4X4 - lze předělat dvojkolku na čtyřkolku???

1995 - 20..

Moderátoři: M@rty74, michall

Odpovědět
Uživatelský avatar
stefacek
Řidič
Řidič
Příspěvky: 67
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kraj Vysočina ,Dolní Rožínka42
Kontaktovat uživatele:

4X4 - lze předělat dvojkolku na čtyřkolku???

Příspěvek od stefacek »

Zdravím,
chtěl bych se zeptat zda lze předělat starýho sharana nebo alhambru na čtyřkolku?? vlastním alhambru tdi66KW a chtěl bych to zkusit předělat na 4X4 tak se chci zeptat zda je to možné jestli třeba z VR6 nebo by to muselo být z toho nového typu a jestli by to byl problém na stk nebo co by obnášelo zlegalizování děkuji za každou reakci mějte se.

Uživatelský avatar
kubenec
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2011
Registrován: 30.12.2009 19:10
Bydliště: Praha 10 - VWršovice

Re: 4X4 - lze předělat dvojkolku na čtyřkolku???

Příspěvek od kubenec »

Tak na tuto diskuzi jsem zvedav.:lol:

Odesláno z mého HD2 pomocí Tapatalk 2

majoGIV
Řidič
Řidič
Příspěvky: 58
Registrován: 08.03.2008 15:47
Bydliště: SLOVENSKO Spisska Nova Ves

Re: 4X4 - lze předělat dvojkolku na čtyřkolku???

Příspěvek od majoGIV »

Na starom modely je to o cosi zlozitejsie. Syncro sa robilo v starom sharane iba VR6 s automatom a tam by som videl problem co sa tyka toho automatu pre benzin ktory ma ine sprevodovanie ako prevodovka pre diesel. Na sharane 2002 som spravil z 2WD - 4WD. Ale bolo to TDI a diely som zohnal z 4motion TDI.

golfgti16vv
Závodník
Závodník
Příspěvky: 630
Registrován: 07.11.2007 10:27
Bydliště: ŠUMAVWA

Re: 4X4 - lze předělat dvojkolku na čtyřkolku???

Příspěvek od golfgti16vv »

delaly se i manuály ne jen automaty

tibiz
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: 07.01.2010 23:53

Re: 4X4 - lze předělat dvojkolku na čtyřkolku???

Příspěvek od tibiz »

na SR legalne urcite nie a podla mna ani v CR . neschvalene prerabky sa mozu vypomstit v pripade vaznejsej autonehody, ktoru by si nemusel sposobit ty

Uživatelský avatar
michall
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5719
Registrován: 25.09.2007 15:24
Bydliště: Praha

Re: 4X4 - lze předělat dvojkolku na čtyřkolku???

Příspěvek od michall »

Jde udělat spousta věcí, ale tohle je to podle mě šílenost. Schánění všech možných i nemožných dílů, spousta práce, peněz, vymýšlení, dodělávání, ... a ve finále to podle mě nelze přihlásit legálně jako přestavbu. Musíš taky mít k dispozici potřebnou dokumentaci, tj. ne jen nějakou dílenskou příručku. Pořád to ve finále bude starý jedničkový SAG předělaný na 4X4. Pokud teda toužíš po čtyřkolce, auto prodej a kup si "hotovou" tovární, se kterou můžeš normálně jezdit. Pokud je to ale pro tebe výzva typu "já to dokážu", tak směle do toho, ale jezdit se s tím bude dát leda doma na dvorku.
Dodržujte prosím Pravidla sekce, odpovědi hledejte nejdříve v Sherlockovi, díly shánějte/nabízejte v bazaru. Může se hodit ETKA online nebo ELSA online (odkaz je na .ru!)

Odpovědět

Zpět na „SAG - Sharan Alhambra Galaxy“