RECENZE: X-manovy stránky o Sharanech: www.gsa.kabel1.cz

1995 - 20..

Moderátoři: M@rty74, michall

Odpovědět
Uživatelský avatar
sid666
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 435
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: sevwer čech Otvwice

RECENZE: X-manovy stránky o Sharanech: www.gsa.kabel1.cz

Příspěvek od sid666 »

tak jsem se podíval na stránky jednoho z něšich členů o vozech sharan,galaxy a alhambra a musím říct,že se x men opravdu vytáhnul.našel jsem tam přesně to co jsem potřeboval vědět o topení eberspacher a taky něco o tempomatu. X MENe díky,opravdu pěkné stránky...chlapi doporučuju !!! :cowb: X MEN je taky frajer!!!!!

Uživatelský avatar
x-man
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 266
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kadaň
Kontaktovat uživatele:

Re: www.gsa.kabel1.cz

Příspěvek od x-man »

sid666 píše:tak jsem se podíval na stránky jednoho z něšich členů o vozech sharan,galaxy a alhambra a musím říct,že se x men opravdu vytáhnul.našel jsem tam přesně to co jsem potřeboval vědět o topení eberspacher a taky něco o tempomatu. X MENe díky,opravdu pěkné stránky...chlapi doporučuju !!! :cowb: X MEN je taky frajer!!!!!

Óóóó služebníček.... :lol: pane tovarníku 8)

Děkuju za pochvalu!

Kdyby jste měl někdo něco zajímavýho dejte vědět nějaký postupy atd...dám to tam ať je tam hodně dostupných věcí.
Ford Galaxy 1.9TDI PD
GSA.KABEL1.CZ
http://www.gsa.kabel1.cz" target="_blank

Uživatelský avatar
matyasss
Řidič
Řidič
Příspěvky: 173
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: TRUTNOV
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od matyasss »

take chvalim velice zasluzny pocin s temito strankami prozrazujici opravdoveho nadsence do techto aut :D ...preji hodne sily a trpelivosti pri dalsim budovani....myslim ze informace zde nalezene oceni nejeden majitel tohoto skveleho vozidla :wink:

rfarsky
Závodník
Závodník
Příspěvky: 683
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od rfarsky »

A proto když najdete cokoli o Sharanech tak to pošlete x menovi já ho taky zásobuji,že pane karfík.Už si střádám další věci.

Uživatelský avatar
mark
Řidič
Řidič
Příspěvky: 57
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jižní Morava, Znojmo

Příspěvek od mark »

Ahoj "X-MANe", tak jsem taky hodil očkem na tebou anoncované stránky a musím přiznat, že jsem se přidal do řady již stojících gratulantů. Opravdu dobrý počin. Vřele doporučuji ostatním. Ahoj a jen tak dál.

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Shemik »

Covece X-mane, klobouk dolu, sem tedy netusil s kym mam tu cest. Fakt parada, jen co bude vic casu, musim to detaelne prolezt.

Odpovědět

Zpět na „SAG - Sharan Alhambra Galaxy“