Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 181 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: SEDADLA: počet sedadel, 5-ti, 6-ti, 7-mi místná verze
PříspěvekNapsal: 14.02.2008 22:43 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

25.09.2007

6550

Pržno okr. Frýdek-Místek

chci se zeptat, mám sharyka otypovaného jako 6-ti místného...ale koupil jsem ho se 7 sedačkami, jde to 7 nějak dotypovat???

ICQ   Profil

PříspěvekNapsal: 14.02.2008 23:22 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

13.01.2008

37

ahoj ja mam galaxy 6 mist a myslim si ze to dotypovat nepude protoze ti tam pravdepodobne bude chybet pas na to prostredni sedadlo jestli je to stejny jako u galaxy ale je to jen muj nazor muzu se mylit

PříspěvekNapsal: 14.02.2008 23:31 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

25.09.2007

6550

Pržno okr. Frýdek-Místek

v tom prostředním sedadle je pás integrovaný...ten kámoš, když ho kupoval jako nový, tak jej s těmi 7 sedadly koupil, ale nějaký úřednický šotek napsal tehdy do techničáku jen 6 míst....no a ten kámoš to nějak neřešil.......

ICQ   Profil

PříspěvekNapsal: 15.02.2008 01:04 
Moderátor
Moderátor

Hodnost:

Moderátor

24.02.2006

8286

Praha / Č. Krumlov

Maron píše:
Ahoj lidi,
prosím o radu. Mám možnost v D koupit Sharana, kde je 7 sedaček typ SPORT....
Nevím jak vypadají, ale třeba je někdo máte?
Mám Astru, kde jsou sedačky RECARO. Jsou takové hodně anatomické a moje manželka na ně hrozně nadává, že se jí tam špatně sedí. Moje paní má nějaké to kilo navíc... Tak bych to nerad riskoval. Pokud je někdo máte, prosím o pár foteček.
Děkuji.

Ve vozech SAG vsech typu a rv jsou sesta a sedma sedadla naprosto identicka se sedadly z druhe prostredni rady. Proste vsech pet zadnich sedadel je v ramci daneho typu naprosto stejnych a ruzne prohazovatelnych. 8)

ICQ   Profil

PříspěvekNapsal: 15.02.2008 09:13 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

24.02.2006

132

u Brna

Shemik:, dovolim si s Tebou nesouhlasit.mezi 2 a 3 radou muzes prohazovat jen prave za prave a leve za leve. Jinak by ses neprivazal. Do kotveni v podlaze jdou samozrejme i prohodit. A kdyz mas pas pro prostredni sedadlo 2 rady na strope tak mas special sedacku se dvema kotevnima mistama pro pas. Nezkousel jsem, ale ta by snad pasovala vsude.

PříspěvekNapsal: 15.02.2008 10:23 
Moderátor
Moderátor

Hodnost:

Moderátor

24.02.2006

8286

Praha / Č. Krumlov

Jasne Midare, ano, kvuli pasum prostredni muze byt vsude a leve by mely zustavat na leve strane a prave na prave strane, ale to asi problem neni, na to kazdy hned prijde. Ale Maron se ptal na sedacky z hlediska velikosti a anatomickych tvaru, slo mu o to zda to 6. a 7. sedadlo neni nejak mensi ci provizorni, jako tomu v mnoha MPVckach byva a z tohoto hlediska jsou sedacky ve vozec SAG jak velikosti, tak i anatomickym tvarem naprosto stejne. Nebudu-li pocitat to prostredni sedadlo z druhe rady, protoze to miva jak jsi zminil ukotveni pro pasy na obou stranach, tak 3. od 6. a 5. od 7. sedadla (pokud nejsou dokupovana) od sebe nerozeznas. 8)

ICQ   Profil

PříspěvekNapsal: 15.02.2008 14:30 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

23.01.2008

190

Kladno

Ahoj lidi.
Asi jsem se nepřesně vyjádřil. Nejde mi o záměnu sedaček, ani o to jaká jsou 6tá a 7má sedadla. Ale o to, jak obecně ta sedadla sport vypadají. Ty moje sedačky RECARO v Astře moje žena nesnáší. Jsou na její "bůčky" úzké... Tak se obávám, abych nekoupil něco podobného. Proto jsem prosil o případné fotky.

