KLÍČE, CENTRÁL vybitá baterie zaslepený zámky jak otevřít

1995 - 20..

Moderátoři: M@rty74, michall

Uživatelský avatar
Vytvarnik
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 236
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha - 3 Vinohrady
Kontaktovat uživatele:

Re: KLÍČE, CENTRÁL vybytá batere zaslepený zámky jak otevřít

Příspěvek od Vytvarnik »

Ahoj všichni. Nebyl jsem mimo Prahu, ale mimo ČR.
Moc děkuji Kubencovi za nabídnutou pomoc, ale už jsem neměl kdy to sem napsat.
Nakonec to byla přepálená pojistka v motorovém prostoru (vedle baterie). Zřejmě je to napájení části ŘJ.
Zatím vše funguje tak jak má. Jen se mi zdá, že někde kape nafta, ale to není už do tématu této diskuze.

Ještě jednou díky.

Uživatelský avatar
kubenec
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2011
Registrován: 30.12.2009 19:10
Bydliště: Praha 10 - VWršovice

Re: KLÍČE, CENTRÁL vybytá batere zaslepený zámky jak otevřít

Příspěvek od kubenec »

Aspoň, že tak. Stačilo odepsat na sms-ku. Ovšem kdyby jsi cokoliv, tak se ozvi číslo máš.

flyfish215
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 49
Registrován: 18.07.2012 21:43
Bydliště: České Budějovice

Re: KLÍČE, CENTRÁL vybitá baterie zaslepený zámky jak otevřít

Příspěvek od flyfish215 »

Ahoj kluci,chci vás poprosit o řešení mého problému. Dneska jsem na svém Šarykovi měnil chladič a museli jsme kvůli tomu vyndat spoustu věcí kolem,mimo jiné i zámek přední kapoty.Když jsme to poskládali zpátky, auto jsem projel,dolil chladič,a jel jsem to znovu projet.Když jsem pak přijel zpět na dílnu zjistil jsem že už nemůžu otevřít přední kapotu, a ta páčka na otevírání kapoty jde strašně lehce, jakoby někde vypadlo to lanko co otvírá zámek kapoty.Nevíte prosím někdo jak to rychle vyřešit? Děkuju moc
Vw Sharan 2,0TDI Freestyle BRT 12/2006 s DPF fitrem

Uživatelský avatar
michall
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5725
Registrován: 25.09.2007 15:24
Bydliště: Praha

Re: KLÍČE, CENTRÁL vybitá baterie zaslepený zámky jak otevřít

Příspěvek od michall »

Těžko říct, v principu je to uděláno tak, aby se to zvenku otevřít nedalo. Mrkni, jestli ti nevypadl bovden u páčky, nebo si sežeň někoho se stejným autem a zkus se podívat, jestli se tam někam nedá sáhnout pod krytkami v masce (i když teda u Sharana nejdou vyndat, nevím).
Dodržujte prosím Pravidla sekce, odpovědi hledejte nejdříve v Sherlockovi, díly shánějte/nabízejte v bazaru. Může se hodit ETKA online nebo ELSA online (odkaz je na .ru!)

flyfish215
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 49
Registrován: 18.07.2012 21:43
Bydliště: České Budějovice

Re: KLÍČE, CENTRÁL vybitá baterie zaslepený zámky jak otevřít

Příspěvek od flyfish215 »

Tak je to vyřešený ))) Ráno jsem dojel na dílnu s autem které hlásilo málo chladicí kapaliny,na dílně jsme sundali spodní dekl pod motorem, a za pomoci zahnutého dlouhého silného drátu a jedné ruky strčené kolem sahary až nahoru k zámku jsme kapotu otevřeli.Byl to nádherný zvuk když kapota odskočila ze zámku )). Závada byla ve vyskočeném lanku z toho držáčku který otvírá kapotu. Zámek šel stejně nějak ztuha, bylo tam nastříkáno nějaké plastické mazivo které časem vytvořilo takové černé lepivé fuj a proto to špatně chodilo.Zámek jsme sundali, co nejvíce očistili,namazali pořádně vazelínou a rozhýbali.Teď chodí krásně lehce a konečně vše funguje jak má.Děkuju moc
Vw Sharan 2,0TDI Freestyle BRT 12/2006 s DPF fitrem

fb_karel46
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 22.07.2022 12:44

Re: KLÍČE, CENTRÁL vybitá baterie zaslepený zámky jak otevřít

Příspěvek od fb_karel46 »

Jsem, uz 1 2 roku na nemocenske baterije se mi vybila kvuli ledkam hlidani potrebuji se dostat k bateriji at ji muzu nabit a nastartovat

Uživatelský avatar
michall
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5725
Registrován: 25.09.2007 15:24
Bydliště: Praha

Re: KLÍČE, CENTRÁL vybitá baterie zaslepený zámky jak otevřít

Příspěvek od michall »

Zaslepený všechny zámky? I ten na 5. vratech? Tak snad jedině odpojit konektor u bufíku a tudy nabít. Je to ale jen na pomalé nabíjení. Vodič je dlouhý a v cestě je pojistka 25A. Ovšem pokud se ti taky "rozutekla" synchronizace dálky, tak trochu problém.
Dodržujte prosím Pravidla sekce, odpovědi hledejte nejdříve v Sherlockovi, díly shánějte/nabízejte v bazaru. Může se hodit ETKA online nebo ELSA online (odkaz je na .ru!)

Odpovědět

Zpět na „SAG - Sharan Alhambra Galaxy“