SEDADLA, N1: počet sedadel 5-ti, 6-ti, 7-mi místná verze, N1

1995 - 20..

Moderátoři: M@rty74, michall

Odpovědět
Uživatelský avatar
Mike
Řidič
Řidič
Příspěvky: 114
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Žatec [LN]
Kontaktovat uživatele:

SEDADLA, N1: počet sedadel 5-ti, 6-ti, 7-mi místná verze, N1

Příspěvek od Mike »

Zdravím všechny příznivce tohoto vozu, chtěl bych se zeptat, zda se Sharan vyrábí i v 5ti místné verzi resp. jestli existuje verze kde nejsou úchyty pro 3tí řadu sedadel. Mám vyhlídnutý tento vůz vyhlídnutý (pouze na fotografii) jde o 5ti místný model, já však potřebuji 7mi místný, chtěl bych proto vědět, zda je možno do 5ti místného dokopit 3tí řadu sedadel.
Co jinak říkáte na cenu takového vozu velká/malá?
Výbava: El. všechna okna, Posilovač řízení, El. zrcátka, Vyhřívaná zrcátka, Klimatizace, Navigace, Original autoradio, Autorádio s CD, Centrál na DO, Imobilizér, Tónovaná skla, Vyhřívané přední sklo, Výškově nast. sedadla, Dělená zadní sedadla, Otáčkoměr, Palubní počítač, Venkovní teploměr, 4x airbag, manuální přev., 6stupňová převodovka, El. stabilizace podv. (ESP), Protiblok. systém (ABS), Zadní stěrač, střešní nosič, Tažné zařízení, Nastavitelný volant, Loketní a bederní opěrka. r.v.2002, najeto 82 000km za 320 000,- (němec).
Díky za případně reakce, Mike

rfarsky
Závodník
Závodník
Příspěvky: 683
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od rfarsky »

No řekl bych že cena je velice příznivá výbava super a bez zadních úchytů jsem zatím sharana nevyděl.

Uživatelský avatar
Mike
Řidič
Řidič
Příspěvky: 114
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Žatec [LN]
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mike »

díky, silně o něm uvažuju, ale ty sedadla potřebuju jako sůl, doufám že nebude problém je někde sehnat, mám 2 děti=2autosedačky=moc toho už ve svým peugeotu 306 break vážně nesvezu, ale zase to má výhodu, že když mám odvést tchána s tchýní, tak tchýně už se nevejde :-)

Uživatelský avatar
x
Řidič
Řidič
Příspěvky: 112
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od x »

A má to servisní knížku ? U Sharanů hodně přetáčejí tachometry. Jaký to má motor ? U dieselů bývá vadná váha vzduchu. Uchyty na 3. řadu sedadel to má 100% , maximalné budou zaslepené aby se v nich nedržela špína, ale záslepky jdou jednoduše výjmout.

Uživatelský avatar
Mike
Řidič
Řidič
Příspěvky: 114
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Žatec [LN]
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mike »

zatím mám jen tyto informace příští týden to jedu omrknout tak doufám že to bude ok, je to přes známého co už naší rodině nějaký auto dodal, tak nás snad nenapálí, vůbec se v tom totiž nevyznám

Uživatelský avatar
neverhood
Řidič
Řidič
Příspěvky: 131
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od neverhood »

Presne tak, existuju len dve varianty 6 a 7 miestna.
7 miestna ma v druhom rade 3 sedadla a v tretom rade 2 (bud ich aj ma alebo su len napisane v technickom preukaze ako mozne)
Ja mam vybavu Highline a ten zial robili len 6 miestny(absolutne nechapem preco) takze mam v druhom rade len uchyty na dve sedacky.
Toto sa ale da odstranit domontovanim uchytov, na co su tam pod kobercom aj otvory. Jedine s cim je potom problem je to ze nemam pas zo strechy pre stredove sedadlo.

Cena na ten tvoj voz co mas je naozaj dobra. Kazdopadne ku kupe si zober odbornika aby ti posudila aj technicky stav a zvuk motora.
btw. ak je v poznamke na webe ze je len na predaj mimo DE, je to podozrive a voz moze mat skryte vady lebo predavajuci nemusi tym padom drzat zaruku.

