AUDIO: jaké reproduktory, zapojení

1995 - 20..

Moderátoři: M@rty74, michall

Odpovědět
Uživatelský avatar
x-man
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 266
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kadaň
Kontaktovat uživatele:

AUDIO: jaké reproduktory, zapojení

Příspěvek od x-man »

Zdravím
nemá někdo prosím Vás Tuning magazín 11/2006
Je tam první díl o zapojení hudby ve Ford Galaxy,nenašla by se dobrá duše která by mi to popřípadě oskenovala a poslala na mail x-man@email.cz" target="_blank
Díky všem

Uživatelský avatar
matyasss
Řidič
Řidič
Příspěvky: 173
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: TRUTNOV
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od matyasss »

to by me take zajimalo ....i kdyz prave jsem dokoncil instalaci hudby do sveho sharana a nemuzu se toho nabazit ...treba bych ti mohl v necem poradit :) ....mam 12 origo reproduktoru v aute..

rfarsky
Závodník
Závodník
Příspěvky: 683
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od rfarsky »

Taky mám 10 origo repráků copa jsi na tom vylepšoval,určitě bylo co.
Naposledy upravil(a) rfarsky dne 11.05.2007 18:49, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
matyasss
Řidič
Řidič
Příspěvky: 173
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: TRUTNOV
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od matyasss »

no byl to boj ale nastesti se zadarilo a podarilo se mi vybrat skutecne idealni reproduktory do prednich dveri a samozrejme i jine vysky...doporucuji....je to opravdu velky rozdil ...ty papirove membrany co tam davaji z tovarny sice nehraji spatne ale s timhle se to neda vubec srovnat

tady je odkaz http://www.hificar.cz/reproduktory/hertz-dsk-165.html" target="_blank
dale jsem predni dvere vylepil specielni folii ktera tlumi veskere rusive vibrace a misto za reproduktorem jsem taktez vycpal tlumicim molitanem uz jeno´m samotna vymena techto repro a i vysek znamenala neskutecny rozdil....samozrejme me jeste cekaji zadni dvere a pote i kufr :) ..
.no a nakonec jsem zakoupil zesilovac a subwoofer .....zesilovac perfektne pasne pod sedadlo ridice ...i kdyz jsem teprve v puly cesty uz ted jsem nadmiru spokojen....

¨no a malem bych zapomel na autoradio....jelikoz mam v aute origo vw s oznacenim SOUND 2 ktere samozrejme nema jeste vystup na zesilovac nechal jsem si tento od znameho extra napajet na konektory cinch jak je bezne u novejsich radii.......nema sice extra vykon ale ve spojeni s temito repro hraje uzasne...no a tim zatim koncim :) ...pokud by mel nekdo podobne nebo jine zkusenosti at se s nimi podeli nebot stale je co zlepsovat :wink:

Uživatelský avatar
lukinn
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 23
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Karviná

Příspěvek od lukinn »

Zajimalo by mě jak si nacpal ty helixy do přednich dveři oni totiž mají montážni hloubku 61mm a ja to měřil a misto těch puvodnich tam dam max 50mm pak už tam je stahovačka, zřejmě jsi to upravoval nebo máš Sharana 2 a tam už to jde.Pravě uvažuji o koupi repro a ještě nevim jak to budu řešit pokud si koupim hlubši repro.Pokud jste to už někdo řešil tak poradte budu rad. :roll:

Uživatelský avatar
lukinn
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 23
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Karviná

Příspěvek od lukinn »

Je :oops: mas samozřejmě hertz ale ta otazka plati

Uživatelský avatar
matyasss
Řidič
Řidič
Příspěvky: 173
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: TRUTNOV
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od matyasss »

takze za prve mam sharana 1 stejneho jako ty...za druhe nic jsem opravdu neupravoval a ty repraky tam pasly uplne samozrejme....je fakt ze mezi stahovackou a magnetem uz moc mista neni ale jsou tam a hrajou naprosto uzasne to mi ver 8) ....jak se rika dobra rada nad zlato ..klidne je kup a uvidis sam

