2.0 tdi BRT - náhon olejového čerpadla

1995 - 20..

Moderátoři: M@rty74, michall

tomas120
Řidič
Řidič
Příspěvky: 136
Registrován: 08.01.2012 11:14

Re: 2.0 tdi BRT - náhon olejového čerpadla

Příspěvek od tomas120 »

Ahojte tak včera mi to začalo dělat nejake syklave zvuky ,tak si říkám jestli třeba egr nebo nejaka klapka co je na hoře na motoru, jelikož se mi včera nedokázala připojit diagnostika tak nevím, jinak mi to jede bez turba v nouzaku a hadičky a vše se zdá byt ok

Munez
Profík
Profík
Příspěvky: 1046
Registrován: 17.05.2009 18:53

Re: 2.0 tdi BRT - náhon olejového čerpadla

Příspěvek od Munez »

a mas dobre zapojene hadice?nemas nekde diru?
Seat Alhambra 2.0 TDi BRT rok 2006

tomas120
Řidič
Řidič
Příspěvky: 136
Registrován: 08.01.2012 11:14

Re: 2.0 tdi BRT - náhon olejového čerpadla

Příspěvek od tomas120 »

ahoj dnes se mi opet nedokazala pripojit diagnostika,mam delphi 150e a napise vozidlo neodpovida,felicii a b5,5 passata pripoji,sharana ne,ale v pondělí to slo,dnes jsem vycistil egr klapku,hadice a trubky ok,i když jsem odpojil baterku jede to bez turba,zitra ještě zkusim podtlak zda funguje a jetsli se turbo toci jinak uz fakt nevim,nejradsi bych to dal nekomu at na to mrkne

Uživatelský avatar
M@rty74
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2498
Registrován: 29.05.2010 21:14
Bydliště: Green town at Prague

Re: 2.0 tdi BRT - náhon olejového čerpadla

Příspěvek od M@rty74 »

A jak to souvisí s olejovým čerpadlem ?
Neptejte se mě, proč Vám to, či ono bylo smazáno nebo zamčeno - NESPLŇOVALO TO PRAVIDLA SAG sekce!!!
Pro své idealistické názory se zde často setkávám s nepochopením....

Uživatelský avatar
bodyvlk
Závodník
Závodník
Příspěvky: 514
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: východní čechy

Re: 2.0 tdi BRT - náhon olejového čerpadla

Příspěvek od bodyvlk »

Já osobně u tohoto motoru nechávám preventivně měnit náhon při výměně rozvodů. Na tyčce jsou již v těchto km viditelné změny a těch pár korun mi ušetří podstatně větší náklady. Už jsem viděl několik motorů, kde se na to majitel vykašlal. Někdo to považuje třeba za zbytečnost, ale já při tom jak často sedím v autě a kolik najezdím ne. Prevence je vždy levnější než léčba :-)

tomas120
Řidič
Řidič
Příspěvky: 136
Registrován: 08.01.2012 11:14

Re: 2.0 tdi BRT - náhon olejového čerpadla

Příspěvek od tomas120 »

Ahoj kvůli tej hridelce se zadrel motor, motor se vyměnil za stejný ale bez močoviny, je tam nějaký zhavic nebo co to je,tak se to přehodilo z puvodniho z puvodniho motoru,a nechce se tomu

tomas120
Řidič
Řidič
Příspěvky: 136
Registrován: 08.01.2012 11:14

Re: 2.0 tdi BRT - náhon olejového čerpadla

Příspěvek od tomas120 »

Tak a ted mi poraďte, sundal sem hadici od turba a vrtulka ok,sundal výfuk a vrtulka urvana a ohoblovana ,čim to?že by to mohlo byt podtlakem?nebo téma naklapejicima lopatkama? Sání i turbo mam druhé ale ne na ten sha více či co to je (čidlo? )

Uživatelský avatar
M@rty74
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2498
Registrován: 29.05.2010 21:14
Bydliště: Green town at Prague

Re: 2.0 tdi BRT - náhon olejového čerpadla

Příspěvek od M@rty74 »

tomas 120 - Naposledy se tě ptám jak to souvisí s olejovým čerpadlem ?
Laskavě respektuj pravidla tohoto fóra a zadávej dotazy do vláken, kam patří. Pokud to nehodláš respektovat budou tvoje posty mazány z témat, kde nemají co dělat !
Neptejte se mě, proč Vám to, či ono bylo smazáno nebo zamčeno - NESPLŇOVALO TO PRAVIDLA SAG sekce!!!
Pro své idealistické názory se zde často setkávám s nepochopením....

tomas120
Řidič
Řidič
Příspěvky: 136
Registrován: 08.01.2012 11:14

Re: 2.0 tdi BRT - náhon olejového čerpadla

Příspěvek od tomas120 »

Tak promiň, dal sem to sem pac už se si stim nevěděl rady,3 týdny mrdání se po práci ,už to funguje jak má, tak to klidne promaž,Děkuji za trpělivost

kubik205
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 11.03.2018 16:32

2.0 brt olejove cerpadlo

Příspěvek od kubik205 »

zdravicko mam vw sharan 2.0 103 kw BRT idem pozriet ako je na tom hriadel na olejovom cerpadle viete poradit aku tam dat aby to vydrzalo ? odkial to najlepsie objednat ,alebo aky material .diky za pomoc

Odpovědět

Zpět na „SAG - Sharan Alhambra Galaxy“