Audio - v jakých místech repráky a jaký rozměr ve 3. řadě?

1995 - 20..

Moderátoři: M@rty74, michall

Odpovědět
Uživatelský avatar
Pavbo
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: 14.07.2009 19:52

Audio - v jakých místech repráky a jaký rozměr ve 3. řadě?

Příspěvek od Pavbo »

Do jakých míst mám udělat otvory na repráky do tapecu pro děcka ve třetí řadě? Mám sharana I (81kW) jen se čtyřmi základy ve dveřích. Dokonce si myslím, že na levo za řidičem mám přídavné topení, nebo něco podobného :lol: a budu tam muset dát jen na pravo. Tam jsem už i kouknul od té ,zavírací kapsi" a mám tam už dráty připravené. (Zakládám novou větev, protože jsem přečetl podobné dvě celkem dlouhé, ale ty běží uplně jinam). Díky moc za radu kamarádi :lol:
Naposledy upravil(a) Pavbo dne 31.07.2009 09:53, celkem upraveno 1 x.

Marek77
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3883
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Audio - v jakých místech repráky a jaký rozměr ve 3. řadě?

Příspěvek od Marek77 »

Když demontuješ kufrový tapecír (je to docela pakárna), z vnitřní strany jsou připravené otvory pro třetí řadu reproduktorů (průměr i čtyři otvory jsou jasně naznačené a stačí ten papír jen doříznout). Já tam mám natažené i kabely (ale to nevím, zda mají všechny modely).

Doporučil bych širokopásmová repro odpovídajícího průměru - máš to bez starostí.


Jo a mimochodem - základ u Sharana je osm repro, nikoli čtyři (výšková repro jsou vpředu i v zadních dveřích zvlášť) :wink:.

Uživatelský avatar
Pavbo
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: 14.07.2009 19:52

Re: Audio - v jakých místech repráky a jaký rozměr ve 3. řadě?

Příspěvek od Pavbo »

Když je základ 8 repro, tak já mám podle Tebe traktor? :( A prosím, jaký průměr nevíš, než to rozdělám, abych věděl, jaký mám třeba na aukru koupit? Jen abych to nemusel celé rozdělávat dvakrát. A sedmý s osmý má přípravu v pátých vdeří? Scháněl jsem tu nějaké schema, ale nic jsem tu nenašel. :roll: Zatím díky Marku

Uživatelský avatar
Fana
Řidič
Řidič
Příspěvky: 144
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Přerovsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Audio - v jakých místech repráky a jaký rozměr ve 3. řadě?

Příspěvek od Fana »

Jak píše Marek77.
V každých dveřích má být standardně komponentní repro (tedy výškový a středobasový repro zvlášť) tedy to jsou čtyři dveře po dvou repro (4×2) tedy 8 reproduktorů jenom ve dveřích.
No a v kufru (asi jako pro třetí řadu sedadel) jsou tam dva 10cm repro, pokud se nepletu. Zrovna včera jsem vytahoval kastlík vzadu vpravo, takže na ten pravý repráček se dá po vymontování kastlíku relativně dobře dostat. Pro montáž levého repráčku asi bude muset jít tapecák dolů. :-/

Uživatelský avatar
Bandog
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1439
Registrován: 19.11.2008 18:21
Bydliště: Náchod
Kontaktovat uživatele:

Re: Audio - v jakých místech repráky a jaký rozměr ve 3. řadě?

Příspěvek od Bandog »

Zdravím,

když bys na to nějak moc nekvaltoval (protože o víkendu nebudu moc stíhat) tak ti všechny ty repra vyfotím, ať máš představu v jakých místech se nacházejí.

Pro vyřezání bude muset tapec dolu, ale pro instalaci ne, takže si klidně připrav díry a podle nich dokup repro. Já jsem ve třetí řadě měnil sériová repra za trošku "kvalitnější" a nesundával sem ani tapec a ty seriový jsem normálně prachsprostě vyrval ven. Vůbec jsem se toho nebál :mrgreen: .

Uživatelský avatar
Budulman
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 232
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kostelec na Hané
Kontaktovat uživatele:

Re: Audio - v jakých místech repráky a jaký rozměr ve 3. řadě?

Příspěvek od Budulman »

A může nekdo nafotit SAG II :?:
Obrázek

Uživatelský avatar
Pavbo
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: 14.07.2009 19:52

Re: Audio - v jakých místech repráky a jaký rozměr ve 3. řadě?

