese značku Mercedes! Jako odborník na kůži - design a technologie dávám Passatu 9 z 10. Trochu postrádám jednoduší demontáž. Važte si svých velmi povedených Passatů, provedení čalounění a interiéru je na vysoké úrovni. Ať Vám slouží.

Zamčeno

Zpět na „Služby“