HAVÁRIE: naprala to do mě ženská s Kadetem, odh.šk.40tis

1995 - 20..

Moderátoři: M@rty74, michall

Odpovědět
Uživatelský avatar
vilik
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2021
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Rakovnicko

HAVÁRIE: naprala to do mě ženská s Kadetem, odh.šk.40tis

Příspěvek od vilik »

Tak jsem se ze svého krásného, nebouraného Sharánka těšil jen 6 dní. Dnes jsem jel do Kladna pro velký techničák a v Tuchlovicích to do mě zezadu naprala ženská s Kadetem. Odhad škody na Sharanu cca 40000 (odhad policistů, zadní nárazník a spodek pátých dveří), kadet je totálka. Zastavil jsem na značce 30 km, kterou cestáři dali tak, že se vedle sebe dvě auta nevešla a najednou rána a bylo to. :( Ale při vší smůle jsem zažil na vlastní kůži, že Sharan je bezpečné a bytelné auto. :!: :!: :!: Ani jsem sem nestačil dát fotky :(
Naposledy upravil(a) vilik dne 16.01.2007 15:42, celkem upraveno 1 x.

rfarsky
Závodník
Závodník
Příspěvky: 683
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od rfarsky »

Tak tomu se říká smolík,doufejme,že bude brzo jako novej.

Uživatelský avatar
sid666
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 435
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: sevwer čech Otvwice

Příspěvek od sid666 »

to je smůla...ale když jsou to jen plechy,tak bych to neviděl tak černě...všechno se dá spravit...fakt,nekecám...taky držím palce ať brzy vyjedeš zase ok...

Uživatelský avatar
Mike
Řidič
Řidič
Příspěvky: 114
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Žatec [LN]
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mike »

tak to je mi tě opravdu líto, dokážu si představit jak ses na to auto těšil a teď tohle, škoda že jsou tu zakázaný nešlušný výrazy, bych s tou ženskou vyklepal ty díly do původního stavu asi. Vím že už to nebude ono, ale po opravě to ani nepoznáš jen to vědomí, že už je načatej. Každopádně přeju pevný nervy!

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Shemik »

Wááááuw brecim s Tebou, to je fakt pech a po 6 dnech, no ja bych steky asi sezral dlazebni kostku. Drzim palce, co nejrychleji to oprav a hod do Nehod: http://www.vw-club.cz/modules.php?name= ... ic&t=16056" target="_blank fotku pred i po oprave, jsem fakt zvedav co Ti s tim ta koza udelala.

Uživatelský avatar
vilik
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2021
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Rakovnicko

Příspěvek od vilik »

Tak mě dnes přišli peníze od pojišťovny. Jsem na mrtvici podruhé. V protokolu od technika je jasně napsáno, výměna pátých dveří, výměna nárazníku, oprava výfuku a oprava tažného oka. Tohle prosím milá Podnikatelská pojišťovna ohodnotila částkou 18470 Kč.
Zatím nemám písemný doklad o likvidaci. Ten by měl přijít "brzo", jak mě bylo sděleno.

Teď poraďte co mám dělat To je směšná částka, za to sotva pořídím dveře. Kde je nárazník, lak a práce?

Uživatelský avatar
x-man
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 266
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kadaň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od x-man »

vilik píše:Tak mě dnes přišli peníze od pojišťovny. Jsem na mrtvici podruhé. V protokolu od technika je jasně napsáno, výměna pátých dveří, výměna nárazníku, oprava výfuku a oprava tažného oka. Tohle prosím milá Podnikatelská pojišťovna ohodnotila částkou 18470 Kč.
Zatím nemám písemný doklad o likvidaci. Ten by měl přijít "brzo", jak mě bylo sděleno.

Teď poraďte co mám dělat To je směšná částka, za to sotva pořídím dveře. Kde je nárazník, lak a práce?
no to pocital nejakje umelec kdyz original dvere zadni stoji nenastrikany kolem 17000,- a zadni holej naraznik 6500,- to bych si to nechal jestli to nejde nejak prekontrolovat.a preci jsi tam mel original tak si tam nebudes davat druhovyrobu,ne?
Ford Galaxy 1.9TDI PD
GSA.KABEL1.CZ
http://www.gsa.kabel1.cz" target="_blank

Odpovědět

Zpět na „SAG - Sharan Alhambra Galaxy“