Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 132 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 01.08.2007 22:32 
Moderátor
Moderátor

Hodnost:

Moderátor

24.02.2006

8286

Praha / Č. Krumlov

Takhle jsem ho likvidoval 8)

Přílohy:
shemik - oprava vedeni zadniho ostrikovace obr.10.JPG
shemik - oprava vedeni zadniho ostrikovace obr.10.JPG [ 79.77 KiB | Zobrazeno 1941 krát ]
shemik - oprava vedeni zadniho ostrikovace obr.11.JPG
shemik - oprava vedeni zadniho ostrikovace obr.11.JPG [ 82.25 KiB | Zobrazeno 1942 krát ]
shemik - oprava vedeni zadniho ostrikovace obr.09.JPG
shemik - oprava vedeni zadniho ostrikovace obr.09.JPG [ 78.77 KiB | Zobrazeno 1942 krát ]
 ICQ   Profil

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 01.08.2007 22:43 
Moderátor
Moderátor

Hodnost:

Moderátor

24.02.2006

8286

Praha / Č. Krumlov

Sem premyslel nad tim proc se ta hadicka rozpojila, ona totiz normalne moc dobre rozpojit nejde, drzi nacvaknuta dobre, tak k rozpojeni muselo dojit docela velkou silou.

Pod kobereckem, pod levou nohou je polystyrenova vystuha-opreka nohy, viz obrazek a ta mi praskla jak se o ni mimo jine opiram pri delsim couvani, kdy chci dobre videt dozadu a tak se otocim a pak se asi dost velkou casti sve vahy opiram o tuto podlozku. Tim jak praskla se rozdelila na dva kusy a tochu (rekneme v ramci par centimetru) putovala pod tim kobereckem. No a pri nejakem tom couvani jsem pravdepodobne rozpojil hadicku tim odlomenym kouskem te podlozky. 8)

Přílohy:
shemik - oprava vedeni zadniho ostrikovace obr.08.JPG
shemik - oprava vedeni zadniho ostrikovace obr.08.JPG [ 91.9 KiB | Zobrazeno 1944 krát ]
 ICQ   Profil

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 09.08.2007 12:25 
Moderátor
Moderátor

Hodnost:

Moderátor

24.02.2006

8286

Praha / Č. Krumlov

Fana píše:
Ahoj Shemiku, hele, měl bych dotaz jak jsi sušil podlahu pod řidičem po rozpojený hadičce k zadnímu ostřikovači. Jde ten filc nějak rozumně vyndat nebo se to musí násilím vyrvat? Zatim sušim tak, že jsem si to vypodložil, aby to trochu větralo, ale jde to samozřejmě hodně pomalu. :-) Díky za rady. Fana

Hodim to sem pro vsechny. Fano je to v prvnim prispevku na teto strane. Nevim jak to bude u Galaxy I (asi stejne), ale u Sharana II je ten filc v jednom kuse i se spolujezdcem, takze bych musel rozebirat pul auta, nez bych ho vyndal a to se mi nechtelo. Bylo to tak silene nacucany, ze v aute bych ho neususil, tak jsem ho podel tunelu s rucni brzdou urizl, pak z nej pul hodiny zdimal vodu vyslapavanim na sikme plose smerem dolu a pak ho nechal na tri dny na slunicku, nebo kdyz nesvitilo, tak v pruvanu na balkone. Ty tri dny jsem jezdil bez nej (jen s kobereckem), pak jsem ho tam teprve vratil. V aute jen odklopenim koberecku nebo vertackem bych ho susil snad nekolik tydnu, tak jsem na to sel takto. To ze je filc pod kobercem podle tunelu preriznuty myslim fakt neva. 8)

ICQ   Profil

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 09.08.2007 14:23 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

24.02.2006

218

Vrané nad Vltavou

Mě se ro řezat nechtělo, ale možná jsem to neměl tak hrozně nacucaný. Zvolil jsem následující postup:

1) kobereček jsem přizvedl a podložil aby zůstal zvednutý.
2) ručníkem jsem z koberečku vyždímal co nejvíce kapaliny.
3) vzal jsem manželce fén a nechal ho foukat několik hodin pod koberec v různých úhlech až se to zdálo suchý.
4) bod 3 jsem musel po několika dnech opakovat a potom ještě jednou, protože se mi to zdálo znova vlhký, ale pokaždý už míň až to zůstalo suchý i po těch několika dnech. Celou tu dobu jsem jezdil bez boční platový lišty a pokaždý když jsem to někde odstavil, tak jsem to podložil aby to vysychalo.

