Máte SHARANA ALHAMBRU GALAXY? Noví členové vítejte mezi námi

1995 - 20..

Moderátoři: M@rty74, michall

Odpovědět

Které z uvedených MPV vlastníte?

Volkswagen Sharan I
211
18%
Volkswagen Sharan II
484
42%
Volkswagen Sharan III
32
3%
Seat Alhambra I
78
7%
Seat Alhambra II
178
15%
Seat Alhambra III
8
1%
Ford Galaxy I
61
5%
Ford Galaxy II
107
9%
Ford Galaxy III
6
1%
 
Celkem hlasů: 1165

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Shemik »

Tak tak, v Sharanu je cil cesta sama.

A co se zarleni tyka, tak to je normos, moje zena se take prvnich par mesicu rozcilovala, ze se venuju vic autu nez ji. Po nejake chvili se Sharan umistil na druhe misto-za manzelku, kam patri, taky jsem ji nechal zajezdit a uz je zase vse ok.

Uživatelský avatar
Davesmartass
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 29
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Davesmartass »

Ahoj Ahoj zdravím všechny. Sharana jsem si koupil už před 3 lety. Byla to láska na první pohled což už jste tu skoro všichni psali.Byl jsem ohromen tím prostorem co v něm je, což už jste tu taky skoro všichni psali. A jsem s ním fakt spokojenej a nadšenej z každé jízdy což už ..... však víte!

Teď jsem si k tomu pořídil rodinu a Sharánek se fakt šikne, idealní rodinný vůz! :D

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Shemik »

Davesmartass píše:Ahoj Ahoj zdravím všechny. Sharana jsem si koupil už před 3 lety. Byla to láska na první pohled což už jste tu skoro všichni psali.Byl jsem ohromen tím prostorem co v něm je, což už jste tu taky skoro všichni psali. A jsem s ním fakt spokojenej a nadšenej z každé jízdy což už ..... však víte!

Teď jsem si k tomu pořídil rodinu a Sharánek se fakt šikne, idealní rodinný vůz! :D
Zdravim Te Davesmartass, podle toho co pises uz jsi oproti dosti z nas protrely sharanista. Musim rici, ze mas zajimavy postup, vetsina lidi si porizuje Sharana k rodine a Tys to udelal obracene rodinu k Sharanovi. Dooobry, tak vitej mezi nami. A take koukam belous, tady na foru treti, Patper, ja a ted Ty.

Uživatelský avatar
patper
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5486
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha-Rakovnicko-Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od patper »

Shemik píše:
Davesmartass píše:Ahoj Ahoj zdravím všechny. Sharana jsem si koupil už před 3 lety. Byla to láska na první pohled což už jste tu skoro všichni psali.Byl jsem ohromen tím prostorem co v něm je, což už jste tu taky skoro všichni psali. A jsem s ním fakt spokojenej a nadšenej z každé jízdy což už ..... však víte!

Teď jsem si k tomu pořídil rodinu a Sharánek se fakt šikne, idealní rodinný vůz! :D
Zdravim Te Davesmartass, podle toho co pises uz jsi oproti dosti z nas protrely sharanista. Musim rici, ze mas zajimavy postup, vetsina lidi si porizuje Sharana k rodine a Tys to udelal obracene rodinu k Sharanovi. Dooobry, tak vitej mezi nami. A take koukam belous, tady na foru treti, Patper, ja a ted Ty.
Jo jo :lol: Nazdar belousi :lol:

Uživatelský avatar
Davesmartass
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 29
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Davesmartass »

Zdravím bělásci, bílá barva krom toho že je krásná má výhodu v tom že se dá na autě krásně zakamuflovat.(myslím oděrky) :old: :old:

Uživatelský avatar
g2tdi
Pilot
Pilot
Příspěvky: 775
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Odolena vwoda-Čenkov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od g2tdi »

Shemik píše:
Davesmartass píše:Ahoj Ahoj zdravím všechny. Sharana jsem si koupil už před 3 lety. Byla to láska na první pohled což už jste tu skoro všichni psali.Byl jsem ohromen tím prostorem co v něm je, což už jste tu taky skoro všichni psali. A jsem s ním fakt spokojenej a nadšenej z každé jízdy což už ..... však víte!

