Máte SHARANA ALHAMBRU GALAXY? Noví členové vítejte mezi námi

1995 - 20..

Moderátoři: M@rty74, michall

Odpovědět

Které z uvedených MPV vlastníte?

Volkswagen Sharan I
211
18%
Volkswagen Sharan II
484
42%
Volkswagen Sharan III
32
3%
Seat Alhambra I
78
7%
Seat Alhambra II
178
15%
Seat Alhambra III
8
1%
Ford Galaxy I
61
5%
Ford Galaxy II
107
9%
Ford Galaxy III
6
1%
 
Celkem hlasů: 1165

Uživatelský avatar
Bitvi
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2096
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Severní čechy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bitvi »

Bílá je dobrá,akorát nepraktická
Naposledy upravil(a) Bitvi dne 14.12.2006 04:18, celkem upraveno 3 x.
Obrázek

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Shemik »

Sharan-TDI píše:Bílá je dobrá,akorát nepraktická
JJ, s tim souhlasim, na udzbu nic moc, ale kdyz se to umeje, tak je to krasa.

Uživatelský avatar
vilik
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2021
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Rakovnicko

Příspěvek od vilik »

Ta bílá je skutečně elegantní. Jako svatební auto nemá chybu.

Já i manželka jsme byli vždy tak trochu ujetí na červenou. Jenže když jsem sháněl Šarika, bylo mě jedno, jaká to bude barva. Hlavně že bude. Až jsem na Netu narazil na červeného. Hned jsem se tam rozjel a když jsem ho viděl, srdíčko mě poskočilo. Auto v perfektním stavu a červené. To půjde domu. A šlo.
PS. Včera jsem nachytal manželku, jak šla potichoučku do garáže, sedla si do auta a blaženě se usmívala. Mám šťastnou manželku. :ura1:

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Shemik »

Hele kluci, to s tou barvou nejde rict jednou vetou, to je totis takova mensi legenda, skoro az povest, ktera vam mozna vysvetli i do ted vami netusene veci. Inu ctete: Vlastne puvodne jsme chteli stribrneho nebo cerveneho Sharyka, protoze, dle meho soudu je ten stribrny rekl bych nejlepsi na klimaticke podminky - odrazi vice tepelneho zareni ze slunicka a ten cerveny zas nejhezci - ta cervena mu proste nejvic slusi. No a jestli jsem nejakou barvu fakt, ale fakt nechtel, tak to byla bila, ta mi nesmi do baraku, rekl jsem tenkrat. Jenze jsme shaneli automat a tech k mani zas tolik nebylo, takze vyber byl dost zuzeny. No ale jak jsem toho belouse videl, tak rychlosti svetla nastalo okamzite propojeni vsech valcu, turba, petistupnove automaticke prevodovky, velikosti a variability vnitrniho prostoru a detskych sedacek s moji levou srdecni komorou, aortou, chlopnemi, ined se to projevilo na ryhlosti a sile uderu a slo to dal do mozku, kde to zablokovalo centrum reci, pribrzdilo centrum dychani a pokracovalo to do centra koho a co muluji a ceho se uz nikdy nevzdam a tam se to docela nadrzo usidlilo vedle moji zenusky. No a jak uz jiste spravne tusite, byl jsem paralyzovan a moje sance nekoupit ho, nebyla uz ani na nule, ale nekde veeelmi hluboho v minusu. Ja to jeste v te prvni miliontine vteriny asi ani nevedel, ale to uz bylo naprosto nezvratne rozhodnuto. To co se mi stalo asi vetsina z vas zna, oni pry tohle Sharani delaji porad, vsude a kazdemu, je to totis jejich prirozena vlastnost. Ale zpet k te barve vozu. Takze nakonec prave a hlavne pro svoji puvodne nechtenou barvu, ale take pro jeho velikost a statecnost dostal jmeno po nejslavnejsim ceskem koni "Shemik". Tak to byla kratka bajka o tom jak jsme ke Shemikovi a Shemik ke jmenu prisli.
Naposledy upravil(a) Shemik dne 10.12.2006 22:50, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
kazbic
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2243
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: CHOMUTOV
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kazbic »

hmmm.....dobrý.My jsme doma zase ujetý na stříbrný.Už Opla jsem měl stříbrnýho.Tak že my jsme věděli barvu,ale néé typ auta.Zeťák s tím přišel,že by se nám takové auto jako Sharan hodilo.Je to asi ostuda :oops: ,ale já nevěděl co to je za auto.Koukli jsme na Net a říkám jim."No takovejch aut je".Dělá to Opl,Honda atd.Druhý den jsem HO na křižovatce potkal a bylo hotovo.Sharan 1,krásnej,celoučkej stříbrnej.Pak jsem po Netu zbláznil celou republiku a byl jsem odhodlán,hlava nehlava,jet pro něj třeba na Moravu.Sehnal jsem ho v Plzni.Žena po pár kilometrech začala tvrdit "Jak jsme mohli,takový léta jezdit v jednohubkách ". :D
"Kazbič"

:ura1: "DOKUD JEŠTĚ ŽIJEM,JE VŠECHNO V.W. " :ura1:

Spolek Automobilových Gurmánů

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Shemik »

No jo, ja mam ted docasne pujcenou Fiestu a mam pocit jak Golem v anglicaku.

