Sjednocujeme fanoušky VW od roku 1996. Přijeď oslavit dvacetiny klubu na celorepublikový sraz.

20 LET Klubu

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 411 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 28  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 11.12.2006 09:57 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

24.02.2006

55

Teplice

kazbic píše:
To chce měřit a měřit.Pokud víš kde je přívod pro vyhřívání př.okna,tak si sežeň klešťový ampérmetr na stejnosměr a zkus to změřit.Další možnost je vzít obyčejný kompas a přejeď s ním okno po té,co si budeš myslet že je zapnuté vyhřívání.Spirála bere velký proud a tam kde bude dobrá,tak to pěkně zacvičí se střelkou.Ještě jsem to nestudoval,ale určitě není celá spirála zapojena do série,ale serioparalelně nebo paralelně.Je možný,že ti topí jen okrajová část okna a tys to přehlídl.

Dneska ráno, jak mrzlo tak jsem to zkoušel a ani ťuk.Vypadá, že tam nejde proud.Našel už jsem i to relé co k tomu patří a to je O.k.Vypada to na poškozenej přívod , ale potřeboval bych poradit kde ho na tom skle najdu.
:bot: :bot: :bot: :bot: :bot:

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 11.12.2006 12:03 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

24.02.2006

675

Děčín

To nevým ,ale možná by stálo za to zavolat tam kde vyměňujou autoskla.

Zobrazit autorovy stránky  ICQ   Profil

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 11.12.2006 18:35 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

24.02.2006

96

České Budějovice

přívod najdeš v pravý a levým dolním rohu okna. Možná že se na ně dostaneš když odendáš plasty u malích okýnek. jdou jednouduše vytáhnout bez použití nářadí. Už si to tolik nepamatuju, ale mělo by to tak bejt

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 11.12.2006 20:35 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

24.02.2006

55

Teplice

kos píše:
přívod najdeš v pravý a levým dolním rohu okna. Možná že se na ně dostaneš když odendáš plasty u malích okýnek. jdou jednouduše vytáhnout bez použití nářadí. Už si to tolik nepamatuju, ale mělo by to tak bejt

Dík za radu, zítra se na to zkusím podívat. :hul: :hul: :hul:

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 11.12.2006 21:34 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

24.02.2006

2243

CHOMUTOV

mafy píše:
kazbic píše:
To chce měřit a měřit.Pokud víš kde je přívod pro vyhřívání př.okna,tak si sežeň klešťový ampérmetr na stejnosměr a zkus to změřit.Další možnost je vzít obyčejný kompas a přejeď s ním okno po té,co si budeš myslet že je zapnuté vyhřívání.Spirála bere velký proud a tam kde bude dobrá,tak to pěkně zacvičí se střelkou.Ještě jsem to nestudoval,ale určitě není celá spirála zapojena do série,ale serioparalelně nebo paralelně.Je možný,že ti topí jen okrajová část okna a tys to přehlídl.

Dneska ráno, jak mrzlo tak jsem to zkoušel a ani ťuk.Vypadá, že tam nejde proud.Našel už jsem i to relé co k tomu patří a to je O.k.Vypada to na poškozenej přívod , ale potřeboval bych poradit kde ho na tom skle najdu.
:bot: :bot: :bot: :bot: :bot:

Ne ne.Poškozený přívod NEBUDE.Psal jsi,že po zapnutí vyhřívání,je na motoru slyšet že jde do zátěže.Kdyby byl přerušený přívod do skla,znamenalo by to nulový odběr a tudíž nulovou zátěž pro motor :!:

:ura1: "DOKUD JEŠTĚ ŽIJEM,JE VŠECHNO V.W. " :ura1:

Spolek Automobilových Gurmánů

ICQ   Profil

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 14.12.2006 21:56 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

24.02.2006

13

Karviná

Taky jsem to už řešil jak psali vyše v každem rohu u okynek sejmeš kryt tam vede na každe straně jeden černý hruby drat neboli napajení okna pro každou stranu okna vzlášt.To znamená proměřit ten kabel vuči kostře tušim že tam je konektor ,stači klasicka kontrolka žarovka ta by se měla rozsvitit ,pokud né tak maš problem v přivodu nebo v rele ,pokud se rosvití tak se ještě mrkni na ukostřeni okna je to pod vrchní osvětlením interieru to vycvakneš a jestli je kostra dobra tak máš přerušené vedení na okně od kostry.Budeš muset měnit okno ja ho taky měnil.stači tak