Celkově to trvalo asi 3 týdny, ale už mám sucho.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 09.08.2007 14:34 
Moderátor
Moderátor

Hodnost:

Moderátor

24.02.2006

8286

Praha / Č. Krumlov

Takhle jsem to puvodne chtel udelat i ja, ale kdyz to bylo po 2-3 dnech porad stejne mokry, tak jsem jsem zvolil radikalnejsi cestu, nechtelo se mi to resit nekolik tydnu. Pravda je, ze trpelivost ruze prinasi, takze to nemas preriznute, ale nejak jsem usoudil, ze pod tim kobercem to snad tolik nevadi. Hadicku jsem tak spojil, ze predpokladam, ze uz tam nikdy nepujdu. 8)

ICQ   Profil

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 10.08.2007 17:01 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

24.02.2006

210

Mlada Boleslav FordGalaxy

te auta maji vyrobni vadu z tym prutokem jsem to taky musel opravovat sušit nebudu nechci snad to ne zrezne :?

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 10.08.2007 21:48 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

24.02.2006

218

Vrané nad Vltavou

vasyl píše:
te auta maji vyrobni vadu z tym prutokem jsem to taky musel opravovat sušit nebudu nechci snad to ne zrezne :?

No taky nemám strach, že by to prorezlo. :D

Předmět příspěvku: Re: OKNA, OSTŘIKOVAČE: ostřik zadního okna, přerušená hadička
PříspěvekNapsal: 16.11.2007 22:46 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

24.02.2006

244

Hulín

Kluci uz jste nekdo sundaval ostrikovace na predni sklo?ja jsem to zkousel a nejak to neslo vedou k nim dva draty a jeden je urvany kcemu jsou?Dik DOLIK

ICQ   Profil

Předmět příspěvku: Re: OKNA, OSTŘIKOVAČE: ostřik zadního okna, přerušená hadička
PříspěvekNapsal: 17.11.2007 08:31 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

24.02.2006

133

u Brna

Se sundavanim ti neporadim, jeste jsem nemel potrebu, ale ty draty to je vyhrivani trysek. Aktivuje se s vyhrivanim predniho skla.

PříspěvekNapsal: 17.11.2007 14:22 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

24.02.2006

244

Hulín

tak to je dobre,ale ja nemam vyhricane celni sklo a ten jeden drat je upadly jak se tam de pridelat nejde se k tomu nejak dostat abych to mohl napojit

ICQ   Profil

PříspěvekNapsal: 17.11.2007 14:59 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

24.02.2006

133

u Brna

To predni okno jsem opsal z navodu, ale treba tam je chyba a davali to na zadni se zrcatkama. Ja jsem to nestudoval, mam i predni :D .
Jinak o demontazi pise Etzold toto "Otevreme viko motoroveho prostoru a demontujeme izolaci vika (upevnena jedenacti uchyty). Model I
Od trysek odpojime privodni hadicku a rozpojime konektor vyhrivani trysek. Trysky sroubovakem vytlacime ven. Model II Odpojime privodni hadicku a konektor. Stiskneme vystupky a trysku vytlacime ven." Tak to mas doslova. Ja mam Galaxy II a u toho to vypada, ze se musi sundat plast pod sklem. ale zase se nemusi sundavat izolace. Tak si vyber. Vic neporadim.

PříspěvekNapsal: 17.11.2007 15:12 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

24.02.2006

244

Hulín

Tak to jsem zkoušel ale nějak to nešlo vytlačit tak to budu muset zkusit jinak dík

ICQ   Profil

PříspěvekNapsal: 11.02.2008 18:26 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

31.01.2008

3

Praha 9

Pánové díky za informace. Mám Sharana teprve týden a už jsem ten mokrej hnus vyříznul a suším. Teď se podívám na téma "topení" a pustím se do opravy kouřícího bufíku. Jste skvělý díky, díky, díky.

PříspěvekNapsal: 11.02.2008 18:38 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

25.09.2007

6550

Pržno okr. Frýdek-Místek

Kurňa, takové drahé auta a takové levné spoje....já už to dělal taky, rotpúojení pod přístrojovkou, filc sice zůstal v autě, ale fén si užil......

ICQ   Profil

PříspěvekNapsal: 19.02.2008 19:28 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

23.12.2007

8

Tak pánové co se tu dočítám mě děsí pač moturek ostřikovače mi jede ale voda nikde takže budu muset tedy hledat takže se už tedkom těšímm...:))

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 132 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]