climatronic-nefunkcni vetrak

1995 - 20..

Moderátoři: M@rty74, michall

Odpovědět
matejka
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: 21.02.2010 13:36

climatronic-nefunkcni vetrak

Příspěvek od matejka »

Ahoj,mam problem netoci se mi vetrak a uz mi kluci tady radili koupit novy,protoze jsou to uhliky a muzou byt i loziska v haji,ale ja to vymontoval a jen bych chtel zkusit osmirglovat a zjistit jestli to neni jen znecistene,ale nemuzu za boh zjistit,jak to rozmontovat a dostat se k uhlikum.jestli se nekdo najde a poradi,budu vdecny.dekuji

Uživatelský avatar
bodyvlk
Závodník
Závodník
Příspěvky: 514
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: východní čechy

Re: climatronic-nefunkcni vetrak

Příspěvek od bodyvlk »

Je to hrozně jednoduchý, vidíš na boku ty gumový jazyky? Tak je zamáčkni dovnitř a celé těleso - rotor vytáhneš ven.

Uživatelský avatar
mantinel115
Řidič
Řidič
Příspěvky: 133
Registrován: 12.05.2009 18:00
Bydliště: Žilina,Slovensko

Re: climatronic-nefunkcni vetrak

Příspěvek od mantinel115 »

ak by bol v haji,tak ja mam jeden funkcny doma (predny).SZ.

matejka
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: 21.02.2010 13:36

Re: climatronic-nefunkcni vetrak

Příspěvek od matejka »

diky moc za rady Bodyvlkovi a Mantinelovi 115,ja uz to zkousel a slo to ztezka,tak jsem radeji napsal jsem,abych neco nepos..l:-)....jsou tam tri a jeste jedna hloupa otazka...zatlacit od krytu vetraku smerem k vrtuli a nebo zevnitr vetraku smerem k plastu..dekuji moc za rady...a diky mantinel za nabidku,ale ja jsem v Anglii...diky kluci

matejka
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: 21.02.2010 13:36

Re: climatronic-nefunkcni vetrak

Příspěvek od matejka »

uz to vidim..bodyvlk pise vmackni dovnitr,takze myslis asi dovnitr vetraku,takze z venku..dik a cus chlapi

Uživatelský avatar
bodyvlk
Závodník
Závodník
Příspěvky: 514
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: východní čechy

Re: climatronic-nefunkcni vetrak

Příspěvek od bodyvlk »

Ano. Dovnitř. Jde to v pohodě. Ty gumy jsou nasazený na rotoru a pak se zase pěkně opačným postupem zajistí. Hodně štěstí.

Uživatelský avatar
mantinel115
Řidič
Řidič
Příspěvky: 133
Registrován: 12.05.2009 18:00
Bydliště: Žilina,Slovensko

Re: climatronic-nefunkcni vetrak

Příspěvek od mantinel115 »

matejka píše:Ahoj,mam problem netoci se mi vetrak a uz mi kluci tady radili koupit novy,protoze jsou to uhliky a muzou byt i loziska v haji,ale ja to vymontoval a jen bych chtel zkusit osmirglovat a zjistit jestli to neni jen znecistene,ale nemuzu za boh zjistit,jak to rozmontovat a dostat se k uhlikum.jestli se nekdo najde a poradi,budu vdecny.dekuji
aha ??? to ty si mi pisal!!! no ale ja som nevedel,ze to mas passata !!! to musis napisat aku karu mas.ja mam ten vetrak zo sharana 2003.neviem ci by pasoval do passata.ak ano,mas ho mat,ale pochybujem.

matejka
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: 21.02.2010 13:36

Re: climatronic-nefunkcni vetrak

Příspěvek od matejka »

to jsem peknej mameluk,ja myslel,ze jsem to sem psal:-)....kazdopadne se muzes cihnout je to valeo 8D2820021...ale pochybuji,ze to bude ten samy...dik a mej se

Odpovědět

Zpět na „SAG - Sharan Alhambra Galaxy“