TOPENÍ, BUFÍK: přídavné topení Webasto, funkce

1995 - 20..

Moderátoři: M@rty74, michall

Uživatelský avatar
parizek_ltm
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2659
Registrován: 01.10.2008 22:01
Bydliště: Praga

Re: TOPENÍ, BUFÍK: přídavné topení Webasto, funkce

Příspěvek od parizek_ltm »

Jasne, byl to spis takovy napad a je pravda, ze by to mohlo nadelat vic skody nez uzitku, tezko by se mezi vyrazenymi hledala "relativne spolehliva" baterie. Posledni, co mi odesla, sice drzela napeti 11,5V, ale byla fuc...

Uživatelský avatar
michall
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5725
Registrován: 25.09.2007 15:24
Bydliště: Praha

Re: TOPENÍ, BUFÍK: přídavné topení Webasto, funkce

Příspěvek od michall »

No ale idea je to dobrá, někdo to psal už v jiném topicu (myslím přidání druhé baterie), posílal jsem mu odkaz na dobíjecí relé.
Dodržujte prosím Pravidla sekce, odpovědi hledejte nejdříve v Sherlockovi, díly shánějte/nabízejte v bazaru. Může se hodit ETKA online nebo ELSA online (odkaz je na .ru!)

Štofi
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 26.02.2017 10:40

Re: TOPENÍ, BUFÍK: přídavné topení Webasto, funkce

Příspěvek od Štofi »

Dobrý den, asi je to tu pořád dokola..WEBASTO..také mi z nějakého důvodu nejde. Nastavím čas, v době spuštění se sepne, na topení HE, větrák hučí, ale jinak nic. Z výfuku pod autem nic nejde..nevítě někdo čím to ? Děkuji

Uživatelský avatar
michall
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5725
Registrován: 25.09.2007 15:24
Bydliště: Praha

Re: TOPENÍ, BUFÍK: přídavné topení Webasto, funkce

Příspěvek od michall »

Je to rozbity :-(

Chce to trochu vic infomaci, co je to za auto a typ bufika. Spis nez webasto to bude eberspacher. Zakladem je diagnostika, kdyz bufik nejede, muze to byt spousta zavad.

Doporucuji dat si typ auta do podpisu a do profilu priblizne bydliste.
Dodržujte prosím Pravidla sekce, odpovědi hledejte nejdříve v Sherlockovi, díly shánějte/nabízejte v bazaru. Může se hodit ETKA online nebo ELSA online (odkaz je na .ru!)

Odpovědět

Zpět na „SAG - Sharan Alhambra Galaxy“