OT: JEN TAK POKEC: nejen o Sharanech, drby, plky atd

1995 - 20..

Moderátoři: M@rty74, michall

Odpovědět
Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

OT: JEN TAK POKEC: nejen o Sharanech, drby, plky atd

Příspěvek od Shemik »

OT: JEN TAK POKEC: nejen o Sharanech, drby, plky atd

TAK TADY SE MŮŽETE VYPOVÍDAT VYKECAT VYPLKAT VYDRBAT VYKLÁBOSIT VYBLÁBOLIT HODIT ŘEČ MRSKAT PÍSMENA
A CO JÁ VÍM CO JEŠTĚ A TO NAPROSTO O ČEM CHCETE JAK CHCETE KOMU CHCETE A TAK VŮBEC.
:mob:

----------------------------------------------------------------------------------------------------

NOUZOVE FORUM: kde se sejdeme při výpadku VW-Clubu !!!

Nazdarek zavislaci. Protoze nam tady na klubu v posledni dobe cim dal tim casteji radi General :shv: ERROR,
bylo nam vsem jednim nasim sikovnym kolegou vytvoreno NOUZOVE FORUM :lol:

Adresu tohoto fóra si ulozte do pocitacu, at ji mate po ruce, kdyz klub nebude funkcni, protoze pak se sem pro ni nedostanete. :idea: :!:

http://vwc.vwclubplzen.cz/

Jinak pokud byste meli potrebu ci chut jen tak poklabosit mimo forum, tak tento chat klidne vyuzivejte i pri beznem provozu klubu. :lol:


----------------------------------------------------------------------------------------------------

Brzke uzdraveni Rfarskemu preje Shemik. Ulomit si hlavu, zadnej problem, ale poranit si nohu a znemoznit si tak uzivani sveho MPVcka, to musi byt utrpeni, tak se z toho ryhle vylizej a setri se covece. :drug:
Naposledy upravil(a) Shemik dne 09.05.2007 12:09, celkem upraveno 11 x.

rfarsky
Závodník
Závodník
Příspěvky: 683
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od rfarsky »

Už se léčím dostal jsem jako odškodné flaš rumu tak to léčím i zevnitř

civis
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 33
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha 5

Příspěvek od civis »

Pro rfarskeho. Samozrejme preju take brzke uzdraveni a at to neboli. Diky za adresu, navod na Sarika zacatkem pristiho tydne poslu. Predpokladam tedy, ze je to na Sarana II. Nikde jsem si nevsiml specifikace (moc jsem to teda neprohlizel), ale ma to totiz na obrazkach jinou pristrojovou desku nez mam ja z r 1999 a je na ni taky spousta ovladacich prvku navic.

civis
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 33
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha 5

Příspěvek od civis »

Jeste pro rfarskeho. Muzes mi prozradit, co to mas v Tve Alhambre za plastovou bouli na pravem sloupku u stropu (u praveho ucha spolujezdce - viz obrazek image 009 v Tve fotogalerii) ?

rfarsky
Závodník
Závodník
Příspěvky: 683
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od rfarsky »

No mám v autě origo 12 repro 6x výška a 6x středobas hraje to docela pěkně.

Uživatelský avatar
jmichalko
Řidič
Řidič
Příspěvky: 87
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prievidza SK

Příspěvek od jmichalko »

Ake máš rádio v aute, originál alebo vymenené?

rfarsky
Závodník
Závodník
Příspěvky: 683
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od rfarsky »

Originál možno vydět na www foto ,ale ta fotka je zrovna dost tmavá.

