Máte SHARANA ALHAMBRU GALAXY? Noví členové vítejte mezi námi

1995 - 20..

Moderátoři: M@rty74, michall

Odpovědět

Které z uvedených MPV vlastníte?

Volkswagen Sharan I
211
18%
Volkswagen Sharan II
484
42%
Volkswagen Sharan III
32
3%
Seat Alhambra I
78
7%
Seat Alhambra II
178
15%
Seat Alhambra III
8
1%
Ford Galaxy I
61
5%
Ford Galaxy II
107
9%
Ford Galaxy III
6
1%
 
Celkem hlasů: 1165

rfarsky
Závodník
Závodník
Příspěvky: 683
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od rfarsky »

Buď zdráv a svěř se.Jinak jsem dneska rozdal další tři letáčky.

Uživatelský avatar
samuel
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 24
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od samuel »

Díky za milé přivítání. Právě řeším nějaký pazvuk na nápravě. No, jestli to je na nápravě toť otázka. Vyměnili mi tam kloub i ložisko a nic. Tak teď je podezření na hydraulický silenblok motoru, kde utíká olej. Jestli jste měl někdo podobné problémy, dejte vědet. Co mě ještě trápí, tak to je digitální ukazatel kilometrů. Vypojili mi baterku a od té doby tam mám pár čárek. Nevíte jak to vyřešit. Díky za rady. Jinak taky dodám fotečku, ale až ho umeju. Je to 1,9 Tdi 66 v šedostříbrné metalíze. Ahoj všem.

rfarsky
Závodník
Závodník
Příspěvky: 683
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od rfarsky »

To s tím ukazatelem kilometrů je opravdu zvláštní,ale pokud ti teče olej ze silbloku tak bude muset ven.

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Shemik »

Tak co nepribyl nam do fora nejakej ten novej Sharanek, Almarka ci Galaxík?

Uživatelský avatar
Honza42
Řidič
Řidič
Příspěvky: 175
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chrudimsko - Železné hory
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honza42 »

Nebudu to již dále tajit. Honza 42 je ve skutečnosti pouze můj řidič. Skutečným pánem vozu jsem já. Pouze ho nechávám psát příspěvky do fóra, protože klávesnice je pro mě malá a je tak na jednu ránu tlapou. S Sharanem jsem zatím spokojena. Jako bouda to ujde.
Přílohy
CANDY.jpg
CANDY.jpg (43.88 KiB) Zobrazeno 2009 x

Uživatelský avatar
KOUDA
Řidič
Řidič
Příspěvky: 123
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha 6
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KOUDA »

Tak az dnes jsem objevil tohle tema, kde se vetsina lidi po registraci hlasi.....trochu jsem to vzal oklikou, forum jsem objevil opravdu nedavno, registraci jsem zvladl nadvakrat a uz i nejake prispevky ode mne muzete procitat. Ja jsem koupil Sharanka v prosinci 03, byly mu teprv 3 roky a 1 mesic a byla to laska na prvni pohled. Stribrna metaliza, xenony, kuze interier, to byl prvni pohled zepredu.....a svete div se, zadny diesel, ale sestivalcovy benzin o 200 konicich!!...to musim doma prosadit"!!!...a stalo se...uz ho mame pres 3 roky a jsme s nim navysost spokojeni....sice obcas ma male mouchy, ale to ma kazde auto.....ted momentalne jsme ve fazi vyndani motoru, takze sharanek odpociva pred dilnou /proto to nehezke foto/, ale az bude v plne parade, tak ho vyblejsknu a fotky dodam....a nutno rici, se i moje pani, kdyz poprve ridila /musel jsem ji nechat :-(/, suse prohlasila, ze s takovou velkou kravou se jezdi velmi dobre a ze bude ridit ona....uz ma fabii....pekny den vsem...KOUDA /Ondrej K./

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Shemik »

KOUDA píše:Tak az dnes jsem objevil tohle tema, kde se vetsina lidi po registraci hlasi.....trochu jsem to vzal oklikou, forum jsem objevil opravdu nedavno, registraci jsem zvladl nadvakrat a uz i nejake prispevky ode mne muzete procitat. Ja jsem koupil Sharanka v prosinci 03, byly mu teprv 3 roky a 1 mesic a byla to laska na prvni pohled. Stribrna metaliza, xenony, kuze interier, to byl prvni pohled zepredu.....a svete div se, zadny diesel, ale sestivalcovy benzin o 200 konicich!!...to musim doma prosadit"!!!...a stalo se...uz ho mame pres 3 roky a jsme s nim navysost spokojeni....sice obcas ma male mouchy, ale to ma kazde auto.....ted momentalne jsme ve fazi vyndani motoru, takze sharanek odpociva pred dilnou /proto to nehezke foto/, ale az bude v plne parade, tak ho vyblejsknu a fotky dodam....a nutno rici, se i moje pani, kdyz poprve ridila /musel jsem ji nechat :-(/, suse prohlasila, ze s takovou velkou kravou se jezdi velmi dobre a ze bude ridit ona....uz ma fabii....pekny den vsem...KOUDA /Ondrej K./
Pic Koudo, kary mame stejny, az na ty svaly, ten tvuj Sharyk je proti memu Shemikovi kulturista, 200 koniku, to je pecka, zaradil bych si v takovym. Ja ho mam pro rodinne ucely, takze 85 KW staci, ale take dobra jizda. No a co se tyka lasky na prvni pohled, tak to je jasan, se Sharykama to ani jinak nejde, dobres udelal, tak vitej mezi nami a pis pis zajimavosti a posilej fotky az se z Tebe bude kourit. Pic, zdravi Te Shemik.

