FTP Servr na ukádání a sdílení rúznych fotek ....

1995 - 20..

Moderátoři: M@rty74, michall

Odpovědět
Uživatelský avatar
abeljozef
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3915
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Trnava

FTP Servr na ukádání a sdílení rúznych fotek ....

Příspěvek od abeljozef »

RenoTereniKruta píše:Hele když bych ti poslal login na moje ftpko, tak měl by si chuť mi tam nahrát všechny ty fotky? To samý platí i pro ostatní. Mám server na optice (internetová páteř), tak mě napadlo, zda neudělat nějaký jednotný uložiště, kam ukládat fotky, SW, mapy do naviny atd... Ať se to nemusí ukládat něco na Rapidshare něco na rajče atd... Je to jenom nápad, tak bych chtěl slyšet váš názor. Server mi běží pořád, takže se nemůže stát, že by nebyl někdy dostupnej. Tak se k tomu vyjádřete. A nebo bych měl na toto téma založit novej thread?
RenoTereniKruta píše:Hoja,

!!! POZOR !!! POZOR !!! POZOR !!!

FTPko zde:
adresa: ftp://gamegroup.agnet.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
uživ.jméno: sag
uživ.heslo: gas
v případě potřeby port: 21 (standard ftp)
a rychlá navigace do FTPka: ftp://sag:gas@gamegroup.agnet.cz" onclick="window.open(this.href);return false;


Napsal jsem kraťoučké info do souboru ctimne.txt. Tak si to přečtěte a můžete zběsile uploadovat. Akorát nevím jak s velikostí pro ty Navigace, tak to se potom ještě nějak dohodneme. ;o)))
lubino píše:Reno: parada, dneska tam naladuju fotky. Nechci ti do toho kecat, ale ja osobne bych radeji pristup posilal jen pres SZ. Preci jen nikdy nevis, kdo se sem prijde podivat a kdo nam pak poleze na to ftepko.
ifos.cz píše:Souhlasim s lubinem, obzvlast kdyz tam maj bejt i ruzne softy ci mapy ...
parizek_ltm píše:Nemuzu vytvorit slozku a bez ni to tam hazet nebudu, to by byl maglajz :-)
LuKynoBocino píše:stejný problém jako pařízek nejde udělat složka....
RenoTereniKruta píše:Pařízku opraveno. ;o) Můžeš i vytvářet.
vilik píše:Nějak ta složka stále nelze vytvořit. Přes TC. Dělám někde chybu? :cry:
RenoTereniKruta píše:Vilíku když vytváříš složku v FTPku, tak se pak musíš odpojit a připojit znova. :o( Pak se ti tam už zobrazí.. ;o)
RenoTereniKruta píše:Já jsem to taky tak myslel, že to každej uloží do adresáře (např. Upload\TomTom 9 cz\tomtom9cz.rar), ale nevšimnul jsem si, že tam není právo make directory... :o))) Tak jsem to už upravil. Jinač tam už někdo hodil první rar, tak už je v navigacích.. ;o)))
vilik píše:Došlo k chybě, složka (xxxxx) nebyla vytvořena. Možná zlobí TC, je nějaká alternativa?
RenoTereniKruta píše:Zkus si teda sosnout novej TotalCommander. A nebo freeCommander. Další možností je myslím FTPCommander. Kdyžtak sosej.cz, studna.cz a nebo stahuj.cz. ;o)
abeljozef píše:Inak kto sa pripaja napr. cez TC a pouziva NAT router tak niektore routre maju problem FTP komunikaciu cez 2 porty. V tedy pomoze zapnut pasivny mod.
PASS.JPG

Uživatelský avatar
zzzp
Řidič
Řidič
Příspěvky: 130
Registrován: 29.06.2008 13:26
Bydliště: Bratislava, SK

Re: FTP Servr na ukádání a sdílení rúznych fotek ....

Příspěvek od zzzp »

RenoTereniKruta super napad:-) teda pokial tam mas dost miesta. dufam, ze sa to chyti

Uživatelský avatar
Jose1
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2622
Registrován: 02.03.2008 16:51
Bydliště: Brno

Re: FTP Servr na ukádání a sdílení rúznych fotek ....

Příspěvek od Jose1 »

Dobrej nápad, ale.....
Už teď je na tom ftp pěknej čurbes. Máš Reno nějakou možnost v tom dělat pořádek??
Když kategorie videa, tak proč jsou videa i někde jinde? A když kategorie návody, tak musíš taky hledat všude.....
jen postřeh.

Aha, tak po přečtení čtimě vše jasný. :D
Alhambra II 1,9 TDi 96KW 03 šla do světa....
Galaxy II 2,2 TDCi, 147KW 2012

http://www.avjose.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Odpovědět

Zpět na „SAG - Sharan Alhambra Galaxy“