OT: JEN TAK POKEC: nejen o Sharanech, drby, plky atd

1995 - 20..

Moderátoři: M@rty74, michall

Odpovědět
Uživatelský avatar
Aknel
Řidič
Řidič
Příspěvky: 168
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Západní čechy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Aknel »

No Shemiku,když ti ani tohle nevadí tak to budeš jednou určitě dobrej táta.
No a až se narodí tak se domluvíme tady s klukama z tohoto fora a přijedeme mu pod okna do porodnice ze ŠARIKAMA pěkně zatroubit aby jsme ho pěkně uvítali.

Uživatelský avatar
patper
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5486
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha-Rakovnicko-Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od patper »

pistahufnagl píše:Hezký klucííí. Je vidět že máme rodinný autíčko. Ta fotka na babetě nemá chybu shemiku. :lol: :lol: :lol: . Patper se nám dlouho neozval. Jestlipak jste mu vrátili ten manuál k I.?
Nazdar panove,po trech dnech krutych teplot :mad3: a boleni celeho tela :budo: ,zase vnimam svet a 8O co tu je noveho :lol: No cinite se,parada :lol: P.S.manual mam :D

rfarsky
Závodník
Závodník
Příspěvky: 683
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od rfarsky »

Shemik píše:
Aknel píše:Tak to se na ty sviště pořádně připrav.
Já musel vyndat všechny sedačky a na podlahu jsem položil gumový koberec.Sice jsem to vyřezával celý den ale nyní nemusim mít strach když mé tři ratolesti něco špatného sní...............
No a pak jenom stačí postavit šardu čumákem nahoru a otevřít páté dveře...............
Wááááuw, na to se těším, ať mi ho klidně i zblinkaj, ale ať už tam jsou. :jok: Tu gumu tam taky dám.
Tu gumu tam právě dávat nesmíš :lol: jinak se těch dětí nedočkáš :twisted:

Uživatelský avatar
kedaR
Řidič
Řidič
Příspěvky: 104
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kedaR »

rfarsky píše:Tak tohle stojí za shlédnutí obzvláště ta T4 to je mazec http://www.autorevue.cz/default.aspx?se ... icle=10600" target="_blank
Na motorce normál ale v tom Tranďáku bych se asi po... strachy
Přílohy
skokuvjezdu.JPG
skokuvjezdu.JPG (20.08 KiB) Zobrazeno 3721 x

rfarsky
Závodník
Závodník
Příspěvky: 683
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od rfarsky »

V tranďáku možná ,ale na motorce bych se pos...al strachy :lol:

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Shemik »

Aknel píše:No Shemiku,když ti ani tohle nevadí tak to budeš jednou určitě dobrej táta.
No a až se narodí tak se domluvíme tady s klukama z tohoto fora a přijedeme mu pod okna do porodnice ze ŠARIKAMA pěkně zatroubit aby jsme ho pěkně uvítali.
Kurňa, to by byla čest, to jich naflákám celou armádu.

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Shemik »

patper píše:Nazdar panove,po trech dnech krutych teplot :mad3: a boleni celeho tela :budo: ,zase vnimam svet a 8O co tu je noveho :lol: No cinite se,parada :lol: P.S.manual mam :D
Nazdar Patpere, vitej nazpet a hlavne se dokuliruj, zatim vse nasvedcuje tomu, ze Te vystridam, take ma me neco leze, asi schripka, cpu se vitaminama, nejakej ten preventan a tak, tak uvidime, kdo z koho.

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Shemik »

rfarsky píše:
Shemik píše: Wááááuw, na to se těším, ať mi ho klidně i zblinkaj, ale ať už tam jsou. :jok: Tu gumu tam taky dám.
Tu gumu tam právě dávat nesmíš :lol: jinak se těch dětí nedočkáš :twisted:
JJ, souhlas, to je jako kocar, ten se pry take nema kupovat predem, gumu koupim az budou mali Shemicci.

Uživatelský avatar
pistahufnagl
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1725
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Královéhradecko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pistahufnagl »

Tak jdu v koupelně kolem pračky a vidím že je plná, připravená k praní. Říkám si - udělám dobrý skutek, ať je ten den hezčí. Tak jsem tam namačkal nějaký cuplíky, dal dovnitř nádobku s tekutým práškem a teď se to tam už asi čtvrt hodiny mrdlá nasucho. To mi přijde divný, tak nevím jestli mě doma pochválej. :cry: :cry: :cry:

rfarsky
Závodník
Závodník
Příspěvky: 683
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od rfarsky »

Tak to asi na hajzlíku budeš muset pustit vodu.Hledej jako závadu v autě BĚŽ PO KABELU :tit:

Uživatelský avatar
Bitvi
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2096
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Severní čechy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bitvi »

Nezapomeěl jsi pustit vodu?Nebo jsi ten program přecvakl o kousek dál a už to nenapustilo vodu a rovnou to jakoby pere. :P Ale co,i snaha se cení.
Obrázek

Uživatelský avatar
kazbic
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2243
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: CHOMUTOV
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kazbic »

rfarsky píše:Tak to asi na hajzlíku budeš muset pustit vodu.Hledej jako závadu v autě BĚŽ PO KABELU :tit:
A nebo druhá možnost.Nepouštěj vodu a dohoň to tím tekutým práškem. A JE TO :!: :D
"Kazbič"

:ura1: "DOKUD JEŠTĚ ŽIJEM,JE VŠECHNO V.W. " :ura1:

Spolek Automobilových Gurmánů

Uživatelský avatar
pistahufnagl
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1725
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Královéhradecko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pistahufnagl »

kazbic píše:
rfarsky píše:Tak to asi na hajzlíku budeš muset pustit vodu.Hledej jako závadu v autě BĚŽ PO KABELU :tit:
A nebo druhá možnost.Nepouštěj vodu a dohoň to tím tekutým práškem. A JE TO :!: :D
Tak to dopadlo dobře. Pak najednou natekla. Tak že by nakonec byla ta pochvala. No uvidíme. :oops: :oops:
UBYTOVÁNÍ V JAROMĚŘI:
http://www.penzionexpanze.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrázek

Uživatelský avatar
kazbic
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2243
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: CHOMUTOV
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kazbic »

RFARSKY: Tu gumu tam právě dávat nesmíš jinak se těch dětí nedočkáš.
SHEMIK: JJ, souhlas, to je jako kocar, ten se pry take nema kupovat predem, gumu koupim az budou mali Shemicci.

:D SHEMÍKU.dobrá rozmluva,ale dobře nepochopená :idea: :D
"Kazbič"

:ura1: "DOKUD JEŠTĚ ŽIJEM,JE VŠECHNO V.W. " :ura1:

Spolek Automobilových Gurmánů

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Shemik »

pistahufnagl píše:Tak jdu v koupelně kolem pračky a vidím že je plná, připravená k praní. Říkám si - udělám dobrý skutek, ať je ten den hezčí. Tak jsem tam namačkal nějaký cuplíky, dal dovnitř nádobku s tekutým práškem a teď se to tam už asi čtvrt hodiny mrdlá nasucho. To mi přijde divný, tak nevím jestli mě doma pochválej. :cry: :cry: :cry:
Pisto Ty jsi kus, tohle by ale ty zensky meli s usmevem ocenit, kteryho chlapa by to napadlo? Mala chybka se sice vloudila, ale ve velkem srdci vznikla, to je to dulezite.

Odpovědět

Zpět na „SAG - Sharan Alhambra Galaxy“