KOLA, ZÁSTĚRKY: jaké zástěrky na Sharana

1995 - 20..

Moderátoři: M@rty74, michall

komisar69
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 09.02.2010 15:22

Re: KOLA, ZÁSTĚRKY: jaké zástěrky na Sharana

Příspěvek od komisar69 »

ahoj ešte máš tie zasterky? koľko chceš za nich ? mail: komisar69@post.sk

Marek77
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3883
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: KOLA, ZÁSTĚRKY: jaké zástěrky na Sharana

Příspěvek od Marek77 »

Já mám originál zástěrky (přední i zadní) na Ford Galaxy I. Koupil jsem je na inzerát (starší) za Kč 500,- / 4ks.

Uživatelský avatar
crazyduke
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1577
Registrován: 07.04.2008 15:17
Bydliště: Kladno, Chomutov
Kontaktovat uživatele:

Re: KOLA, ZÁSTĚRKY: jaké zástěrky na Sharana

Příspěvek od crazyduke »

Tak pánové tady máte odkaz na ty univerzály: http://speedpro.cz/zasterky-speedpro-ra ... p-458.html" onclick="window.open(this.href);return false; Měl jsem je na tuning. rapidu a dobrý.. jdou oříznout a jsou pružný.... každý si může vyrobit podle svého gusta... rozměr 50 x 30 cm mě stačila jedna na dvě :wink:
rally_zasterky_speedpro.jpg
VW Touran 2,0 TDI 125kW, 2010... www.fakthracky.cz dětská elektrická vozítka...

redyFCB
Závodník
Závodník
Příspěvky: 582
Registrován: 01.05.2008 22:05

Re: KOLA, ZÁSTĚRKY: jaké zástěrky na Sharana

Příspěvek od redyFCB »

dej tu fotku jak si to zmáknul?díky :lol:

Uživatelský avatar
lutna11
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: 11.05.2010 21:00
Bydliště: Kadań

Re: KOLA, ZÁSTĚRKY: jaké zástěrky na Sharana

Příspěvek od lutna11 »

:?: Ahoj
Chtěl jsem se zeptat na Aukru jsem našel zástěrky na Galaxy r.v. 06 viz odkaz ,šli by na Alhambru r.v. 03.Napsal jsem prodávajícímu ale ten neví prý to nemá vyzkoušeno :?: snad někdo bude vědět at mi neleží ve skříni. Dík moc
http://sz.aukro.cz/nove-zasterky-lapace ... 97588.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Petr FG
Řidič
Řidič
Příspěvky: 147
Registrován: 24.01.2009 20:14
Bydliště: Klášterec nad Ohří

Re: KOLA, ZÁSTĚRKY: jaké zástěrky na Sharana

Příspěvek od Petr FG »

Na ALHAMBRU r.v.2003 ti to pasovat nebude, je to na S-MAX, C-MAX, GALAXY III a to jsou úplně jiná auta.
zásěrky.png
zásěrky.png (6.76 KiB) Zobrazeno 2956 x
FORD GALAXY 1,9 TDI PD 96 kW 2005 ŠEDIVÁK
Obrázek

Uživatelský avatar
lutna11
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: 11.05.2010 21:00
Bydliště: Kadań

Re: KOLA, ZÁSTĚRKY: jaké zástěrky na Sharana

Příspěvek od lutna11 »

Díky moc za odpověd tak budu muset hledat dál, cena za originál je dle mého názoru přehnaná.Po telefonu: Seat Louny cca 1350 za pár. Seat Teplice cca 1450 za pár a dát skoro 3000 za zástěrky se mi jaksi nechce, holt jsem zvolil špatné elektrony ET 37 na auto a tak ho mám pořád jako čuník :|

Uživatelský avatar
BigBang
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 6909
Registrován: 11.12.2009 16:39
Bydliště: DuchcoVW & Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: KOLA, ZÁSTĚRKY: jaké zástěrky na Sharana

Příspěvek od BigBang »

ve VW teplice 1600 cca 2,5 roku zpátky... blbeček řek za celou sadu ale neřek že sada jsou jen třeba přední... tak jsme kejvli že jo - za tejden přišly a 3200 tak to ne a ať dá jenom přední... místo předních dal zadní, ale to jsem zjistil až když jsem to po roce chtěl nacpat dopředu a onii tam nepasovaly...
Hliník
Mulťák v nouzi
Wartburg 353 Tourist

ex: Golf III variant 1.4 1995 - šel do světa; !RIP!: Sharan 1.9 TDI PD 85kW 2001 sociál s koženym volantem, Polo 86c 2f 1.3 40kW 1992

Detailing Club

Uživatelský avatar
jardahes
Řidič
Řidič
Příspěvky: 194
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Holýšov - Plzeňský kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: KOLA, ZÁSTĚRKY: jaké zástěrky na Sharana

Příspěvek od jardahes »

