Elektro: nelze nastartovat, chyba v elektrice.

1995 - 20..

Moderátoři: M@rty74, michall

Odpovědět
Uživatelský avatar
Peposu
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 297
Registrován: 04.12.2007 07:35
Bydliště: Praha 11

Elektro: nelze nastartovat, chyba v elektrice.

Příspěvek od Peposu »

Omlouvam se ze zakladam nove tema , ale nikde jsem nenasel problem , ktery se mi dnes objevil:

Strcil jsem klic do zapalovani a nekolikrat mi to v aute zapipalo, potom pri otoceni klicku se rucicky roztocily , vynulovaly se vsechny ukazatele, nic nefunguje , nekdy to pri tom abych nastartoval zachrci v pristrojovce, nektere kontrolky se rozblikaji a nektere zhasnou, kdyz mam spatne dozavrene dvere tak to v pojistkove skrince (ta velka cerna co doni vedou kabely) cvaka a soucasti toho cvakani broblikava jemne i vsechno vnitrni osvetleni, nefunguje central , nefunguji blinkry ani sterace ani stahovani okenek. Hlavne vubec nejde nastartovat , a kdyz pri tom cvakani opjim cca 3 kabelove svorkovnice z te cerne velke pojistkove desky tak to cvakani prestane.

Prosim pokud nekdo vite ci muzete poradte moc dekuji, jsem z toho uplne v ........ Diky moc za ochotu
Neplacte ja se vratim

Uživatelský avatar
milda
Závodník
Závodník
Příspěvky: 564
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: ZLÍN
Kontaktovat uživatele:

Re: Elektro: nelze nastartovat, chyba v elektrice.

Příspěvek od milda »

Pokud máš jistotu,že je baterka O.K. zkontroluj kostru.Centralni kostra je v prostoru pod baterii a obvykle je to svazek hnědých kablu.Očistit,nejlepe ocelovým kartáčem,namazat vazelínou a přádně přitáhnout.

Uživatelský avatar
trepifajxl
Profík
Profík
Příspěvky: 961
Registrován: 04.04.2008 18:15
Bydliště: u Turnova

Re: Elektro: nelze nastartovat, chyba v elektrice.

Příspěvek od trepifajxl »

Proč to tu je dvakrát?????
Výstavba a rekonstrukce interiérů, od stavebních prací po kompletní vybavení
www.neza-interiery.cz


Montáž, úpravy a repase topení Eberspächer, Webasto. Spuštění příhřevu jako nezávislé topení
603485666

Odpovědět

Zpět na „SAG - Sharan Alhambra Galaxy“