ZÁVADY : KAM ZAŘADIT DOTAZ? ... Nasměrujte, kdo víte.....

1995 - 20..

Moderátoři: M@rty74, michall

Odpovědět
Uživatelský avatar
eauto1.cz
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1474
Registrován: 29.09.2014 11:41
Bydliště: Opavsko
Kontaktovat uživatele:

Re: ZÁVADY : KAM ZAŘADIT DOTAZ? ... Nasměrujte, kdo víte.....

Příspěvek od eauto1.cz »

Nemám tu šupleru ale asi 60 střed a 5x108 rozteč... +-
Auto1 - Import a prodej aut http://www.eauto1.cz"

Uživatelský avatar
smolda
Člen klubu
Příspěvky: 3494
Registrován: 21.11.2010 16:42
Bydliště: Berounsko, D5 Exit 28

Re: ZÁVADY : KAM ZAŘADIT DOTAZ? ... Nasměrujte, kdo víte.....

Příspěvek od smolda »

Ford (kromě Galaxy WGR), Renault, Volvo a myslím že ještě Pažout má rozteč 108... Bude toho možná víc, tohle je jen na co jsem si vzpoměl hned, možná mě někdo doplní...
Malá Veškrnová :roll:
Don't worry, be happy

Uživatelský avatar
Rikipiki
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 365
Registrován: 17.01.2008 10:09
Bydliště: DětmaroVWice

Re: ZÁVADY : KAM ZAŘADIT DOTAZ? ... Nasměrujte, kdo víte.....

Příspěvek od Rikipiki »

Je to tu a nemůžu o najít. Chci si přidat pod pojistkovou skříň ještě jednu zásuvku 12V pro umístění nabíječky navigace na trojúhelníkové boční okno a napájet jí z ní. Nevím ze které pojistky zásuvku napojit. V manuálu jsou popsány jen pojistky zásuvek z kufru a druhé řady sedadel (pod levým sedadlem a pojistka č.8) ale číslo pojistky ve středovém panelu-zapalovače , ze které to chci napojit, jsem nenašel. Někdo už to tu dal i s fotkou,ale už to nemůžu najít. :roll: Poraďte prosím. Jedná se o model ll 1.9 85KW 2009

hade11
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: 29.11.2014 17:33

Re: ZÁVADY : KAM ZAŘADIT DOTAZ? ... Nasměrujte, kdo víte.....

Příspěvek od hade11 »

ahoj kluci mam problém , nežhavilo mě auto a tady u vás jsem se dočetl že mě odešlo čidlo na teplotu vody , tak jsem den jezdil s odpojenym čidlem než jsem sehnal nové , po namontování nového čidla mě neukazuje budík na teplotu vody , dal jsem tam čidlo s Feldy , mam Sharana 1.9 TDII rok 2000

jansuperb
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 39
Registrován: 14.10.2011 22:30

Re: ZÁVADY : KAM ZAŘADIT DOTAZ? ... Nasměrujte, kdo víte.....

Příspěvek od jansuperb »

Zdravim vsechny znale Sharana II 2001 chtel bych se zeptat pri oprave elektronistalace v ohybu kde se zaviraji pate dvere jsem zjistil ze je strhlej zavit na drzaku pasu pro lidi sedici v kufru. muzete me prosim porad jakym nejbezpecnejsim zpusobem to opravit? ( zavitniky mam i jemne ) ale je me o to aby to bylo dle predpisu jen prece je to bezpecnost cestujicich a ja tam budu vozit za nedlouho deti v sedackach. predem diky moc za presmerovani ci radu.

Uživatelský avatar
michall
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5725
Registrován: 25.09.2007 15:24
Bydliště: Praha

Re: ZÁVADY : KAM ZAŘADIT DOTAZ? ... Nasměrujte, kdo víte.....

Příspěvek od michall »

Asi myslíš závit v kastli. Těžká rada, když tam vyřízneš, resp. opravíš závit, už to nebude mít takovou pevnost. Optal bych se někde v autoservise, jak to řeší. Ta matice je tam tuším navařená, takže její výměna nebude nic jednoduchého.
Dodržujte prosím Pravidla sekce, odpovědi hledejte nejdříve v Sherlockovi, díly shánějte/nabízejte v bazaru. Může se hodit ETKA online nebo ELSA online (odkaz je na .ru!)

jansuperb
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 39
Registrován: 14.10.2011 22:30

Re: ZÁVADY : KAM ZAŘADIT DOTAZ? ... Nasměrujte, kdo víte.....

Příspěvek od jansuperb »

tak co jsem koukal je to soucast sloupku neni tam navarena zadna matice.materialu jako takoveho je tam habadej. mam i vlozky to zavitu abych zachoval sroub ale vim prd jak se k tomu bude stavet vyrobce aby to bylo splnujici bezpecnost.

Uživatelský avatar
smolda
Člen klubu
Příspěvky: 3494
Registrován: 21.11.2010 16:42
Bydliště: Berounsko, D5 Exit 28

Re: ZÁVADY : KAM ZAŘADIT DOTAZ? ... Nasměrujte, kdo víte.....

