ZÁVADY : KAM ZAŘADIT DOTAZ? ... Nasměrujte, kdo víte.....

1995 - 20..

Moderátoři: M@rty74, michall

Odpovědět
misoR
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 463
Registrován: 23.04.2015 21:53

Re: ZÁVADY : KAM ZAŘADIT DOTAZ? ... Nasměrujte, kdo víte.....

Příspěvek od misoR »

Chlapi, najdem tu niekde schemu rele v SAG 2? Pripadne nejake elektricke schemy? Potreboval by som schemu zapojenia multifunkcneho volantu, no neviem tuna na fore nic najst. Dakujem Vam velmi pekne za pomoc.

Uživatelský avatar
M@rty74
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2498
Registrován: 29.05.2010 21:14
Bydliště: Green town at Prague

Re: ZÁVADY : KAM ZAŘADIT DOTAZ? ... Nasměrujte, kdo víte.....

Příspěvek od M@rty74 »

Schéma se liší podle výbavy auta. Napiš SZ kolegovi moderovi Michall.
Neptejte se mě, proč Vám to, či ono bylo smazáno nebo zamčeno - NESPLŇOVALO TO PRAVIDLA SAG sekce!!!
Pro své idealistické názory se zde často setkávám s nepochopením....

misoR
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 463
Registrován: 23.04.2015 21:53

Re: ZÁVADY : KAM ZAŘADIT DOTAZ? ... Nasměrujte, kdo víte.....

Příspěvek od misoR »

Dakujem, nieco som nasiel, no ozvem sa mu.

Starý Mach
Řidič
Řidič
Příspěvky: 141
Registrován: 23.05.2009 09:05
Bydliště: Ostrava

Re: ZÁVADY : KAM ZAŘADIT DOTAZ? ... Nasměrujte, kdo víte.....

Příspěvek od Starý Mach »

Jak vytáhnu středovou schránku na palubovce.Jsem nový majitel Alhambry a nevím si rady,nerad bych něco zlomil.Jelikož ty výdechy klimatizace mají vypadlé přepážky rád bych to nasadil zpět aby se dal změnit směr foukání.Dík za rady.
VW golf IV 4motion ARL 110kw,2001 http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=78&t=244156" onclick="window.open(this.href);return false; Prodáno.
Seat Alhambra r.v.2002,4x4,85 kw

Uživatelský avatar
BigBang
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 6909
Registrován: 11.12.2009 16:39
Bydliště: DuchcoVW & Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: ZÁVADY : KAM ZAŘADIT DOTAZ? ... Nasměrujte, kdo víte.....

Příspěvek od BigBang »

je to řešený tady: http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?t=37972" onclick="window.open(this.href);return false;

někdy stačí pohledat v Sherlockovi ;)
Hliník
Mulťák v nouzi
Wartburg 353 Tourist

ex: Golf III variant 1.4 1995 - šel do světa; !RIP!: Sharan 1.9 TDI PD 85kW 2001 sociál s koženym volantem, Polo 86c 2f 1.3 40kW 1992

Detailing Club

Starý Mach
Řidič
Řidič
Příspěvky: 141
Registrován: 23.05.2009 09:05
Bydliště: Ostrava

Re: ZÁVADY : KAM ZAŘADIT DOTAZ? ... Nasměrujte, kdo víte.....

Příspěvek od Starý Mach »

Super,díky moc. :good: Prostě jsem trochu pomalejší. :?
VW golf IV 4motion ARL 110kw,2001 http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=78&t=244156" onclick="window.open(this.href);return false; Prodáno.
Seat Alhambra r.v.2002,4x4,85 kw

Kolemjdoucí
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 22.11.2014 13:01

Re: ZÁVADY : KAM ZAŘADIT DOTAZ? ... Nasměrujte, kdo víte.....

Příspěvek od Kolemjdoucí »

CentriFUGA píše:Ahoj, kdo prosím poradi:
U kamaráda galaxy rok někde 2008, je to ten první typ tak jelikož nemá funkční dálku otevírá a zavírá auto klíčem, ale když zamkne tak dost často se sami otevřou všechna okna, ale není to tím že by se podržel klíček v té poloze. Někdy se auto zamkne a okna sjedou sami třeba za hodinu, nebo za půl dne... Po čem jít ? Zámek, nebo něco v ridicovych dveřích ? Díky za radu....

Myslím že bude problém právě v tom, že nejde ta dálka na zamykání... Zkus kouknout na svazek kabelů co prochází dveřma řidiče u pantů, tam většinou bývají dráty překroucené, bez bužírky a zpřetrhané. Tím bych začal. Třeba tu dálku rozchodíte a pak ty okna samy přestanou.

Kordas2404
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 30.01.2017 15:58

Re: ZÁVADY : KAM ZAŘADIT DOTAZ? ... Nasměrujte, kdo víte.....

Příspěvek od Kordas2404 »

Prosim o radu-tip
VW Sharan ll 19TDI PD 85 kw 2001r.v.
Za studena,momentalni okolni teplota -5 az -15
mi auto normalne chytne,cca po 2km se zacne dusit a strida se to s normalni jizdou,vyradim a hned chcipne,pote startuju cca minutu nez naskoci.... az se ohreje na 90 prestane to delat.
Dekuji za mozne rady

jiribroul
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 10.08.2015 20:17

Osvětlení

Příspěvek od jiribroul »

Ahoj všem. Mám problém u svého VW Sharana r.v 2008. Z ničeho nic přestalo jít interiérové osvětlení po celém voze, dále nefungují výstražná světla a dále nefunguje dálkové ovládní( auto nelze zamknout ani odemknout). Do toh zůstaly ještě zamčeny páté dveře. Jako první mě napadlo jít po pojistkách. Všechny v pořádku, jak velké tak malé. Dále jsem přezkoušel pojistku pod sedadlem řidiče a CAR interface. Taky v pořádku. Může mi prosím někdo poradit kde hledat závadu? Diagnostiku bohužel nemám. Díky za rady.