Uživatelský avatar
pistahufnagl
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1725
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Královéhradecko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pistahufnagl »

V pátek jsem vracel služební fabii protože jdu jinam. Jak jsem si v záři pořídil Sharika, tak jsem hooodně moc musel přemlouvat abych jel od tý doby někdy fabií. To byly výmluvy, že musím naložit tamto a ono, že atd.... Když už jsem občas do fabie sednul, abych ji provětral, tak hned na začátku jsme se při nastupovaní bacil do spánku o střechu. Holt na neshýbání se při nastupování si zvyknete strašně rychle. A pak jak jsem si musel zvykat na automat v Sharikovi, tak skok k manuálu ve Fabii byl pro mě dalším šokem.Tak jsem šéfovi šetřil autíčko a pak už ani nehledal výmluvy, ale prostě jsem jezdil Sharikem. Teď zatím doma máme jen jeho, tak mám po problémech. Barva zelená - tu dcera zboňuje a není na tom moc vidět špína, což zase vyhovuje mě. Je fakt že červená je hezčí, ale když člověk nekupuje now, tak se v barvě musí trochu přizpůsobit.

Uživatelský avatar
rooman
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Karviná

Příspěvek od rooman »

Tak jsem se právě zaregistroval mám červeného Sharyka v TDI.Bracha už tu psal že se tu přihlásim tak nazdar všichni :P at nas tu jenom přibyvá.Jen co se to naučim hodim tu par fotek
Přílohy
PC020075.JPG
PC020075.JPG (51.79 KiB) Zobrazeno 3739 x

Uživatelský avatar
rooman
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Karviná

Příspěvek od rooman »

další
Přílohy
PC020077.JPG
PC020077.JPG (48.71 KiB) Zobrazeno 3736 x

Uživatelský avatar
rooman
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Karviná

Příspěvek od rooman »

hliniky org.16 už mám boužel přezuté a nestich jsem to nafotit a aktualně mám už vyměněný ty oranžove blinkry za kouřove :lol:

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Shemik »

rooman píše:Tak jsem se právě zaregistroval mám červeného Sharyka v TDI.Bracha už tu psal že se tu přihlásim tak nazdar všichni :P at nas tu jenom přibyvá.Jen co se to naučim hodim tu par fotek
Tak vitej mezi nas. Krasavec, cervenej Sharyk, jen co je pravda.

Uživatelský avatar
kazbic
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2243
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: CHOMUTOV
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kazbic »

Také tě vítám ROOMANe.Hezký autíčko.Ty blinkry jsem také vyměnil za kouřové.Na tý mojí stříbrný se mi zdají hezčí než ty origoš.
Přílohy
BLINKR.jpg
BLINKR.jpg (17.97 KiB) Zobrazeno 3721 x
"Kazbič"

:ura1: "DOKUD JEŠTĚ ŽIJEM,JE VŠECHNO V.W. " :ura1:

Spolek Automobilových Gurmánů

Uživatelský avatar
samuel
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 24
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od samuel »

Tak s radostí se taky hlásím mezi ty vyvolené. I když mám trošku staršího Sharana, tak s nezjištěným tachometrem, přesto jsem po první tisícovce spokojen až na některé detaily, které je třeba vychytat. Přeji hezkej den...

Uživatelský avatar
Aknel
Řidič
Řidič
Příspěvky: 168
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Západní čechy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Aknel »

Vítáme tě Same.
Napíš jaký máš problemy,tady se totiž dozvíš úplně všechno.

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Shemik »

samuel píše:Tak s radostí se taky hlásím mezi ty vyvolené. I když mám trošku staršího Sharana, tak s nezjištěným tachometrem, přesto jsem po první tisícovce spokojen až na některé detaily, které je třeba vychytat. Přeji hezkej den...
Take Te vitam Same, spravne jsi zvolil, gratuluji. Pokud budes mit problem, tak jak rika Aknel, napis, ale napis to hlavne do prislusneho tematu. Bud zdrav a at slouzi wagen. Pic Shemik.

Odpovědět

Zpět na „SAG - Sharan Alhambra Galaxy“