PříspěvekNapsal: 15.02.2008 16:37 
Moderátor
Moderátor

Hodnost:

Moderátor

24.02.2006

8286

Praha / Č. Krumlov

:idea: Marone, pokud Ti jde jen o foto sedacky, tak cihni na inzertni autoweby, tam je hafo Sharanu nafocenych i docela detailne zevnitr. :lol: Jinak myslim, ze pokud je predpoklad, ze pani bude jezdit vpredu, tak by nemela mit problem, mirne anatomicke jsou sedacky vsechny, ale ty predni jsou opravdu docela siroke a pohodlne. Ty zadni jsou o neco uzsi, nez ty predni a to prave v partiich, jak rikas, bucku. Nedavno jsem videl napriklad sedacky v MPV Opel Sintra, ktere je prakticky stejne velke jako Sharan, ale sedacky vypadaji jako detske vsechny, az jsem se tomu smal a rikal si "MPV pro skolku". :lol:

ICQ   Profil

PříspěvekNapsal: 15.02.2008 17:31 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

24.02.2006

144

Přerovsko

widle píše:
v tom prostředním sedadle je pás integrovaný...ten kámoš, když ho kupoval jako nový, tak jej s těmi 7 sedadly koupil, ale nějaký úřednický šotek napsal tehdy do techničáku jen 6 míst....no a ten kámoš to nějak neřešil.......

Jo jde to, taky mám otypováno na 6 míst a úchyty v podlaze a pásy pro 7. Zajímal jsem se o to a dělají to v Praze http://www.spzservis.cz. Je to asi tak, že potvrzení od značky Ford stojí 2000 Kč. K vyřízení žádosti je potřeba kopii TP + krátká žádost volnou formou. Veškeré žádosti se posílají na schválení na hlavní zastoupení značky Ford. Můžeš se zkusit domluvit přímo s paní Fulínovou, která se tím zabývá. Kontakty jsou na zmíněné stránce. :-)

ICQ   Profil

PříspěvekNapsal: 15.02.2008 19:35 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

25.09.2007

6550

Pržno okr. Frýdek-Místek

dík za radu, já to zkusím tady u nás a protože mám VW, tak hopnu do AUTO Heller tady do Ostravy a uvidím.....

ICQ   Profil

PříspěvekNapsal: 16.02.2008 20:15 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

29.09.2007

16

Mariánské Lázně

Měl sem to samé, 6 v TP ale jinak 5 skutečně. Půjčil sem si dvě zadní sedačky a šel na evidenčku, tam technik zkontroloval úchyty a pásy, zapsal do prokotolu skutečný stav 7 a na evidenci do TP zapsali 7 sedaček.

PříspěvekNapsal: 16.02.2008 23:10 
Moderátor
Moderátor

Hodnost:

Moderátor

24.02.2006

3914

Trnava

Maron píše:
Ahoj lidi.
Asi jsem se nepřesně vyjádřil. Nejde mi o záměnu sedaček, ani o to jaká jsou 6tá a 7má sedadla. Ale o to, jak obecně ta sedadla sport vypadají. Ty moje sedačky RECARO v Astře moje žena nesnáší. Jsou na její "bůčky" úzké... Tak se obávám, abych nekoupil něco podobného. Proto jsem prosil o případné fotky.

Sport sedacky su trocha viac pretiahute smerom ku kolenam. Maju taky maly vybezok. Kuknem nejake foto a dam to sem.
Videl som ich len na II kovych generaciach.

