ČLENSKÝ ÚČET

1995 - 20..

Moderátoři: M@rty74, michall

Uživatelský avatar
Jose1
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2622
Registrován: 02.03.2008 16:51
Bydliště: Brno

ČLENSKÝ ÚČET

Příspěvek od Jose1 »

...taky se vám v rohu červeně rozsvítilo "členský účet"......?
Co vy na to.....?
Alhambra II 1,9 TDi 96KW 03 šla do světa....
Galaxy II 2,2 TDCi, 147KW 2012

http://www.avjose.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
ifos.cz
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1355
Registrován: 19.04.2008 07:17
Bydliště: Isergebirge, Sudeten

Re: OT: JEN TAK POKEC: nejen o Sharanech, drby, plky atd

Příspěvek od ifos.cz »

Já na to zatím nic, ale až (jestli) to začne být povinné, tak se holt nerad rozloučím :negative:
Obrázek Alhambra 2.0i SXE . Sport eXtra Edition Obrázek
Benzínový motor ADY - 85 kW ( 115 vraníků ) December 1996
_________________

Uživatelský avatar
patper
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5486
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha-Rakovnicko-Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: OT: JEN TAK POKEC: nejen o Sharanech, drby, plky atd

Příspěvek od patper »

:arrow: http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=27&t=250830" onclick="window.open(this.href);return false;

Marek77
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3883
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: OT: JEN TAK POKEC: nejen o Sharanech, drby, plky atd

Příspěvek od Marek77 »

No jo, taky jsem si dnes všiml, že je to jaksi červené. Jdu to prozkoumat.....
.
.
.
.
.
.
.

Pokud to správně chápu (kdyžtak mě někdo opravte), mohu za Kč 399 / rok získat určité výhody "platícího" člena VW klubu. Pokud tyto výhody nechci nebo nepotřebuji, nic se pro mě nemění (zatím). Jest tak?

Uživatelský avatar
M@rty74
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2498
Registrován: 29.05.2010 21:14
Bydliště: Green town at Prague

Re: OT: JEN TAK POKEC: nejen o Sharanech, drby, plky atd

Příspěvek od M@rty74 »

Mno vidím, že je to tu stejné jako v celé společnosti - nic o tom nevím tak už to dopředu raději pohaním a budu předjímat... Tím TU myslím celé VW forum...

Tady http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=283&t=250817" onclick="window.open(this.href);return false; máte základní info a tady přehled firem zapojených doposud do projektu http://www.vw-club.cz/viewforum.php?f=283" onclick="window.open(this.href);return false;

Zapojení se - tedy přihlášení se za platícího člena je čistě dobrovolné a pokud se rozhodnete zůstat neplatícími tak se pro nikoho nic nezmění.

399 za rok mi nepřijde tak moc a například využití slev při nákupu ND Vám to po pár nákupech vrátí...

Nezapomínejte na jedno - provoz VW clubu něco stojí... Reklama samozřejmě pokryje hodně, ale asi ne vše a provozovatel má zjevně v plánu klub nadále rozvíjet...

P.S. Já mám zaplaceno od minulé středy... Slevy na nákupy ND mám všude vlastní, ale mám to tady prostě rád a tak jsem se rozhodl to podpořit...
Neptejte se mě, proč Vám to, či ono bylo smazáno nebo zamčeno - NESPLŇOVALO TO PRAVIDLA SAG sekce!!!
Pro své idealistické názory se zde často setkávám s nepochopením....

Uživatelský avatar
patper
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5486
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha-Rakovnicko-Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: ČLENSKÝ ÚČET

Příspěvek od patper »

Me vadi ta neinformovanost :!: Ani zminka o necem, co se chysta :!: :roll:

Uživatelský avatar
vilik
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2021
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Rakovnicko

Re: ČLENSKÝ ÚČET

Příspěvek od vilik »

Tak já to tady mám taky rád.
Jenže za to, že je tu tolik lidí, tak vysoká návštěvnost,není zásluha majitele, ani admina či moderátora a to kteréhokoli. Ale nás všech, co sem dáváme svoje poznatky, nápady, zkušenosti, naše duševní vlastnictví, dobrovolně k použití všem. Děláme to o vlastní vůli, ale to ještě neznamená, že to děláme proto, aby to někdo zpoplatnil.
POZOR !
Já moc dobře vím, že se zatím, opakuji zatím nic nemění. Ale jak dlouho? :(
VW Sharan II 1.9 TDI PD 85 kW Family červený
VW Passat 1.9 TDI PD Variant 96 kW modrý

Uživatelský avatar
patper
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5486
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha-Rakovnicko-Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: ČLENSKÝ ÚČET

Příspěvek od patper »

Tak jako strejda to cejtim i ja :!: :!: :!: .

Uživatelský avatar
M@rty74
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2498
Registrován: 29.05.2010 21:14
Bydliště: Green town at Prague

Re: ČLENSKÝ ÚČET

Příspěvek od M@rty74 »

Patpere - Na to ti neumím odpovědět jinak nežli tak, že jsem si všiml a informací jsem se dopátral sám. Ale pokud chceš vědět proč to zatím nevyhlásili masově, tak napiš adminovi, T4 a Rouballik, kteří za tím stojí...