Uživatelský avatar
Mike
Řidič
Řidič
Příspěvky: 114
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Žatec [LN]
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mike »

auto je v ČR od dovozce a půjde o prodej se zárukou

Uživatelský avatar
x
Řidič
Řidič
Příspěvky: 112
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od x »

já mám u prostředního sedadla ve druhé řadě pás přímo z něj. Pás nevede ze stropu ale je přímo zabudovaný v tom prostředním sedadle 8)

Uživatelský avatar
neverhood
Řidič
Řidič
Příspěvky: 131
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od neverhood »

x píše:já mám u prostředního sedadla ve druhé řadě pás přímo z něj. Pás nevede ze stropu ale je přímo zabudovaný v tom prostředním sedadle 8)
a je len bederny alebo klasika od ramien?
Ktory rocnik mas?

Uživatelský avatar
Pepoj
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 16
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Pepoj »

Všechna provedeníSharanu se dělají se úchyty na sedm sedadel.To proto,aby jsi si mohl ta sedadla libovolně kombinovat,jak je chceš mít. Dvě sedačky koupiš jednoduše na aukci (e-Bay) nebo v bazaru či na vrakovišti.Jediné omezení je,jak a co je uvedeno v techničáku... Když máš otypován vůz na pět míst,tak se halt musíš modlit,když tě chytnou čertíci a ty tam máš sedm lidí. Jinak pásy na zadní řadu (třetí) jdou z karosérie a druhý konec se zacvakne do úchytu na podlaze.Ve druhé řadě je u prostřední sedadla jeden bederní pás (jak už bylo zmíněno v článku přede mnmou...).

Uživatelský avatar
neverhood
Řidič
Řidič
Příspěvky: 131
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od neverhood »

Pepoj píše:Všechna provedeníSharanu se dělají se úchyty na sedm sedadel.
prepac ale asi si necital pozorne moj prvy prispevok, existuju aj CISTO 6 miestne t.j. bez uchytov na 3 sedadla v druhej rade.
Viem o com hovorim, mam taky doma :)

Uživatelský avatar
x
Řidič
Řidič
Příspěvky: 112
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od x »

a jaký to je rok výroby ? starší nebo mladší model ?

Uživatelský avatar
Mike
Řidič
Řidič
Příspěvky: 114
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Žatec [LN]
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mike »

jestli myslíš toho co mám v merku tak novější model r.v.2002

Uživatelský avatar
jenda
Profík
Profík
Příspěvky: 943
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: u Č. Budějovic

Příspěvek od jenda »

Mike píše:auto je v ČR od dovozce a půjde o prodej se zárukou
Pokud má 7 úchytů tak by mělo být psané jako 7 místné i když by mělo jen 5 sedaček, tak to mám i já. Pohlídej si to u dovozce. Pokud chceš auto s odpočtem DPH tak ty jsou typované jako pětimístné. Píšeš že máš děti tak předpokládám že to auto má integrované dětské sedačky v běžných, tzv family provedení, měly by k nim být i límce kolem opěráku. Koupit dodatečně sedadla s integrovanými dětskými je dost problém, jsou drahá.

Uživatelský avatar
Maron
Řidič
Řidič
Příspěvky: 192
Registrován: 23.01.2008 06:08
Bydliště: Kladno

Re: SEDADLA: počet sedadel, 5-ti, 6-ti, 7-mi místná verze

Příspěvek od Maron »

Ahoj lidi,
prosím o radu. Mám možnost v D koupit Sharana, kde je 7 sedaček typ SPORT....
Nevím jak vypadají, ale třeba je někdo máte?
Mám Astru, kde jsou sedačky RECARO. Jsou takové hodně anatomické a moje manželka na ně hrozně nadává, že se jí tam špatně sedí. Moje paní má nějaké to kilo navíc... Tak bych to nerad riskoval. Pokud je někdo máte, prosím o pár foteček.
Děkuji.

Odpovědět

Zpět na „SAG - Sharan Alhambra Galaxy“