Příspěvek od smolda »

No a taková hloupá otázka: Dávals tam šroub kterej tam patří? Woni totiž originál šrouby bezpečnostních pasů maj jiný stoupání závitů (závit je jemnější) a pokud tam chceš narvat neorigo šrou, přesvědč se jestli má shodný stoupání s originálem, popřípadě maticí navařenou ve sloupku.
Malá Veškrnová :roll:
Don't worry, be happy

samsung29
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 04.01.2015 15:13
Bydliště: litomyšl

Re: ZÁVADY : KAM ZAŘADIT DOTAZ? ... Nasměrujte, kdo víte.....

Příspěvek od samsung29 »

Všechny vas zdravim jsem tu novy mam Alhambru 1 a posledni dobou mne přijde že při rozjezdu se začne vlnit předek prosim o radu nevim jestli pišu na sprsvnou stranku

Uživatelský avatar
smolda
Člen klubu
Příspěvky: 3494
Registrován: 21.11.2010 16:42
Bydliště: Berounsko, D5 Exit 28

Re: ZÁVADY : KAM ZAŘADIT DOTAZ? ... Nasměrujte, kdo víte.....

Příspěvek od smolda »

V každém případě si do profilu doplň odkud jsi, aby bylo možný tě na někoho nasměrovat, kdo by mohl pomoct. Vlní se ti předek, to je až příliš obecný popis, rozepiš se víc jak to vlnění vypadá a co se ti vlastně vlní?
Malá Veškrnová :roll:
Don't worry, be happy

Uživatelský avatar
jessina
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2354
Registrován: 04.12.2009 18:19
Bydliště: už Teplice

Re: ZÁVADY : KAM ZAŘADIT DOTAZ? ... Nasměrujte, kdo víte.....

Příspěvek od jessina »

jessina píše:Nemáte nikdo zkušenosti s nefunkčním ESP?mám sharana r.v.01 AUY.nešlomi spojit s diagnostikou a v servisu mi řekli že je na 100% v háji celé ESP.vyměnil jsem celé ESP a problém pořád stejný.všechny čísla na obou ESP stejná.diagnostika s ESP nekomunikuje :( děkuju za každou radu.Zasuvka OK
Tak opraveno:kroužek pod volantem

Uživatelský avatar
lubos1947
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 210
Registrován: 23.12.2014 17:34
Bydliště: Vysočina

Re: ZÁVADY : KAM ZAŘADIT DOTAZ? ... Nasměrujte, kdo víte.....

Příspěvek od lubos1947 »

Zdravím mám dotaz nenašel jsem v sekci Sherlock kam to nasměrovat proto to dávám sem. Mám na chladiči v dolním levém rohu olej pochází zřejmě od chladiče od turba je tam někde netěsnost. Jak mám vymontovat tento chladič (turba) Stačí sundat nárazník a nebo budu muset vyndat i chladič vody i chladič klimy? předem dík za radu
Sharan 1998 TDi 81KW motor AFN , Seat cordoba 2003 SDi 50Kw........ Transportér 1991 T4 2,4 57KW-prodán

Uživatelský avatar
kubenec
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2011
Registrován: 30.12.2009 19:10
Bydliště: Praha 10 - VWršovice

Re: ZÁVADY : KAM ZAŘADIT DOTAZ? ... Nasměrujte, kdo víte.....

Příspěvek od kubenec »

Příště hledej pořádně. Zde pokračuj http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=50&t=55266" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
lubos1947
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 210
Registrován: 23.12.2014 17:34
Bydliště: Vysočina

Re: ZÁVADY : KAM ZAŘADIT DOTAZ? ... Nasměrujte, kdo víte.....

Příspěvek od lubos1947 »

kubenec píše:Příště hledej pořádně. Zde pokračuj http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=50&t=55266" onclick="window.open(this.href);return false;
Dík, a omlouvám se hledal jsem to asi 2 hod a nenašel, ted když jsi mě nasměroval tak jsem to objevil hned.
A našel jsem přesně co jsem potřeboval. A skvělý perfektní popis od ,, Laclosaka´´ Vůbec by mě nenapadlo tam provrat díry abych se dostal na šrouby. Ještě jednou díky Vám oběma
Sharan 1998 TDi 81KW motor AFN , Seat cordoba 2003 SDi 50Kw........ Transportér 1991 T4 2,4 57KW-prodán

kuban05
Řidič
Řidič
Příspěvky: 99
Registrován: 21.09.2012 20:53

Re: ZÁVADY : KAM ZAŘADIT DOTAZ? ... Nasměrujte, kdo víte.....

Příspěvek od kuban05 »

ahoj.jen takovy dotaz nechci zakladat nove tema a nikde sem to nenašel. mam sharana tdi 85kw4motion a chtěl bych tam větší turbo. konkrétně gt1749 vb z motoru arl (150ps). ale nevím jestlise tam vůbec vejde a kolik místa tam je díky kardanu
vw sharan 1.9 tdi 85KW 4MOTION highline 2001

Odpovědět

Zpět na „SAG - Sharan Alhambra Galaxy“