Přílohy:
Poznámka: Sedacka II generacia klasicka v latkovom prevedeni
sedacka klasicka.jpg
sedacka klasicka.jpg (34.9 KiB) Zobrazeno 778 krát

Poznámka: Sedacka II generacia SPORT s vybezkom v kozennom prevedeni, robi sa aj v latkovom.
sedacka sport v kozennom prevedeni.jpg
sedacka sport v kozennom prevedeni.jpg (45.32 KiB) Zobrazeno 773 krát

Poznámka: Sedacka II generacia SPORT s vybezkom v latkovom prevedeni.
sedacka sport v latkovom prevedeni.jpg
sedacka sport v latkovom prevedeni.jpg (37.15 KiB) Zobrazeno 778 krát

Poznámka: Zadne sedacky II generacia klasicke prevedenie.
sedacka zadna klasicka.jpg
sedacka zadna klasicka.jpg (34.76 KiB) Zobrazeno 777 krát

Poznámka: Zadne sedacky II generacia SPORT prevedenie.
sedacky sport zadne.jpg
sedacky sport zadne.jpg (29.6 KiB) Zobrazeno 773 krát

Diagnostika a opravy aut (aj mimo VW koncern), bufikov, inteligentne riadiace jednotky nezavysleho kurenia z vlastneho vyvoja, oprava a preprogramovavanie budikov (modifikaciou ich vlastneho sw nie nalievanim ineho sw na slepo) zmena podsvietena, Opravy MAXI a POLO DOTov a montaze vybav do SAG aj inych aut na urovni fabrickeho prevedia, Kompletny servis autoklimatizacii vratane vyplachov chladiaceho okruhu koly dekontaminacii pri dlhom otvoreni alebo po havarii kompresora. 0905/387337

Naposledy upravil abeljozef dne 16.02.2008 23:49, celkově upraveno 3

PříspěvekNapsal: 16.02.2008 23:14 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

24.02.2006

564

ZLÍN

Tak ty já zhánim,kdyby je někdo prodával muj tel.+0420602716577

PříspěvekNapsal: 16.02.2008 23:22 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

24.02.2006

3812

Já mám v TP i OTP psáno počet míst 5-7, takže je mi jedno, jak to zkombinuju.

Dokonce teď jsem byl na STK a řekli mi, že kdybych měl napsáno v TP pouze 7 míst, musel bych na STK přijet se všemi sedadly a dokonce bych je musel trvale vozit v autě ukotvené na svém místě i v případě, že je nevyužívám. Ale tím, že to mám napsané takhle lišácky, můžu mít v autě libovolný počet sedadel a nikdo mi nemůže nic říct.

PříspěvekNapsal: 16.02.2008 23:33 
Moderátor
Moderátor

Hodnost:

Moderátor

24.02.2006

3914

Trnava

Marek77 píše:
Já mám v TP i OTP psáno počet míst 5-7, takže je mi jedno, jak to zkombinuju.

Dokonce teď jsem byl na STK a řekli mi, že kdybych měl napsáno v TP pouze 7 míst, musel bych na STK přijet se všemi sedadly a dokonce bych je musel trvale vozit v autě ukotvené na svém místě i v případě, že je nevyužívám. Ale tím, že to mám napsané takhle lišácky, můžu mít v autě libovolný počet sedadel a nikdo mi nemůže nic říct.

Toho človeka na STK by som sa spýtal na jeho psychicky stav. Od čoho je MPV a prečo ma vyberateľné sedačky ? Ak by tam mali byt z bezpečnostných dôvodov na trvalo tak by ich tam výrobca prišróboval tak ako predné a nevymýšľal by patenty a mechanizmy na ľahké odstránenie.

Čo keď budeš chcieť ísť len z 2 mi ?

Diagnostika a opravy aut (aj mimo VW koncern), bufikov, inteligentne riadiace jednotky nezavysleho kurenia z vlastneho vyvoja, oprava a preprogramovavanie budikov (modifikaciou ich vlastneho sw nie nalievanim ineho sw na slepo) zmena podsvietena, Opravy MAXI a POLO DOTov a montaze vybav do SAG aj inych aut na urovni fabrickeho prevedia, Kompletny servis autoklimatizacii vratane vyplachov chladiaceho okruhu koly dekontaminacii pri dlhom otvoreni alebo po havarii kompresora. 0905/387337

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 181 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]