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Shemik »

Honza42 píše:Nebudu to již dále tajit. Honza 42 je ve skutečnosti pouze můj řidič. Skutečným pánem vozu jsem já. Pouze ho nechávám psát příspěvky do fóra, protože klávesnice je pro mě malá a je tak na jednu ránu tlapou. S Sharanem jsem zatím spokojena. Jako bouda to ujde.
Candy, Ty se mas, ja mel pred par lety radost z prvniho mobilniho telefonu, rikal jsem si tenkrat, kruci to je ale pokrok a Ty uz mas dokonce mobilni boudu. Tak si ji uzivej a prijed s ni nekdy na sraz, jo a Honzu nezapomen vzit s sebou, kdyz za Tebe tak verne tuka do klavesnice a toci volantem. Jo a Candy skladam poklonu ke Tvym tlapkam, krasavice jsi jen co je pravda a ten majestatni vyraz jasne rika kdo je ve Tve mobilni boude panem.

Uživatelský avatar
g2tdi
Pilot
Pilot
Příspěvky: 775
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Odolena vwoda-Čenkov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od g2tdi »

Ahoj tak já už jsem mezi vámi taky mam alhambru 96 model 97 tdi a zatim spokojen až na pár much ale nikdo není dokonaly ani Jirka Krampol
odtahová služba nonstop
Výměna skel
Lakovna
Klempírna
Autoservis - diagnostika
prodej náhradních dílů
non-stop 607 99 88 77
http://www.autoservis24h.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
facebook.com/nonstopautoservis

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Shemik »

g2tdi píše:Ahoj tak já už jsem mezi vámi taky mam alhambru 96 model 97 tdi a zatim spokojen až na pár much ale nikdo není dokonaly ani Jirka Krampol
Tak vitej mezi nami a uzivej si skveleho velkoprostoroveho vozu, dobres vybral, gratuluji.

rfarsky
Závodník
Závodník
Příspěvky: 683
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od rfarsky »

To musí bejt přechod z GII na Alhambru

Uživatelský avatar
g2tdi
Pilot
Pilot
Příspěvky: 775
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Odolena vwoda-Čenkov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od g2tdi »

to teda byl přehod to ti povim prvni pocity byly nadherny ale v prvni zatacce jsem male prepad ke spolujezdci u golfa nebylo pomalu kam přepadnout. Ale je to super auto komfortni, prostorny, je to prostě můjmazel. Přítelkyně na něj začíná žárlit. :lol:
odtahová služba nonstop
Výměna skel
Lakovna
Klempírna
Autoservis - diagnostika
prodej náhradních dílů
non-stop 607 99 88 77
http://www.autoservis24h.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
facebook.com/nonstopautoservis

Uživatelský avatar
patper
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5486
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha-Rakovnicko-Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od patper »

g2tdi píše:to teda byl přehod to ti povim prvni pocity byly nadherny ale v prvni zatacce jsem male prepad ke spolujezdci u golfa nebylo pomalu kam přepadnout. Ale je to super auto komfortni, prostorny, je to prostě můjmazel. Přítelkyně na něj začíná žárlit. :lol:
:pila: :stp:

Uživatelský avatar
g2tdi
Pilot
Pilot
Příspěvky: 775
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Odolena vwoda-Čenkov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od g2tdi »

Ted přitelkyně spi tak nežarlí
odtahová služba nonstop
Výměna skel
Lakovna
Klempírna
Autoservis - diagnostika
prodej náhradních dílů
non-stop 607 99 88 77
http://www.autoservis24h.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
facebook.com/nonstopautoservis

Uživatelský avatar
g2tdi
Pilot
Pilot
Příspěvky: 775
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Odolena vwoda-Čenkov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od g2tdi »

u alhambry mi nejvíc chyby ten vykon a ta pružnost co mel golf bylo tam upraveny Tdičko ktery melo něo přes 130 ps 300 nm ale zase je v tom klid a neni potřeba se nikam honit jen si vychutnávám tu jízdu.
odtahová služba nonstop
Výměna skel
Lakovna
Klempírna
Autoservis - diagnostika
prodej náhradních dílů
non-stop 607 99 88 77
http://www.autoservis24h.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
facebook.com/nonstopautoservis

Odpovědět

Zpět na „SAG - Sharan Alhambra Galaxy“