Uživatelský avatar
lukinn
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 23
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Karviná

Příspěvek od lukinn »

tak ja ti teda věřim asi jsem to špatně měřil a taky zaleží jak ten vyrobce to udava.O těhle reprakach jsem už uvažoval a vim že hrajou dobře ale ještě se rozhoduji.Tak dik ,moc mi to pomohlo :wink:

Uživatelský avatar
coroner
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 384
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha - JČ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od coroner »

Jen dotaz, kde všude jsou repro v Sharanu - u mě spíš v Galaxy a jaký rozměry tam jsou, dá se to někde zjistit?
Konstrukční zákon:
Uřízněte to raději větší, a pak to tam namlaťte.

http://www.onboard-kamery.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Fana
Řidič
Řidič
Příspěvky: 144
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Přerovsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Fana »

No já mám taky Galaxyho a vím teda o 10ti reprácích. Komponentní ve všech dveřích (takže 4×2 je 8) a dva v kufru. Taky uvažuju o výměne audio a asi budu stavět na Pioneeru. Co je potizivní, že Pioneer rádia mají možnost připojit origo. dálkové ovládání pod volantem.
Jinak jsou tam 17cm repro. Možná pomůže http://www.pioneer.eu/files/SFYC/index.html" target="_blank

Uživatelský avatar
dedalebedacz
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od dedalebedacz »

Fana píše:No já mám taky Galaxyho a vím teda o 10ti reprácích. Komponentní ve všech dveřích (takže 4×2 je 8) a dva v kufru. Taky uvažuju o výměne audio a asi budu stavět na Pioneeru. Co je potizivní, že Pioneer rádia mají možnost připojit origo. dálkové ovládání pod volantem.
Jinak jsou tam 17cm repro. Možná pomůže http://www.pioneer.eu/files/SFYC/index.html" target="_blank
Ahoj mám taky Galaxe1 ale neám repro v kufru

galaxy 1997
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: 02.03.2008 19:56

NEHRAJE MI REPRO

Příspěvek od galaxy 1997 »

Ahoj lidičky mam Galaxy 1997 a mam problem s repro. Radio mi funguje ale signal se po ceste od radia nekde ztratí a nedojde k reprakum /ty fungujou nejsou odpalene/.Nevite je tam nekde zesilovač nebo nejaka pojistka nebo neco na co nemohu prijit. jesli nekdo mnel stejny problem prosim napiste . DIKY

Uživatelský avatar
kazbic
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2243
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: CHOMUTOV
Kontaktovat uživatele:

Re: NEHRAJE MI REPRO

Příspěvek od kazbic »

A to Ti nehraje ani jeden reprák ?
Jinak Tě vítám v klubu :wink:
"Kazbič"

:ura1: "DOKUD JEŠTĚ ŽIJEM,JE VŠECHNO V.W. " :ura1:

Spolek Automobilových Gurmánů

galaxy 1997
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: 02.03.2008 19:56

Re: AUDIO: jaké reproduktory, zapojení

Příspěvek od galaxy 1997 »

zdravim vsechny v klubu bohuzel nehraje nic 3 dny se v tom hrabu
a na nic jsem neprisel

Uživatelský avatar
michall
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5719
Registrován: 25.09.2007 15:24
Bydliště: Praha

Re: AUDIO: jaké reproduktory, zapojení

Příspěvek od michall »

Zesík tam není (alespoň já nemám), jestli skoro není jednodušší natáhnout nové kabely, než se snažit najít závadu. Když zapojíš repro kabelem přímo na radio, tak fungujou? Zapojení na radiu je správně? Jinak asi hledat postupně na kabelech, ale je divné, že ti nejde ani jeden. Skoro bych to tipnul na odpálené konce v radiu.
Dodržujte prosím Pravidla sekce, odpovědi hledejte nejdříve v Sherlockovi, díly shánějte/nabízejte v bazaru. Může se hodit ETKA online nebo ELSA online (odkaz je na .ru!)

Odpovědět

Zpět na „SAG - Sharan Alhambra Galaxy“