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Shemik »

Kluci, tak jsem chvíli přemýšlel nad naší potřebou inzerovat tady na webu naše poptávky a nabídky na díly, doplňky a příslušenství na naše Sharany a dávám Almarovi za pravdu v tom, že se naše inzeráty v tak v tak obrovském množství inzerátů, jako je v celowebové sekci POPTÁVKY snadno "vytratí" a rychle "vyšumí". Tuto potřebu má spousta z nás, a tak jsem vymyslel náš malý BAZÁREK zaměřený jen na naše auta. Je tady: http://www.vw-club.cz/modules.php?name= ... ic&t=16470" target="_blank.
Řekl bych že tam bude naše inzerce účinnější a životaschopnější, protože z místnosti Sharan nám ji Vally dřív nebo později přesune právě na místo kam patří - do celowebových poptávek. Je to logické a dává to smysl, protože by tu byl zmatek. Pokud bude tento nápad Vally akceptovat, tak by to mohlo dobře fungovat. Řekl bych že to tak strašně v rozporu s pravidly fóra není, protože to zachovává jistou kulturu a pořádek na fóru a hlavně je to pro nás opravdu mnohem efektivnější.
Případné diskuze, nápady a návrhy k tomu BAZÁRKU kluci hažte sem do tématu "Obecný pokec - Sharani atd. kolem VW", ať nám nevznikne chaos i v tom bazárku.
Pic Šemík.

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Shemik »

sid666 píše:
neverhood píše: fuha, nejde mi do hlavy .........
Představ si,měl jsem domluvené díly za 40 tisíc na vrakovišti v Plzni.Měl jsem tam jet ve čtvrtek a když jsem tam ve čtvrtek volal,nikdo mi už telefon nezvedal...dva měsíce potom jsem se dozvěděl,že ten vrakáč byli jen kradený auta a že ho v pondělí vybrali policajti...řeknu ti,že tohle mne opravdu štve nejvíc.za to bych sekal ruce!!!!ty jsi rád,že máš takovýho mazlíka a nějaká banda blbců ti ho pro pár tisíc ,který na náhradních dílech trhne ukradne...omlouvám se za to slovo,ale jsou to ku*vy!!!vždycky jsem si myslel,že na vrakáči jsou přitahaný vraky,ale to,že jsou to čorky mne faktickys se.e...není to prostě fér...) :mad3:
No jo stema kradenyma dilama, to je rachot, nejhorsi je, ze ti ani nemusi ukrast mazlika, ono staci, kdyz na nej nevedome koupis kradeny dil a pak treba pri trivialni nehode certi prijdou na kradeny dil na tvym mazlikovi a mas po nem stejne jako kdyby ti ho ukradli, protoze ti ho zabavi certi. Je to fakt svinstvo.

rfarsky
Závodník
Závodník
Příspěvky: 683
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od rfarsky »

Tak jsem včera konečně našel ty odkládací kapsy pod sedačkama a hned mám v bočních kapsách kufru více místa.
Ještě musím aktivovat dálkové ovládání v klíči a už je to snad všechno aby byl bez chybičky.

Uživatelský avatar
patper
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5486
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha-Rakovnicko-Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od patper »

rfarsky píše:Tak jsem včera konečně našel ty odkládací kapsy pod sedačkama a hned mám v bočních kapsách kufru více místa.
Ještě musím aktivovat dálkové ovládání v klíči a už je to snad všechno aby byl bez chybičky.
Co,co,co - jaky kapsy pod sedackama :?: :?: :?:

rfarsky
Závodník
Závodník
Příspěvky: 683
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od rfarsky »

Pod sedačkou řidiče a spolujezdce,je tam jenom přichycenej koberec do plastovejch vodítek a je tam dóóóst místa.

Uživatelský avatar
patper
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5486
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha-Rakovnicko-Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od patper »

Tak to jo,ale pod ridicem mam par relatek :lol:

Uživatelský avatar
pistahufnagl
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1725
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Královéhradecko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pistahufnagl »

Taky jsem při vysušování ty kapsy objevil. Ale mám je na sucháč. Pod řidičem taky nějaký kablíky, ale třeba vestu a lékárničku tam hned nacpu. Jen abych na to nezapoměl až to bude chtít někdo vidět. :ura1: :ura1: :ura1: :ura1: :ura1:

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Shemik »

Pane, tady to jede panove, prave jsme prekrocili 1000 prispevku, coz je 3-nasobek poctu prispevku SCIRARU, 4-nasobek poctu prispevku vsech dalsich v mistnosti OSTATNI a 5-nasobek poctu prispevku POLISTU. A pak ze Sharan-cimra nevyplati, coz?

Odpovědět

Zpět na „SAG - Sharan Alhambra Galaxy“