SEKCE SHARAN: pojďte všichni hlasovat

1995 - 20..

Moderátoři: M@rty74, michall

Diskuzní místnost pro VW Sharan: Jedna nebo radši dvě?

Jedna místnost dohromady.
25
69%
Dvě místnosti a to "do r.v. 2000" a "od r.v. 2001".
11
31%
 
Celkem hlasů: 36

Uživatelský avatar
mark
Řidič
Řidič
Příspěvky: 57
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jižní Morava, Znojmo

Příspěvek od mark »

Tak tedy i já opět po dlouhé době zdravím příznivce možné sekce SHARAN (ALHAMBRA, GALAXY) a již jsem na toto téma zkusil psát před nějakou dobou (půl rok ?), tak jsem rád, že se to znovu zkouší postavil na nohy. No a jinak webovky jsou OK. Bechy, jsou ukázkové.

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Shemik »

Zdravím Marku, jsem rád, žes zas zavítal, s bandou skvělých starých i dosti nových šaranistů jsme oprášili tvoji starou iniciativu a snažíme se ten náš už skoro vysněný vlastní domek. Kluci admíci teď měli hafo práce s novým webem, takže chápem, že na nás nebylo moc času. No web už bude hotov, tak snad na nás nezapomenou. Buď zdráv, Šemík.
PS: Nezapomeň nahoře hodit hlásek do anketky.

rfarsky
Závodník
Závodník
Příspěvky: 683
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od rfarsky »

Jo jo taky zdravím web je teď kon jedna radost chvála adminům

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Shemik »

Tak kluci admínci, Vally, Bechy, hola :kap: hola, jak to s námi vypadá? Ještě se asi točíte kolem hlavního webu, tak vás zatím nechceme moc zdržovat, ale aspoň malý echýčko ohledně tý naší cimřičky byste nám sem mohli hodit :mail: , ať víme na čem jsme. Máme aspoň nějakou šanci? Už jste o nás mluvili??? Hola :kap: hola, šaranisti volají.

:wow: jak :wow: , tak pořád :nomail:
.

Uživatelský avatar
mark
Řidič
Řidič
Příspěvky: 57
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jižní Morava, Znojmo

Příspěvek od mark »

Tak tedy, pánové, moc jste mne překvapili, děkuji za pozdravy (kdybych byl v předškolním věku, tak se budu asi červenat), také Vás všechny majitele tohoto modelu zdravím, ale samozřejmě, že nebudeme čeřit vodu ostatním klukům s jinými modely tak skvělého loga, jako je VW, protože to co je pro nás naše MPV, pro ně je to zase GTI či "pašík". Ale v kostce, je to přeci velice srdcovitá žáležitost. A prot díky za ta písmena (myšleno VolksWagen).

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Shemik »

Tak koukam, ze hlasy v ankete stale pribyvaji, ale adminci ne a ne zajit, ze by s nama prestali mluvit?

mike.vw
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 47
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od mike.vw »

...taky nechápu že admin nereaguje,třeba na seat foru je sekce alhambra,ale tady to nějak vázne....proč???

Uživatelský avatar
maadmax
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 18
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kladno

Příspěvek od maadmax »

Chlapi jako nováček na foru si dovoluji Vás podpořit a být pro zřízení SHARIČI místnosti.
Nejsem odborník na to kolik dá práce zřídit o jednu místnost navíc, ale pokud je tohle VW-CLUB tak SHARAN sem 100%patří.
A pokud jsou admíci fanoušky značky VW tak by tato místnost měla být zřízena dávno.
Toto je můj názor. Držím vám palce 8O

Uživatelský avatar
sid666
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 435
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: sevwer čech Otvwice

Příspěvek od sid666 »

Pánové,je naprostou a neotřesitelnou pravdou že MPVéček v ČR i SR přibývá stále víc.Je fakt,že co jsem si před rokem taky pořídil Sharánka,všímám si těchle aut na silnici čím dál tím víc...Ať už je to sharan,alhambra nebo galaxy...Je to velice povedené vozítko a myslím,že si vlastní galerii zaslouzíme . to na BETON...Pořídil jsem sibořenku a dával jsem ji dohromady půl roku.na netu jsem prošel všechny možný stránky a asi opravdu nejlepší bylo německé http://www.SGAF.de...jen" target="_blankže jako čech neovládající němčinu bych uvítal forum v českém jazyce...a myslím,že je nás tu víc...já se VYSLOVUJI ZÁSADNĚ PRO !!! Dnešní podoba VWfora je skvělá,nikoli bezchybná...K bezchybnosti mi tu chybí vlastní místnost pro majitele sharanů,galaxy a alhamber...proto volám---DEJTE NÁM NAŠÍ MÍSTNOST !!!

Zamčeno

Zpět na „SAG - Sharan Alhambra Galaxy“