TOPENÍ, BUFÍK: příhřev a jeho funkce, projevy

1995 - 20..

Moderátoři: M@rty74, michall

Odpovědět
rfarsky
Závodník
Závodník
Příspěvky: 683
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od rfarsky »

To samé u mne,čidlo bude v pořádku,protože mi to ukazuje na klimatroniku tak bych radši zkontroloval ty dráty jestli to tam není nějaký zoxidovaný na Vagu nic neukazuje a topí pěkně jenom to spínaní je nějaký nepravidelný.

Uživatelský avatar
matyasss
Řidič
Řidič
Příspěvky: 173
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: TRUTNOV
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od matyasss »

no u mne mam jeste jeden problem a to ze mi vag hlasi chybu climatroniku....pri kazdem staru mi nekolikrat problikne ...vag hlasi chyba pameti a nejake cislo.....zatim se to nijak neprojevuje alespon nic nepozoruji...vse funguje tak jak ma..i kdyz mozna proto zlobi ten prihrev :cry:

rfarsky
Závodník
Závodník
Příspěvky: 683
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od rfarsky »

To mě taky hlásí chybu nedostatečný tlak .Mám málo chladící náplně,ale přes zimu to nepotřebuju.Nechám to na jaro jinak maká v poho.

Uživatelský avatar
lapaja
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 274
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Sevwer
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lapaja »

Ahoj dneska ráno mi naběhnul normálně a běžel celou dobu až se motor dostal na teplotu ale potom za 1.hodku už nenaběhnul a to venku bylo 3.5 a motor byl studený tak nevim jak to je.Jinak ten klimatronic mi taky blikal a zjistil jsem,že vzadu u topení neni zapojený čidlo teploty.Teď je vše gut.

Uživatelský avatar
x-man
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 266
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kadaň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od x-man »

matyasss píše:no u mne mam jeste jeden problem a to ze mi vag hlasi chybu climatroniku....pri kazdem staru mi nekolikrat problikne ...vag hlasi chyba pameti a nejake cislo.....zatim se to nijak neprojevuje alespon nic nepozoruji...vse funguje tak jak ma..i kdyz mozna proto zlobi ten prihrev :cry:


napiš číslo tý chyby z VAGu

ten příhřev by s tím neměl mít nic společnýho si myslím...asi :D
Ford Galaxy 1.9TDI PD
GSA.KABEL1.CZ
http://www.gsa.kabel1.cz" target="_blank

Uživatelský avatar
pistahufnagl
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1725
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Královéhradecko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pistahufnagl »

Ahoj, to není vpořádku, když clima na začátku několikrát zabliká? TO jsem nevěděl???

Uživatelský avatar
x-man
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 266
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kadaň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od x-man »

pistahufnagl píše:Ahoj, to není vpořádku, když clima na začátku několikrát zabliká? TO jsem nevěděl???
No to opravdu není! 8O

Kdyby nedávali do Sharan atd dvouzonový climatronik jde na "jednoduchým" vyčíst číslo chyby.
Bohužel na dvouzonovým už to nejde,aby si to nemohl každej dělat sám :cry: a VW servis by neměl co dělat :)
Ford Galaxy 1.9TDI PD
GSA.KABEL1.CZ
http://www.gsa.kabel1.cz" target="_blank

Uživatelský avatar
neverhood
Řidič
Řidič
Příspěvky: 131
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od neverhood »

v ktorej jednotke vam hlasi chybu ked je vadny ten bufik?
Mne jednotku "pridavne kurenie" 18 ani 7D nenaslo.

Uživatelský avatar
x-man
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 266
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kadaň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od x-man »

neverhood píše:v ktorej jednotke vam hlasi chybu ked je vadny ten bufik?
Mne jednotku "pridavne kurenie" 18 ani 7D nenaslo.
Ano tam to má být "pridavne kurenie" tam mě to normalne funguje diagnostika

A funguje ti nebo jen nejde diagnostikovat?
Ford Galaxy 1.9TDI PD
GSA.KABEL1.CZ
http://www.gsa.kabel1.cz" target="_blank

Uživatelský avatar
neverhood
Řidič
Řidič
Příspěvky: 131
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od neverhood »

vypise mi ze jednotka nebola najdena

len upresnim: pytam sa na prihrev nie na plne funkcne nezavysle kurenie.

Uživatelský avatar
jardahes
Řidič
Řidič
Příspěvky: 194
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Holýšov - Plzeňský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jardahes »

dneska jsem zkoušel přídavné topní Webasto co mi tam němci namontovali. Sice jsem u toho seděl dvě hodiny a louskal německý návod (úžasný) Zjistil jsem že to má své hodiny a ne jak jsem se domníval že to jede na ty stropní. Jde tam nasdtavit čas kdy to zapne, jak dlouho 10 až 60 min a funkce buď topit nebo větrat, ale na tu větrací jsem nepřišel. Myslím, že to jen fouká dovnitř a netopí do motoru, protože se rafička na teploměru ani nehla. Zkoušel jsem to nafotit ale nejdou mi nsem nějak umístit fotky, máte s tím někdo zkušenost.
Jarda :)

rfarsky
Závodník
Závodník
Příspěvky: 683
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od rfarsky »

Tak jsem byl pod autem počkal na příznivou teplotu 2°C a zjistil ,že přídavný topení nefunguje.Myslel jsem si ,že když se točí je v to v pořádku,ale ono ne.Takže to v týdnu rozeberu a budu hledat závadu.Vše samo zdokumentuji a přiložím sem.

Uživatelský avatar
neverhood
Řidič
Řidič
Příspěvky: 131
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od neverhood »

rfarsky píše:Tak jsem byl pod autem počkal na příznivou teplotu 2°C a zjistil ,že přídavný topení nefunguje.Myslel jsem si ,že když se točí je v to v pořádku,ale ono ne.Takže to v týdnu rozeberu a budu hledat závadu.Vše samo zdokumentuji a přiložím sem.
mas presne moj pripad, cerpadlo bezi a nic viac.
Vidis nieco vo VAGu? ak ano kde

rfarsky
Závodník
Závodník
Příspěvky: 683
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od rfarsky »

Na Vag pojedu zitra ja ho bohužel nevlastním,ale je tam na to test,mám takovej dojem,že je to v akčních členech.

Uživatelský avatar
matyasss
Řidič
Řidič
Příspěvky: 173
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: TRUTNOV
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od matyasss »

x-man píše:
matyasss píše:no u mne mam jeste jeden problem a to ze mi vag hlasi chybu climatroniku....pri kazdem staru mi nekolikrat problikne ...vag hlasi chyba pameti a nejake cislo.....zatim se to nijak neprojevuje alespon nic nepozoruji...vse funguje tak jak ma..i kdyz mozna proto zlobi ten prihrev :cry:


napiš číslo tý chyby z VAGu

ten příhřev by s tím neměl mít nic společnýho si myslím...asi :D
no to cislo ted presne nevim byl jsem na vagu asi pred tydnem u znameho a ted tam nemam cestu....no zavadu vymazal ale blika to dal....jinak ja mam jednozonóvou klimu..z te by neslo vycist tu chybu???nekde jsem cetl ze by to melo jit ..nevis nahodou jak?:?

Odpovědět

Zpět na „SAG - Sharan Alhambra Galaxy“