KLIMA, DISPLEJ: nefunguji nektere segmenty displaje

1995 - 20..

Moderátoři: M@rty74, michall

Vratislav Šindelář
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 39
Registrován: 21.04.2018 20:39
Bydliště: Havířov

Re: KLIMA, DISPLEJ: nefunguji nektere segmenty displaje

Příspěvek od Vratislav Šindelář »

Zdravím, climatronic na mém Galaxy mi neukazuje některé symboly, zrovna chybí celý nápis econ......., minulý rok bylo vidět ještě dvě písmena, tak bylo ještě poznat co tam je, ale teď už ani ťuk. Dost otravné. Můžu mít climatronic z Alhambry, bude pasovat a stačí to jen přehodit mezi sebou?bez nějakých úprav? Vím že misto zeleného podsvícení bude červené, to mi nevadí, ten co mi to nabizí tvrdí že stačí jen přehodit. Děkují
Ford galaxy, 1.9tdi 85kw, r.v.2005 stříbrný

Uživatelský avatar
michall
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5719
Registrován: 25.09.2007 15:24
Bydliště: Praha

Re: KLIMA, DISPLEJ: nefunguji nektere segmenty displaje

Příspěvek od michall »

Mechanicky to bude sedět, viz foto S a G http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?p=1219137#p1219137" onclick="window.open(this.href);return false; . Problém by mohl být, pokud je jiný Climatronic nastavený pro auto s výparníkem vzadu, ale i to se tuším dá nastavit.
Dodržujte prosím Pravidla sekce, odpovědi hledejte nejdříve v Sherlockovi, díly shánějte/nabízejte v bazaru. Může se hodit ETKA online nebo ELSA online (odkaz je na .ru!)

Vratislav Šindelář
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 39
Registrován: 21.04.2018 20:39
Bydliště: Havířov

Re: KLIMA, DISPLEJ: nefunguji nektere segmenty displaje

Příspěvek od Vratislav Šindelář »

Díky za odpověd, nakonec budu mit asi climatronic přímo z Galaxyho, aby to pasovalo i barevně, jenom ten co mi to bude posilat tak psal abych mu poslal seriove čislo meho climatroniku, prý pro jistotu. Ale z Galaxy do Galaxy to musi přece byt uplně stejné, když už i z Alhambry to pasuje.
Ford galaxy, 1.9tdi 85kw, r.v.2005 stříbrný

Odpovědět

Zpět na „SAG - Sharan Alhambra Galaxy“