jsem tu novy PROSÍM

1995 - 20..

Moderátoři: M@rty74, michall

Zamčeno
Karl1979
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 12.03.2017 08:59

jsem tu novy PROSÍM

Příspěvek od Karl1979 »

:cry: :cry: ahoj VW jsem tu novy do nedavna do středy jsem byl vlastník galaxy ( auto bylo ...samy problém ) koupil jsem VW Sharan 96 2.0 85kw je to super motor prozatím ....ale k jádru věci ...na palubovce mi svítí kontrolky a nevím co znamenají. a další otázka chci koupit dálku a nevím jakou .. ..sharan je moc krásný alespoň si to myslí celá moje rodinka ...děkuji za rady a i za pomoc ..děkuji

Uživatelský avatar
michall
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5719
Registrován: 25.09.2007 15:24
Bydliště: Praha

Re: jsem tu novy

Příspěvek od michall »

Ahoj, vítej na fóru.

Většina dotazů, oprav, návodů, ... jsou řešena v Sherlockovi, seznamu témat. Buďto tam najdeš odpověď, nebo alespoň vhodné téma k dotazu. Když to nejde, lze psát do obecného pokecu nebo do "univerzálního" tématu.

Popis kontrolek najdeš v návodu k použití. DO třeba tu http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?t=32397" onclick="window.open(this.href);return false; , ale chce to napsat, co máš teď a co bys chtěl (klíček s DO, samostatné nezávislé DO, ...).

Téma zamykám, pokračuj prosím v tématech ze Sherlocka.

Doporučeno je doplnit si do profilu přibližné bydliště a do podpisu typ auta.
Dodržujte prosím Pravidla sekce, odpovědi hledejte nejdříve v Sherlockovi, díly shánějte/nabízejte v bazaru. Může se hodit ETKA online nebo ELSA online (odkaz je na .ru!)

Zamčeno

Zpět na „SAG - Sharan Alhambra Galaxy“