Teď jsem si k tomu pořídil rodinu a Sharánek se fakt šikne, idealní rodinný vůz! :D
Zdravim Te Davesmartass, podle toho co pises uz jsi oproti dosti z nas protrely sharanista. Musim rici, ze mas zajimavy postup, vetsina lidi si porizuje Sharana k rodine a Tys to udelal obracene rodinu k Sharanovi. Dooobry, tak vitej mezi nami. A take koukam belous, tady na foru treti, Patper, ja a ted Ty.
Tak ja to uděla teda tak na pul udelal. Koupil jsem si alhambru a rodinu ještě nemam a zatim neplanuju ale jinak taky zdravím
odtahová služba nonstop
Výměna skel
Lakovna
Klempírna
Autoservis - diagnostika
prodej náhradních dílů
non-stop 607 99 88 77
http://www.autoservis24h.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
facebook.com/nonstopautoservis

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Shemik »

g2tdi píše:
Shemik píše: Zdravim Te Davesmartass, podle toho co pises uz jsi oproti dosti z nas protrely sharanista. Musim rici, ze mas zajimavy postup, vetsina lidi si porizuje Sharana k rodine a Tys to udelal obracene rodinu k Sharanovi. Dooobry, tak vitej mezi nami. A take koukam belous, tady na foru treti, Patper, ja a ted Ty.
Tak ja to uděla teda tak na pul udelal. Koupil jsem si alhambru a rodinu ještě nemam a zatim neplanuju ale jinak taky zdravím
Driv nebo pozdeji to prijde, do te doby si budes uzivat luxusni prostor. Ja to vlastne mel take tak nejak napul, nejdriv manzelku, pak Sharana a ted mooozna maleho sharanistu, ale zatim mooozna, uvidime

rfarsky
Závodník
Závodník
Příspěvky: 683
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od rfarsky »

Kupoval jsem ho když měl motor okolo 140tis a motor si přede nádhrně.Najeto zatím 7tis.Motor 81kw

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Shemik »

Cau Kalaku, vitej mezi nami ve foru. S tema kilakama je to tezko nejak odhadovat, kdyz to ma nekdo jako sluzebak tak na tom nalita 300tis za 2 roky jen to hvizdne a treba muj bratranek nedavno koupil 11 letyho Voyagera rv 96 s poctivyma 130tis, protoze to kupoval od znameho, to jsou zas ti vikendovi jezdci. Dost se ale da odhadnout z opotrebovanosti interieru, volantu, sedacek, pedalu, tapecirunku a tak. Hlavne si nech dobre proklepnout technicky stav a puvod. Tak at Ti to klapne. Pic Shemik.

PS: Koukni do sveho nastaveni a nejak si tam douprav tu registraci, abys nebyl porad Anonym, nemohl bys tak prijimat a odesilat SZ-soukrome zpravy s ostatnimi cleny fora a nemohl bys pouzivat spoustu dalsich veci. Bud zdrav.

Uživatelský avatar
Honza42
Řidič
Řidič
Příspěvky: 175
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chrudimsko - Železné hory
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honza42 »

Čau Kalaku. Sehnat 2001 se 120.000 km velký problém. Počítej jako standart 40.000 km/rok, takže 2002 = 200.000 km. Samozřejmě jsou i vyjímky. Ani Němci nejsou blbci, aby prodávali skoro nejeté auto za třetinu ceny. Já jsem sehnal 2003/120.000 km a byl jsem rád. Pokud Tě tedy zajímají skutečné kilometry. Obecně platí, že tyto vozy mají strašně nalítáno a pokud jezdily po Německu, tak nemáš žádnou šanci to poznat.

Uživatelský avatar
TTT
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 26
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: severní čechy

Příspěvek od TTT »

Zdravím, právě jsem se vrátil z německa, koupil jsem Alhambru II 1,9 TDI 85 kw, r.v. 02, klimatronic, 6x okno v el., mlhovky, 7x sedadlo, roleta atd. Cena: 224000,- Kč :D :lol:

rfarsky
Závodník
Závodník
Příspěvky: 683
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od rfarsky »

Tož vitaj,se nám to tu nějak nafukuje a to u nás o dvě ulice výše přibyli další dva kusy čerstvě dovezený,ale ještě jsem jim leták nedal :oops:

Uživatelský avatar
Davidofka
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 222
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Klášterec n/O

Příspěvek od Davidofka »

No mně to v Německu neklaplo,byli jsme až u Hanoveru a galaxyna měla motor k.o.Po cestě zpět jsme mrkli ještě do pár kšeftů a všechno na prd.Auta nalítáno tak ke třem stovkám tisíců dle stavu,ale tachometry hlásili méně než 150tis a cena by komplet vyšla kolem 300tis kč.Takže jsem najezdil 1300km a pořád svojí kárku nemám.Ještě jedu zítra po čechách objet pár inzerátů,tak snad už budu taky plnohodnotný člen fajnšmekrů :D

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Shemik »

Zdravim TTT, vitej mezi nami.

Jinak ja to kupoval se 126.000 km, rv 10/2000, model 2001.

Odpovědět

Zpět na „SAG - Sharan Alhambra Galaxy“