Ahoj lidi, také jem začal přemýšlet o zástěrkách, asi pozdě. Teď jsem dělal malou rekonstrukci, už ji ta třináctiletá babička potřebovala a to je kastle pozink. Prostě v servisech a pneuservisech nemají zvedáky s drážkou a buď to daj rovnou na ty placky a nebo ti lepší na špalík, ale to nemění to že prostě zkurví ten lem ( pertl ) mezi vnitřním a vnějším prahem. Manželka jezdí každý den z Holýšova do Plzně cca 50 km denně a ta zima si prostě tu cestu najde a to na straně spolujezdce víc než u řidiče. Kola zrovna stříkají to svinstvo na ty narušený práhy. Tak jsem to odrbal, vymazal Mafrou, stříknul Bodénem a pak barvu a po vytvrdnutí vystříkal dutiny prahů rezistýnem. Když tady píšete o cenách origo a neorigo asi to vyřeším jako u š120 a vyříznu je z nějaké gumy a bude pokoj i když to bude vypadat ošklivě, ale to určitě vypadají všechny zástěrky na sharanech.
Jarda

Uživatelský avatar
gardenik
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 25
Registrován: 05.02.2010 16:51
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: KOLA, ZÁSTĚRKY: jaké zástěrky na Sharana

Příspěvek od gardenik »

Ahoj,
popravde, ja budu zasterky ted sundavat. Mam karoserii netknutou, ale pouze pod zasterkama se mi objevil rez. jak to doleha na prah a blatnik tak tam je to idealni misto kde se drzi voda. Hnus velebnosti ;o((( Takze brousit a do laku ;o(((

Honza
Seat Alhambra 1.9 TDI PD ASZ r.v. 2003, Fratelli Bosio, 340Nm by Dieselpower

Uživatelský avatar
armanny
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 339
Registrován: 15.02.2012 12:40
Bydliště: Moravskoslezský kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: KOLA, ZÁSTĚRKY: jaké zástěrky na Sharana

Příspěvek od armanny »

přesně tak, zástěrky z auta dávat pryč. Pod zástěrkama kastle rezne neskutečně rychle.

V O1 jsem měl zástěrky original z výroby a nikdy více. Jak jsem sundal nebyl to hezký pohled a rozlezlo se to daleko.. jinak kastle absolutně bez problémů
VW CADDY MAXI LIFE 1.9 TDI 77kW BLS, rv.09,

Uživatelský avatar
vhml
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 224
Registrován: 19.07.2012 21:29
Bydliště: Chodsko

Re: KOLA, ZÁSTĚRKY: jaké zástěrky na Sharana

Příspěvek od vhml »

Tak už jsem také nasadil zástěrky. Pořídil jsem výše zmiňované Elegant 2. Dozadu by to jednoznačně sneslo velikost 3, jelikož jsem to měřil a mám hranu zástěrky o 8cm výš než vepředu, ale za 500 oproti 200 za velikost 2, se na to můžu vybodnout a nechám je tam. Dopasovat šli docela rozumně, jen při vrtání děr musí být pomocník aby držel zástěrku přimáčknutou.

Večer dodám fotky.
Sharan I, model 2000 se sportpacketem v plné výbavě, motor 1,8T AJH, cca 175 koní, LPG Magic 3, pružiny FKS -35mm.

http://www.AutomobilovySlalom.cz" onclick="window.open(this.href);return false; , levné závody pro každého.

Uživatelský avatar
crazyduke
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1577
Registrován: 07.04.2008 15:17
Bydliště: Kladno, Chomutov
Kontaktovat uživatele:

Re: KOLA, ZÁSTĚRKY: jaké zástěrky na Sharana

Příspěvek od crazyduke »

čekám na fota!!!!!! chci objednat....
VW Touran 2,0 TDI 125kW, 2010... www.fakthracky.cz dětská elektrická vozítka...

Uživatelský avatar
vhml
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 224
Registrován: 19.07.2012 21:29
Bydliště: Chodsko

Re: KOLA, ZÁSTĚRKY: jaké zástěrky na Sharana

Příspěvek od vhml »

Zapomněl jsem, snad zítra. Každopádně na tmavě modrý kastli to nevypadá vůbec zle, naopak. Ale ke svetlým barvám by to asi vůbec nešlo.
Sharan I, model 2000 se sportpacketem v plné výbavě, motor 1,8T AJH, cca 175 koní, LPG Magic 3, pružiny FKS -35mm.

http://www.AutomobilovySlalom.cz" onclick="window.open(this.href);return false; , levné závody pro každého.

Uživatelský avatar
crazyduke
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1577
Registrován: 07.04.2008 15:17
Bydliště: Kladno, Chomutov
Kontaktovat uživatele:

Re: KOLA, ZÁSTĚRKY: jaké zástěrky na Sharana

Příspěvek od crazyduke »

hm... mám stříbro....
VW Touran 2,0 TDI 125kW, 2010... www.fakthracky.cz dětská elektrická vozítka...

Odpovědět

Zpět na „SAG - Sharan Alhambra Galaxy“