SEKCE SHARAN: pojďte všichni hlasovat

1995 - 20..

Moderátoři: M@rty74, michall

Diskuzní místnost pro VW Sharan: Jedna nebo radši dvě?

Jedna místnost dohromady.
25
69%
Dvě místnosti a to "do r.v. 2000" a "od r.v. 2001".
11
31%
 
Celkem hlasů: 36

Uživatelský avatar
vally_ny
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1922
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vally_ny »

jestli dobře počítám,tak je vás zatím devět,na novou sekci je to docela málo,ještě popřemýšlím,nezapoměl jsem na vás :wink:
Obrázek

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Shemik »

vally_ny píše:jestli dobře počítám,tak je vás zatím devět,na novou sekci je to docela málo,ještě popřemýšlím,nezapoměl jsem na vás :wink:
Zdravím Vally, jak jsi došel k číslu 9?

V tuto chvíli se v naší anketě pro některou z variant místnosti pro sharanisty vyslovilo už 27 sharanistů, resp. 27 lidí, kteří ať už o jednu či o dvě, ale určitě minimálně o jednu místnost pro sharanisty mají velký zájem. A řekl bych, že toto číslo není konečné, protože hlasů neustále přibývá.

Uživatelský avatar
patper
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5486
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha-Rakovnicko-Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od patper »

Sharan-Shemik píše:
vally_ny píše:jestli dobře počítám,tak je vás zatím devět,na novou sekci je to docela málo,ještě popřemýšlím,nezapoměl jsem na vás :wink:
Zdravím Vally, jak jsi došel k číslu 9?

V tuto chvíli se v naší anketě pro některou z variant místnosti pro sharanisty vyslovilo už 27 sharanistů, resp. 27 lidí, kteří ať už o jednu či o dvě, ale určitě minimálně o jednu místnost pro sharanisty mají velký zájem. A řekl bych, že toto číslo není konečné, protože hlasů neustále přibývá.
Take zdravim a stoprocentne souhlasim s Sharan-Shemik :!:
Na jednu mistnost,si myslim,to je :D

Uživatelský avatar
vally_ny
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1922
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vally_ny »

na číslo devět jsem přišel podle těchto příspěvků,popřemýšlím a poradím se s ostatníma moderátorama a podle se pak zařídím :wink:
Obrázek

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Shemik »

vally_ny píše:na číslo devět jsem přišel podle těchto příspěvků,popřemýšlím a poradím se s ostatníma moderátorama a podle se pak zařídím :wink:
OK, dík. Počtem příspěvků se ale neřiď, jak jsem psal v minulých příspěvcích, ne každý může nebo chce reagovat písemným příspěvkem a tak alespoň hlasuje, proto jsem to hlasování k té diskuzi připojil. Takže skutečný počet zatím vyslovených zájemců o místnost pro sharanisty je vyjádřen právě celkovým počtem hlasujících, což je v tuto chvíli 28, ale podotýkám "ZATÍM VYSLOVENÝCH", protože hlasů neustále přibývá, takže už teď je jasné, že zájemců je daleko daleko víc, jen ještě všichni nehlasovali a dělat nějakou početní hranici pro vznik nové místnosti by mi připadalo dost nekorektní, jde tu nebo spíš by tu mělo jít přece především o velký zájem a ne o počet.
Naposledy upravil(a) Shemik dne 07.11.2006 10:51, celkem upraveno 2 x.

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Shemik »

Ono i když to vezmem v obecné rovině, tak asi všem nám je jasný, že Sharan je kára, která má hlavně u nás v ČR a SR svůj boom a největší slávu mezi lidma teprve před sebou, takže je více než jasné, že majitelé tohoto zázraku od VW tady budou jen a jen přibývat a přibývat. Z toho taky plyne, že dřív nebo později nebude samostatná místnost pro VW Sharan jen přáním jejich majitelů, ale doslova nutnost jako třeba u Passátů. Tak na co čekat, proč to natahovat, běžte administrátoři a jednou předběhněte dobu.

Koneckonců koukněme se na celou věc nejen z hlediska nás sharanistů, ale i z hlediska ostatních uživatelů místnosti OSTATNÍ. Vždyť pokud už nenastala, tak jistě brzy nastane situace, kdy budeme spíš mi sharanisti v této místnosti tak trochu "překážet" majitelům ostatních typů VW, protože budou muset příspěvky týkající se jejich miláčků vyhledávat mezi většinou příspěvků, které jsou na téma VW Sharan. Proto bych řekl, že by toto mělo platit pro jakýkoli typ WV v místnosti OSTATNÍ - jakmile se počet jeho příspěvků vyrovná počtu všech ostatních příspěvků, nebo začne převažovat nad ostatními, tak ho automaticky vyšoupnout do vlasní místnosti, pomůže to nejen tomu typu VW samotnému, ale jistě i majitelům ostatních typů VW, aby nebloudili mezi samými příspěvky v tomto případě o VW Sharan.