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 14.12.2006 21:59 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

24.02.2006

40

Praha

rooman píše:
Taky jsem to už řešil jak psali vyše v každem rohu u okynek sejmeš kryt tam vede na každe straně jeden černý hruby drat neboli napajení okna pro každou stranu okna vzlášt.To znamená proměřit ten kabel vuči kostře tušim že tam je konektor ,stači klasicka kontrolka žarovka ta by se měla rozsvitit ,pokud né tak maš problem v přivodu nebo v rele ,pokud se rosvití tak se ještě mrkni na ukostřeni okna je to pod vrchní osvětlením interieru to vycvakneš a jestli je kostra dobra tak máš přerušené vedení na okně od kostry.Budeš muset měnit okno ja ho taky měnil.stači tak

Kolik ti stálo to okno??Dával jsi origoš a nebo nějakou druhov...

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 14.12.2006 22:34 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

24.02.2006

13

Karviná

byl to pilkilton myslim přesně nevim jak se to piše ale moji podminkou bylo aby to bylo z modrym pruhem na hoře,znate to slunko svítí mezi zrcatkem a stinítkem dost nepřijemné.Ceny se pohybujou u vyhřivanych od 9-18tis podle vyrobce mě stalo tušim 12 ale platila to pojištovna tak si to nepamatuji přesně.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 14.12.2006 22:42 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

24.02.2006

1723

Královéhradecko

Jde nějak zařídit, aby mi pojišťovna koupila vyhřívané sklo za nevyhřívané co tam mám teď? :dog: :wink: Když jsou ty vánoce.

Zobrazit autorovy stránky   Profil

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 14.12.2006 22:51 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

24.02.2006

13

Karviná

to ti asi neklapne pojištovaci to foti při poškození leda že bys tam mel známyho ktery se v tom vyzna ale to spiš zaleži i na pojištovně každa to ma jinak

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 14.12.2006 23:28 
Moderátor
Moderátor

Hodnost:

Moderátor

24.02.2006

8405

Praha / Č. Krumlov

Zdravim Vas kucí, poradte jak to mam ja s vyhrivanim celniho skla a jeho rucnim zapinanim, kdyz draty ve skle mam a na stredovem panelu tlacitko neni? Resp. je, ale jen na zadni okno (viz obrazek) a to funguje. Pri desti a totalne zamlzenem okne jsem predni okno neodmlzil.

Přílohy:
panel - tlacitka vyhrivani skel.JPG
panel - tlacitka vyhrivani skel.JPG [ 95.82 KiB | Zobrazeno 2601 krát ]
 ICQ   Profil

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 14.12.2006 23:58 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

24.02.2006

2243

CHOMUTOV

pistahufnagl píše:
Jde nějak zařídit, aby mi pojišťovna koupila vyhřívané sklo za nevyhřívané co tam mám teď? :dog: :wink: Když jsou ty vánoce.

Já když jsem si dělal pojistku v říjnu na Sharana,tak jsem si pro jistotu to sklo nechal u ČSOB připojistit.Slyšel jsem,že to sklo stojí kolem 12 litrů,tak jsem se toho zalekl.Nic si neověřovali,jestli ho tam mám vyhřívaný nebo ne.Je tam spoluúčast 500 Kč a pojistka platí až po 3 měsících.Prý aby se s tím nějak nevydupávalo.

:ura1: "DOKUD JEŠTĚ ŽIJEM,JE VŠECHNO V.W. " :ura1:

Spolek Automobilových Gurmánů

ICQ   Profil

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 15.12.2006 07:23 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

24.02.2006

675

Děčín

Já to mám u český za 500,- a bonboniéru ,protože tam mám ďurku od kamínku.Tedy vlastně papírově nemám a je to do 15000,- bez spoluúčasti.A TO SE VYPLATÍ :P

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 15.12.2006 18:28 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

24.02.2006

13

Dnešní poznatek.
Pořád jsem nevěděl jestli vyhřívání čelního skla funguje, protože se zamlženým oknem to nic nedělá, ale dnes ráno jsem měl souvislou námrazu po celém okně tak jsem skusmo zapnul knoflík a ono to funguje!!!

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 411 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 28  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]