LPG: umístění nádrže a rezervy, spotřeba, (fotky)

1995 - 20..

Moderátoři: M@rty74, michall

Odpovědět
Uživatelský avatar
alex1
Řidič
Řidič
Příspěvky: 83
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Třebíč

LPG: umístění nádrže a rezervy, spotřeba, (fotky)

Příspěvek od alex1 »

Alhambra s plynem umístění nádrže, směšovač, pc od plynu atak jo a pardon za velikost neměl jsem čas to zkomprimovat
Přílohy
Snímek 196.jpg
Snímek 196.jpg (66.36 KiB) Zobrazeno 12018 x
Snímek 195.jpg
Snímek 195.jpg (56.17 KiB) Zobrazeno 12022 x
Snímek 194.jpg
Snímek 194.jpg (31.65 KiB) Zobrazeno 12023 x
Snímek 193.jpg
Snímek 193.jpg (56.32 KiB) Zobrazeno 12027 x
Snímek 192.jpg
Snímek 192.jpg (43.63 KiB) Zobrazeno 12030 x
Snímek 191.jpg
Snímek 191.jpg (38.83 KiB) Zobrazeno 12039 x
Snímek 189.jpg
Snímek 189.jpg (38.21 KiB) Zobrazeno 12046 x

Uživatelský avatar
kazbic
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2243
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: CHOMUTOV
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kazbic »

hmmmm.....dobrý.A kde vozíš rezervu ? Kolo je dost těžký.Máš to nějak pořádně přidělaný aby to za jízdy neputovalo po autě ?
"Kazbič"

:ura1: "DOKUD JEŠTĚ ŽIJEM,JE VŠECHNO V.W. " :ura1:

Spolek Automobilových Gurmánů

Uživatelský avatar
mafy
Řidič
Řidič
Příspěvky: 55
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Teplice

Příspěvek od mafy »

Alexi1 jaká nádrž se ti tam vešla.Jak jsi na tom se spotřebou? A jak potom funguje palivoměr?Dík :idea: :idea: :idea: :rog: :rog: :rog: :rog:

Uživatelský avatar
alex1
Řidič
Řidič
Příspěvky: 83
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Třebíč

Příspěvek od alex1 »

rezervu mám malou 14 pod to podložku aby šla přes brzdič a potom v poho kdekoli v autě řešil držák jsem držák na zadní dveře s Tečka čtyřkolky a le nevešel se

Uživatelský avatar
alex1
Řidič
Řidič
Příspěvky: 83
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Třebíč

Příspěvek od alex1 »

spotřebu neřeším ještě musí auti za doktorem měnil jsem membrány a nechal čistit vše od plynu a asi po vytankování třech nádrží musím nechat napíchnou pc od plynu na seřízení, nádrž na 50 l palivoměr od benzínu funguje normálně, a až ti dojde plyn přepneš na beneli a jedeš dotankovat, spotřebu zadám přesně po seřízení

Uživatelský avatar
lukinn
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 23
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Karviná

Příspěvek od lukinn »

moje Verunka se sekvenčním vstřikováním......trošku míň místa :D
Přílohy
DSC00097.JPG
DSC00097.JPG (41.99 KiB) Zobrazeno 12112 x

Uživatelský avatar
mafy
Řidič
Řidič
Příspěvky: 55
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Teplice

Příspěvek od mafy »

Příští týden se taky chystám jít do gazu, a koukám Lukinn, že mame stejnej motor.Kolikátku nádrž jsi dostal místo rezervy?_ Podle fota jsi odstranil tu umělou přepážku mezi baterií a matorem? Pokud můžeš tak by mě zajímala i cena, mě to navrhujou za 38 tis. včetně ovládání s ukazatelem stavu plynu v nádrži. :cowb: :cowb: :cowb: :cowb:

Uživatelský avatar
lukinn
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 23
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Karviná

Příspěvek od lukinn »

Nádrž mám uloženou podélně místo jedné zad. sedačky takže teď to je 6 místné....místo rezervy jsem to nechtěl!....jo, ta přepážka musela ven(prostě málo místa).. stálo mě to 42.000.-Landi Renzo je to s ukazatelem stavu plynu....mám už najeto na LPG 26tis. a zatím bez jediného problému. Rozdíl mezi plynem a ben. nepoznáš.Veruna umí na plyn 215km/h podle navigace a to jsme jeli s celkovou hmotností přes 2,5T 8)....