Příspěvek od Pavbo »

Bandog píše:Zdravím,

když bys na to nějak moc nekvaltoval (protože o víkendu nebudu moc stíhat) tak ti všechny ty repra vyfotím, ať máš představu v jakých místech se nacházejí.

Pro vyřezání bude muset tapec dolu, ale pro instalaci ne, takže si klidně připrav díry a podle nich dokup repro. Já jsem ve třetí řadě měnil sériová repra za trošku "kvalitnější" a nesundával sem ani tapec a ty seriový jsem normálně prachsprostě vyrval ven. Vůbec jsem se toho nebál :mrgreen: .
To budu moc rád, když mi to nafotíš. Myslím, že to pomůže i ostatním. Pavbo

Uživatelský avatar
Bandog
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1439
Registrován: 19.11.2008 18:21
Bydliště: Náchod
Kontaktovat uživatele:

Re: Audio - v jakých místech repráky a jaký rozměr ve 3. řadě?

Příspěvek od Bandog »

Dneska jsem našel trošku času a nafotil jsem ti všechna repra v Sharanu.

Výšková repra v palubovce:
repro palubka.jpg

Dveře u řidiče (a spolujezdce):
repro ridic.jpg

Druhá řada celek:
repro 2.rada.jpg

Výškáč ve druhé řadě (z blízka):
vyskac 2.rada.jpg

A třetí řada (od pátých dveří):
repro 3.rada.jpg

Z pohledu po sklopení sedačky v druhé řadě:
repro 3.rada z druhe rady.jpg

A ještě detail repráku ve třetí řadě:
repro 3.reda detail.jpg

Doufám, že ti to alespoň trošku pomůže. Kdyby jsi chtěl ještě nějaké lepší fotky repra ve třetí řadě, tak bys musel vydržet až budu vyndávat klec na psy a pak bych to mohl vyfotit jako celek, ale s klecí to fakt nejde.

Uživatelský avatar
Pavbo
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: 14.07.2009 19:52

Re: Audio - v jakých místech repráky a jaký rozměr ve 3. řadě?

Příspěvek od Pavbo »

Díky, takhle to bude stčit,jen to vypadá v té třetí, co mne zajímá, že jsou větší než 100 mm. Ale tedy moc díky,

Uživatelský avatar
Bandog
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1439
Registrován: 19.11.2008 18:21
Bydliště: Náchod
Kontaktovat uživatele:

Re: Audio - v jakých místech repráky a jaký rozměr ve 3. řadě?

Příspěvek od Bandog »

Jen já je mám větší.......origo jsou 100mm. Já jsem origo měnil za 130mm Ground Zero. Origo repro jsem vyrval z tapecu a nožem jsem vyřízl větší díru a nacpal jsem tam větší.

Místa tam je habaděj, takže žádný problém.

Uživatelský avatar
Pavbo
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: 14.07.2009 19:52

Re: Audio - v jakých místech repráky a jaký rozměr ve 3. řadě?

Příspěvek od Pavbo »

Tak jsem zjistil, že jsou v tapecu ve třetí řadě naznačeny díry na repráky, ale pozor, jen 8 cm v průměru. Já jsem si koupil pár o průměru 10 cm za 250 korun(hrají o mnoho lépe, neř velké origo papíráky v předu), mřížka je kolem 12,5 cm. V pravo u kapsy v poho, ale po vyříznutí přímočarkou díry v levo u ventilátoru jsem zjistil, že mám montážní hloubku u repráků 4,5 cm a skutečný prostor je tam jen 3,5 cm. Pakec. Takře teď mám pro někoho jeden plonkovní reprák o hl. 4,5 cm :? a scháním jeden 3,5 cm :( . Mám i nějaké fotky, pokud to někomu pomůže, tak je sem můžu hodit.

Uživatelský avatar
Pavbo
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: 14.07.2009 19:52

Re: Audio - v jakých místech repráky a jaký rozměr ve 3. řadě?

Příspěvek od Pavbo »

Budulman píše:A může nekdo nafotit SAG II :?:
Podle mne je to ve třetí řadě úplě stejné jako v SAG I

Uživatelský avatar
Bandog
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1439
Registrován: 19.11.2008 18:21
Bydliště: Náchod
Kontaktovat uživatele:

Re: Audio - v jakých místech repráky a jaký rozměr ve 3. řadě?

Příspěvek od Bandog »

8O

tak to se ti omlouvám za neúplné informace........hloubka mě úplně vypadla z hlavy :(

Odpovědět

Zpět na „SAG - Sharan Alhambra Galaxy“