Munez
Profík
Profík
Příspěvky: 1046
Registrován: 17.05.2009 18:53

Re: ZÁVADY : KAM ZAŘADIT DOTAZ? ... Nasměrujte, kdo víte.....

Příspěvek od Munez »

zdravim.pri startu me vyleti na studenem motoru teplota oleje a hned se vrati na nulu.jinak se chova normalne,akorat pri tom startu,mozna aj otocenim klickem to dela,ze se vytoci nekam k 90 stupnim a vrati se na nulu.co by to mohlo zpusobovat nebo kde by mohl byt problem?
Seat Alhambra 2.0 TDi BRT rok 2006

krejcar.vlad
Člen klubu
Příspěvky: 70
Registrován: 19.09.2012 10:13
Bydliště: Pitárne
Kontaktovat uživatele:

Re: ZÁVADY : KAM ZAŘADIT DOTAZ? ... Nasměrujte, kdo víte.....

Příspěvek od krejcar.vlad »

Teplota oleje? Tak to nevím co máš za auto, většinou teploměr měří teplotu chladicí kapaliny. Jestli to je voda tak zkus čidlo.

Uživatelský avatar
michall
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5719
Registrován: 25.09.2007 15:24
Bydliště: Praha

Re: ZÁVADY : KAM ZAŘADIT DOTAZ? ... Nasměrujte, kdo víte.....

Příspěvek od michall »

jiribroul: pojistky jsi kontroloval jen pohledem nebo měřil? I pojistky ve spodních patrech (u relé)? I pojistky v motoru u baterky? Ještě by to mohly dělat zpřelámané a přerušenézkratované vodiče v přechodkách dveří a kufru. Ještě zkus jestli máš na pojistkách napájení a jestli je napájená centrální elektronika.


Munez: nefunguje jen teplota nebo ještě něco jiného? Jak to vypadá s teplotou oleje na VAGu? Tipoval bych studeňák, přerušený vodič.


krejcar.vlad: ptá se na teplotu oleje, ne vody.
Dodržujte prosím Pravidla sekce, odpovědi hledejte nejdříve v Sherlockovi, díly shánějte/nabízejte v bazaru. Může se hodit ETKA online nebo ELSA online (odkaz je na .ru!)

Munez
Profík
Profík
Příspěvky: 1046
Registrován: 17.05.2009 18:53

Re: ZÁVADY : KAM ZAŘADIT DOTAZ? ... Nasměrujte, kdo víte.....

Příspěvek od Munez »

dela to jenom obcas a projel jsem to vagem a teplota oleje byla o dva stupne vyssi jak voda,ale dneska jsem jel,tak bych rekl,ze je to ok a ani zadna chyba se neukazala.treba dneska to neudelalo.je mozne,ze to dela jenom za studena,tak asi fakt ten studenak nebo se to ukaze casem.jinak to cidlo teploty oleje je v cidle vysky oleje? myslim to co je v olejove vane
Seat Alhambra 2.0 TDi BRT rok 2006

jayd
Řidič
Řidič
Příspěvky: 85
Registrován: 31.07.2008 08:43
Bydliště: Plzensko

Re: ZÁVADY : KAM ZAŘADIT DOTAZ? ... Nasměrujte, kdo víte.....

Příspěvek od jayd »

Nevím do které kategorie svůj dotaz umístit, tak to zkusím sem.
Objevila se mně chyba

006422 - rele pro dobihani chladici kapaliny (J151)
P1916 - 000 - zkrat na kostru

A nejde smazat.

Tak nevím jestli to má souvislost s přihřívačem topení (nedávno opraven, funguje asi jak má. Měnila si ŘJ přihřívače, plus "vodní čerpadlo" ...jen se k němu už nedá připojit pomocí VAG),
nebo jestli je problém s ventilátorama (což jsem taky někde našel)?

Dál bych se chtěl zeptat, kde se relé nachází..našel jsem, že by mělo být normálně pod volantem, na pozici 13, ale nevím jestli to nebylo pro starší SAG

Já mám Sharan II, 2008, BRT

Díky
Golf IV, Sharan II, 2.0 TDI, BRT, 2007, Golf Plus, 2012, CFHC

Munez
Profík
Profík
Příspěvky: 1046
Registrován: 17.05.2009 18:53

Re: ZÁVADY : KAM ZAŘADIT DOTAZ? ... Nasměrujte, kdo víte.....

Příspěvek od Munez »

mam uplne ten stejny problem akorat na alhambre.vse funguje jak ma nebo aspon myslim.podle toho co jsem zjistoval,tak by to melo byt primo rele co ridi sahary a dobeh vodniho cerpadla pro prihrev.u motoru BRT uz ten dobeh neni.jinak vic jsem se nedozvedel a jezdim dal a nic se nedeje.nekde jsem se docetl,ze to bylo nakodovane pro jine zeme a my to mame jinak,tak proto se ukazuje chyba aj kdyz zadna neni.jestli je to pravda nebo ne,tak to uz nevim
Seat Alhambra 2.0 TDi BRT rok 2006

Odpovědět

Zpět na „SAG - Sharan Alhambra Galaxy“