Uživatelský avatar
mafy
Řidič
Řidič
Příspěvky: 55
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Teplice

Příspěvek od mafy »

lukinn píše:Nádrž mám uloženou podélně místo jedné zad. sedačky takže teď to je 6 místné....místo rezervy jsem to nechtěl!....jo, ta přepážka musela ven(prostě málo místa).. stálo mě to 42.000.-Landi Renzo je to s ukazatelem stavu plynu....mám už najeto na LPG 26tis. a zatím bez jediného problému. Rozdíl mezi plynem a ben. nepoznáš.Veruna umí na plyn 215km/h podle navigace a to jsme jeli s celkovou hmotností přes 2,5T 8)....
DFík za info, já jí dám místo rezervy líbí se mi ten prostor uvnitř.A to kolo se vždycky dá někam zasunout. :hook2: :hook2:

Uživatelský avatar
mafy
Řidič
Řidič
Příspěvky: 55
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Teplice

Příspěvek od mafy »

Klucí zajímala by mne spotřeba, za kolik jezdíte na LPG???.
Pořídil jsem svýmu mazlovy sekvenční LPG za 38. tis Kč a po 10 tis. ujetejch km musím říct, že jsem max. spokojenej teda až na počáteční závadičky, ale to se vyřešilo během prvních 2000 km. Nádrž jsem dal místo rezervy takže vnitřní prostor je netknutej, akorát vozím rezervu v takovým batohu na sucháče a položím jí tam, kde mám zrovna místo. Rozdíl při jízdě na beneli a na plyn není v podstatě žádnej. Akorád bych řekl, že teď mu chutná víc plyn než benzín, na benzín trošičku škube. No , na plyn se mi přepíná při třiceti stupních, takže to je zruba 2 km a to se i s tím škubáníčkem, který je jen někdy, dá zvládnout.Akorát mně trochu překvapila spotřeba, čekal jsem, že bude tak o půl litru vetší. na benzín jsem jezdil tak do deseti a na plyn se pod 12 nedostanu. Za kolik jezdíte vy?? Ono při ceně 12,7 Kč a spotřebě 12 l se to stejně vyplatí, ale stejně jsem čekal míň. Díkes :kap: :kap: :kap: :kap: :kap: sakra to jsem se nějak rozepsal...

Uživatelský avatar
alex1
Řidič
Řidič
Příspěvky: 83
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Třebíč

Příspěvek od alex1 »

spotřeba normál okolo 12 jezdí tak asi všichni ptal jsem se i na čerpačce aŤ to zjistí a ptá se lidí co maj šarika, toto mi potvrdil i mechoš co mi to montoval, jinak jestli ti to cuká na beneli tak to by určitě nemělo. co takhle sprej místo rezervy je to prodejný na benzince a ptal jsem se i borca v pneuservisu a ten říkal, že při běžným defektu to tam foukneš dojedeš a pak ti to sundaj bez problémů vyčistí a kolo zalepí.

Uživatelský avatar
mafy
Řidič
Řidič
Příspěvky: 55
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Teplice

Příspěvek od mafy »

Jo ten sprej možná není špatnej nápad. :brsh: :brsh:

Uživatelský avatar
kazbic
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2243
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: CHOMUTOV
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kazbic »

alex1 píše:spotřeba normál okolo 12 jezdí tak asi všichni ptal jsem se i na čerpačce aŤ to zjistí a ptá se lidí co maj šarika, toto mi potvrdil i mechoš co mi to montoval, jinak jestli ti to cuká na beneli tak to by určitě nemělo. co takhle sprej místo rezervy je to prodejný na benzince a ptal jsem se i borca v pneuservisu a ten říkal, že při běžným defektu to tam foukneš dojedeš a pak ti to sundaj bez problémů vyčistí a kolo zalepí.
A jak by se k tomu stavěli poldové ? Vždyť rezerva je povinná,nebo se něco v tomto změnilo ?
"Kazbič"

:ura1: "DOKUD JEŠTĚ ŽIJEM,JE VŠECHNO V.W. " :ura1:

Spolek Automobilových Gurmánů

Uživatelský avatar
alex1
Řidič
Řidič
Příspěvky: 83
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Třebíč

Příspěvek od alex1 »

to neřeším

Uživatelský avatar
patper
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5486
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha-Rakovnicko-Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od patper »

alex1 píše:spotřeba normál okolo 12 jezdí tak asi všichni ptal jsem se i na čerpačce aŤ to zjistí a ptá se lidí co maj šarika, toto mi potvrdil i mechoš co mi to montoval, jinak jestli ti to cuká na beneli tak to by určitě nemělo. co takhle sprej místo rezervy je to prodejný na benzince a ptal jsem se i borca v pneuservisu a ten říkal, že při běžným defektu to tam foukneš dojedeš a pak ti to sundaj bez problémů vyčistí a kolo zalepí.
No,ja mam se sprejem spatne zkusenosti ne na auti ,ale na motorce :cry: Dvakrat a uplne na nic... Ale treba kamarad na nej neda dopustit :)

Odpovědět

Zpět na „SAG - Sharan Alhambra Galaxy“