VILIKU - Proti tomu co píšeš není co říci a mnoho lidí s tebou bude 100% souhlasit. Já mám zkušenost pouze zprostředkovanou od kamaráda z Transporter clubu - návštěvnost webu mají také slušnou, nicméně mají model jako se chystá zde - členství placené s výhodami a neplacené pro všechny... Fungují tak již několik let a žádné komplikace nemají...
Neptejte se mě, proč Vám to, či ono bylo smazáno nebo zamčeno - NESPLŇOVALO TO PRAVIDLA SAG sekce!!!
Pro své idealistické názory se zde často setkávám s nepochopením....

Uživatelský avatar
patper
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5486
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha-Rakovnicko-Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: ČLENSKÝ ÚČET

Příspěvek od patper »

Hmmm,ale komunikace od zmeny majitele vazne :!: :!: :!:
No nic,uvidime....

Uživatelský avatar
BigBang
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 6909
Registrován: 11.12.2009 16:39
Bydliště: DuchcoVW & Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: ČLENSKÝ ÚČET

Příspěvek od BigBang »

největší „problém“ je nejspíš v tom, že najednou něco příjde: „prásk, tady máte hotovou věc“ i když je to možná na jednu stranu lepší než to tady oznámit, půlka lidí by se stejně urazila :D Co jsem tak pochopil, tak půjde hlavně o to, že budu moct čerpat slevy, dobrá i když jich moc nevyužiju, a že nějaký peníze půjdou na rozvoj - dobrá, ale chtěl bych vidět aspoň nějakou minimální vizi, kam admini chtěj klub směřovat, abych věděl za kam peníze poputujou... ;)
Hliník
Mulťák v nouzi
Wartburg 353 Tourist

ex: Golf III variant 1.4 1995 - šel do světa; !RIP!: Sharan 1.9 TDI PD 85kW 2001 sociál s koženym volantem, Polo 86c 2f 1.3 40kW 1992

Detailing Club

Uživatelský avatar
Bandog
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1439
Registrován: 19.11.2008 18:21
Bydliště: Náchod
Kontaktovat uživatele:

Re: ČLENSKÝ ÚČET

Příspěvek od Bandog »

Já to cítím naprosto stejně jako patper a Vilik :good: ! A možná by to opravdu chtělo trošku se s lidmi bavit, když po nich budu chtít peníze (jak píše BigBang).

Zatím fakt o nic nejde, ale aspoň pár řádků o tom, co se chystá by snad nikoho nezabilo a hlavně by to zamezilo těmto "dohadům"!

Ale tady na klubu je naprosto normální nejdříve vyvolat paniku a pak to nechat být...........jako to bylo už několikrát!

Uživatelský avatar
parizek_ltm
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2659
Registrován: 01.10.2008 22:01
Bydliště: Praga

Re: ČLENSKÝ ÚČET

Příspěvek od parizek_ltm »

Co se divite, je doba, kdy nic neni zadarmo a jakmile nekde vidim prilezitost, hned ji vyuziju.
Nechci zabihat do polemiky financni narocnosti klubu - ono nejde ani o samotnou narocnost, jakoze o myslenku, proc bych to provozoval za 0, kdyz na tom muzu vydelat.

Ale abych se dostal k jadru pudla - tato vyhoda me pobavila nejvice a uz jenom kvuli ni rozhodne budu uvazovat o to, stat se cervenym clenem :D

Vlastnictví klubového průkazu ( členské karty ).

Uživatelský avatar
kubenec
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2011
Registrován: 30.12.2009 19:10
Bydliště: Praha 10 - VWršovice

Re: ČLENSKÝ ÚČET

Příspěvek od kubenec »

M@rty74 píše:Já mám zkušenost pouze zprostředkovanou od kamaráda z Transporter clubu - návštěvnost webu mají také slušnou, nicméně mají model jako se chystá zde - členství placené s výhodami a neplacené pro všechny... Fungují tak již několik let a žádné komplikace nemají...
To samé je i na Skodahome.cz Platíš máš hmotné výhody - neplatíš máš pouze informace. :pleasantry:

Uživatelský avatar
jardahes
Řidič
Řidič
Příspěvky: 194
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Holýšov - Plzeňský kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: ČLENSKÝ ÚČET

Příspěvek od jardahes »

jen malá poznámka, je mi jasné, že dnes nic není zadarmo, ale osobně se mi nějak vytratil pocit jaký jsem měl kdysi v roce 2005, když jsem tu začal pokukovat a bylo nás tu pár. tedy osobně slevy nevyužiji, vždy jsem zde čerpal jen informace a zdarma se dělil s ostatními o své poznatky, pokud to tedy zůstane tak že poskytování informací zůstane zdarma tak tedy dobře, ale pokud tady s toho někdo začne komerčně těžit tak asi sbohem a šáteček.
Jarda

Odpovědět

Zpět na „SAG - Sharan Alhambra Galaxy“