Tomu, že se tento stav nezadržitelně blíží nasvědčuje i docela rychle se měnící poměr témat v místnosti OSTATNÍ - z 86 témat je 43 na Sharany, nebo-li "všechny ostatní typy VW" versus "VW Sharan" jsou v poměru 43 : 43, takže jsme na polovině, je otázka jen pár dní, možná i jen hodin kdy bude v místnosti OSTATNÍ opravdu příspěvků ke Sharanům většina.

Inu klasik by řekl:
"""Světe smiř se tím a přizpůsob se, VW Sharan míří ke hvězdám, tak to prostě je a nic na světě to nezmění."""
:fly2: :999: :fly2: :999: :fly2: :999: :fly2: :999: :fly2: :999: :fly2:
Co vy na to Sharanisté a administrátoři?
Naposledy upravil(a) Shemik dne 06.11.2006 20:18, celkem upraveno 6 x.

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

PS

Příspěvek od Shemik »

PS:
---
Nemohu se nezmínit o ostatních nových úpravách našeho flokswágňáckýho webu, klobouk dolů klucí administrátorský, jste jedničky, na tom se asi všichni shodnem. Stránky vw-club.cz se perfektně změnily nejen designově, ale i funkčně, což oceníme jistě všichni, protože se nepohybujem (nebo by jsme chtěli) jen ve vlastních místnostech, ale po celém webu a je to práda, něco jako "vůně novýho auta", no jak jinak, samozřejmě VW. Ještě ta šaraňácká cimřička a bude naprostá bezkonkurenční bomba.

Uživatelský avatar
pistahufnagl
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1725
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Královéhradecko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pistahufnagl »

Kde že je ta šaraňácká místnost. Už bych do ní hupnul jako do měkoučkých peřinek. Myslím, že není nad čím otálet. Davy šílí, tak už nás nenapínejte. GO GO Admine GO.



:old: :old: :old: :old: :old: :old: :old: :old: :old: :old:

rfarsky
Závodník
Závodník
Příspěvky: 683
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od rfarsky »

Sharan-Shemik krásná řeč musíme tě podpořit já snad rozeberu káru aby bylo více o čem psát.

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Shemik »

rfarsky píše:Sharan-Shemik krásná řeč musíme tě podpořit já snad rozeberu káru aby bylo více o čem psát.
Čoveče, Ty si kus, teď sem smíchy málem spadl ze židle. :jok:
(No, ale už je mě tu až až, tak se zas na chvilku odmlčím a dáme prostor dalším.)

Zatím pic, mějte se.

Uživatelský avatar
neverhood
Řidič
Řidič
Příspěvky: 131
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od neverhood »

:D myslim ze Sharan-Shemik je az trosku moc poeta ale fakt je ze by sa ta miestnost hodila. Nehovoriac o tom ze by sa mohla volat (Sharan/Alhambra/(Galaxy))

Poviem vam ze ked som sa rozhodol pre kupu tohto auta tak som s uzasom zistil ze tychto vozov jazdi na nasich cestach na mraky.

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Shemik »

neverhood píše::D myslim ze Sharan-Shemik je az trosku moc poeta ale fakt je ze by sa ta miestnost hodila. Nehovoriac o tom ze by sa mohla volat (Sharan/Alhambra/(Galaxy))

Poviem vam ze ked som sa rozhodol pre kupu tohto auta tak som s uzasom zistil ze tychto vozov jazdi na nasich cestach na mraky.
No poetická byla (ale měla to být spíš sranda) snad jen ta věta o stoupání ke hvězdám, jinak všechno ostatní považuji za holá fakta.

No a jinak souhlas, také by mi v názvu kromě Sharana nevadily Alhambra a Galaxy, vždyť ta auta jsou téměř identická. Taky jsou tu Škodovky Audiny a jiní Seati, tak proč k nám nepřidat i tyhle naše bratříčky. Nehledě k tomu, že spousta alhambristů a galaxystů by sem přinesla také hodně užitečných rad informací a typů. Taky bych řekl, že pokud budou v názvu, určitě se budou cítit spíš jako doma, než jako na návštěvě, no a jsou to přeci bráškové.

rfarsky
Závodník
Závodník
Příspěvky: 683
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od rfarsky »

Jo jo to je můj případ ta Alhambra se mi prostě líbyla víc,ale před tím jsem měl Passata B4,Seata Toledo,VW Golf II,(škodůfka 136,fiat croma2,5td,fiat croma 2,5d,a fiat croma 2,5td,opel ascona)a to je asi všechno.Takže dodneska jsem na eat klubu a VW klubu.

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Shemik »

rfarsky píše:Jo jo to je můj případ ta Alhambra se mi prostě líbyla víc,ale před tím jsem měl Passata B4,Seata Toledo,VW Golf II,(škodůfka 136,fiat croma2,5td,fiat croma 2,5d,a fiat croma 2,5td,opel ascona)a to je asi všechno.Takže dodneska jsem na eat klubu a VW klubu.
Jaká je adresa Seat-klubu, event Ford-klubu? Kouk bych tam. Dík.

rfarsky
Závodník
Závodník
Příspěvky: 683
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od rfarsky »

Na seat klubu je to co se týče Alhambry docela mrtví ale tu máš http://www.seat-klub.cz" target="_blank

Zamčeno

Zpět na „SAG - Sharan Alhambra Galaxy“