SEDADLA, N1: počet sedadel 5-ti, 6-ti, 7-mi místná verze, N1

1995 - 20..

Moderátoři: M@rty74, michall

Odpovědět
tomas.nemo
Člen klubu
Příspěvky: 720
Registrován: 06.10.2011 23:24
Bydliště: Ústí nad Orlicí

Re: SEDADLA, N1: počet sedadel 5-ti, 6-ti, 7-mi místná verze, N1

Příspěvek od tomas.nemo »

Tak jsem si dovezl Galaxinu 2004 v plném prádle včetně kůže ve variantě 2-2-2, ve druhé řadě loketní opěrky a dětské sedačky. Proto podlaha neměla přípravu na 3 sedačky, ale k mému překvapení bylo v německém TP napsáno 7 míst! Takže jsem dodělal uchycení na třetí sedačku v podlaze, dal do auta 7 sedaček a v týdnu na dovozové STK mě napsali protokoly na variantu 2 až 7 :yahoo: Jen ta prostřední sedačka má jen pás přez břicho, což nevadí protože tam mám většinou daný jen ty dvě přední, důležité je, že to přihlásej se 7mi místy :D
Opravy nezávislých topení D3WZ po D5WSC včetně řídících jednotek 739464005

Marcus0001
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 26.04.2017 16:40
Bydliště: ZLÍNSKÝ KRAJ

Re: SEDADLA, N1: počet sedadel 5-ti, 6-ti, 7-mi místná verze, N1

Příspěvek od Marcus0001 »

Ahoj jsem tu uplne novy.Mam Alhambrudva dny mam v ni 6 sedacek, 7 uchytu a pasu ale v technicaku napsano jen5 mist. Jak postupovat aby mi zapsali 7 mist?

Uživatelský avatar
BigBang
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 6909
Registrován: 11.12.2009 16:39
Bydliště: DuchcoVW & Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: SEDADLA, N1: počet sedadel 5-ti, 6-ti, 7-mi místná verze, N1

Příspěvek od BigBang »

to že jsi tu nový neznamená, že můžeš plevelit fórum s duplicitníma dotazama... Jako první bych napsal dotaz na import (IVG). Budou po tobě chtít VIN a pokud bude „z výroby“ 7 míst, tak by ti pak měli poslat dopis s vajádřením, že pro vůz s daným VIN je bla,bla, bla. Teoreticky by to mělo fungovat stejně jako s dopsáním rozměrů kol. Napiš jim dotaz, komunikujou ;)
Hliník
Mulťák v nouzi
Wartburg 353 Tourist

ex: Golf III variant 1.4 1995 - šel do světa; !RIP!: Sharan 1.9 TDI PD 85kW 2001 sociál s koženym volantem, Polo 86c 2f 1.3 40kW 1992

Detailing Club

Marcus0001
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 26.04.2017 16:40
Bydliště: ZLÍNSKÝ KRAJ

Re: SEDADLA, N1: počet sedadel 5-ti, 6-ti, 7-mi místná verze, N1

Příspěvek od Marcus0001 »

co je to IVG ? Nekde jsem cetl ze i kdyz tam ty uchyty nebyli sli dodelat a prepsali to na 7 mist. Jeste jsem se dival do technicaku ve velkem mam napsane 5 mist k sezeni v poznamkach ze kazdou dalsi namontovanou sedackou narusta hmotnost o 18kg a typ M1 a v malem technicaku mam zase jen 5 mist k sezeni

Uživatelský avatar
BigBang
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 6909
Registrován: 11.12.2009 16:39
Bydliště: DuchcoVW & Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: SEDADLA, N1: počet sedadel 5-ti, 6-ti, 7-mi místná verze, N1

Příspěvek od BigBang »

Import Volkswagen Group ;)
Hliník
Mulťák v nouzi
Wartburg 353 Tourist

ex: Golf III variant 1.4 1995 - šel do světa; !RIP!: Sharan 1.9 TDI PD 85kW 2001 sociál s koženym volantem, Polo 86c 2f 1.3 40kW 1992

Detailing Club

Uživatelský avatar
lubos1947
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 210
Registrován: 23.12.2014 17:34
Bydliště: Vysočina

Re: SEDADLA, N1: počet sedadel 5-ti, 6-ti, 7-mi místná verze, N1

Příspěvek od lubos1947 »

Marek77 píše:Teď řeším u jiného vozu zpětnou přestavbu z N1 na M1. Počet míst nelze změnit, zákon to neumožňuje. Jediný způsob je výměna karoserie. Mne se naštěstí tenhle problém netýká, mám i po přestavbě na N1 zachován původní počet sedadel. Je to spíš informace pro ostatní.

Čili - pokud při přestavbě vozu z M1 na N1 byl snížen počet sedadel, nelze tento zpátky změnit na původní jinak, než výměnou karoserie vozidla. Tohle je jednoznačné znění zákona.
Jestliže chcete vůz kategorie N1 přestavět zpět na M1 a doufáte, že vám při té příležitosti vrátí původní počet sedadel, máte smůlu. Jakmile z důvodu přestavby byl počet sedadel snížen, nelze jej vrátit zpět.

Pojišťovny nejen nedráždit - pojišťovny především nekrmit.

Marku 77 nevím jak v dnešní době, ale já před 18 roky jsem koupil ford tranzit, Ten byl původně typován na 9 míst ale někdo to nechal přetypovat jako dodávku na 3 místa. Já jsem to potřeboval otypovat opět na 9 místné. musel jsem mít potvrzení od zastoupení forda stálo to 4500 kč pak STK a nakonec na dopravní inspektorát na přepsání. A to mě ještě někdo říkal že budu muset mít ještě potvrzenení z ministerstva dopravy to by bylo dalších 4500 kč No říkal jsem si zkusím to bez tohoto potvrzení.
V té době byl na tomto inspektorátu vyhlášený jeden doslova exzot a to navíc byl náčelník. Byl to človíček malého vzrůstu ale ,,silný v ramenouˇˇ. Když jsem tam šel tak jeden známý policajt mě radil at mu stále říkám pane náčelníku, skutečně to platilo po každém takovém oslovení jsem se těžko udržel abych se nesmál, opravdu vždy mu ty ramínka naskočily.A těd k věci když si prohlédl veškeré mé doklady tak chtěl ještě to zmínované potvrzení z ministerstva dopravy., vzal dokonce nějaký lejstro a četl: pakliže je to přestavba z N1 na M1 musí být-dále nedočetl nebot jsem mu skočil do řeči a řekl, pane náčelníku já nemám ve velkým techničáku napsané N1 nýbrž dodávkový automobil. On se podíval do techničáku a řekl aha tak to je jiné a hned to přepsal. takže ona někdy blbost kvete.
Ps v té době těžko se schánělo 9 místné vozidlo
Sharan 1998 TDi 81KW motor AFN , Seat cordoba 2003 SDi 50Kw........ Transportér 1991 T4 2,4 57KW-prodán

tomas.nemo
Člen klubu
Příspěvky: 720
Registrován: 06.10.2011 23:24
Bydliště: Ústí nad Orlicí

Re: SEDADLA, N1: počet sedadel 5-ti, 6-ti, 7-mi místná verze, N1

Příspěvek od tomas.nemo »

Čo bolo to bolo. Poslední 2-3 roky je vše úplně jinak a myslím si, že to zpět nikdo nezvedne.
Opravy nezávislých topení D3WZ po D5WSC včetně řídících jednotek 739464005

Odpovědět

Zpět na „SAG - Sharan Alhambra Galaxy“