ZÁVADY : KAM ZAŘADIT DOTAZ? ... Nasměrujte, kdo víte.....

1995 - 20..

Moderátoři: M@rty74, michall

Odpovědět
Uživatelský avatar
MICHAL K
Řidič
Řidič
Příspěvky: 155
Registrován: 20.10.2010 06:12
Bydliště: vrchlabsko

Re: ZÁVADY : KAM ZAŘADIT DOTAZ? ... Nasměrujte, kdo víte.....

Příspěvek od MICHAL K »

Zdravím nevím kam to dát při vypnutí klíčku zustávají viset budíky(tacho,ukazatel paliva,ukazatel napětí,teplota oleje a pořád se resetujou km,spotřeba) dík za každý nápad
MICHAL K,SEAT ALHAMBRA 1,9TDI 96KW,Seat Alhambra 2,0 103kw r.v2008

Uživatelský avatar
Memphis-m6
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 26
Registrován: 19.03.2011 22:16

Centrál,budíky,rádio

Příspěvek od Memphis-m6 »

Dobrý den všem.Mám na Vás prosbičku o radu a nenašel jsem na to konkrétní vlákno.Známí si koupil cca před 14ti dny Ford Galaxy 1.9 TDi(r.v.1998).Od koupě běželo vše v pohodě.Včera si namontoval autoradio (napíchl to na originál konektory.Žádná úprava) a vše fungovalo v pohodě.Dnes autem jel a přestal mu fungovat centrál,budíky na teplotu a palivo začli vyset na posledním údaji před chcípnutím motoru a vymazávají se mu údaje o aktuálně najetých kilometrech (zhasímá mu i stav celkovích ujetých kilometrů.Jako kdyby mu nešel do přístrojovky proud).Dále mu rádio nedrží po vypnutí nalazenou stanici(Jako kdyby se autorádio pokaždé nově připojilo).Myslíte,že by vadné,nebo vadně zapojené autorádio mohlo ovlivnit tolik věcí po cca jednom dni používání?Hned po zapojení rádia vše běželo tak jak mělo.Po odpojení rádia problém přetrvává.Předem děkuji za rady!!!

Komatsak
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 04.04.2015 19:36

Re: ZÁVADY : KAM ZAŘADIT DOTAZ? ... Nasměrujte, kdo víte.....

Příspěvek od Komatsak »

Ahoj Sharanisti mam sharana a bere mi proud a dopatral jsem se merenim na pojistku č55 a jsem v koncich nevim co dal. Poradi mi nekdo. Model 2000 4mesic PD85kw.

Uživatelský avatar
michall
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5719
Registrován: 25.09.2007 15:24
Bydliště: Praha

Re: ZÁVADY : KAM ZAŘADIT DOTAZ? ... Nasměrujte, kdo víte.....

Příspěvek od michall »

http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=50&t=58970" onclick="window.open(this.href);return false;
Dodržujte prosím Pravidla sekce, odpovědi hledejte nejdříve v Sherlockovi, díly shánějte/nabízejte v bazaru. Může se hodit ETKA online nebo ELSA online (odkaz je na .ru!)

LeeoGO
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 09.01.2013 20:29

Re: ZÁVADY : KAM ZAŘADIT DOTAZ? ... Nasměrujte, kdo víte.....

Příspěvek od LeeoGO »

Dobrý den. Nenašel jsem na toto téma vlákno, tak to píšu sem.
Vlastním VW SHARAN 85kW, ADY motor, benzín.
V prostoru autobaterie jsem objevil konektor s utrhlým vodičem. Konektor je napojený tuším na nádobu s destilkou.
Konektor jsem odpojil a zkoušel ,,rozebrat,, nešlo to, poradí někdo jak s opravou?
Přikládám obrázek pro jasnější představu.
Přílohy
CAM00078.jpg

inkush
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 11.05.2015 19:17

Re: ZÁVADY : KAM ZAŘADIT DOTAZ? ... Nasměrujte, kdo víte.....

Příspěvek od inkush »

Opravdu nevim kam to mam napsat
Zdravim vas borci, pasuje motor z sharana 2.8 4x4 synchro typ AAA do stejneho akorat predokolka?
V servisu me strasi ze musi opravit celej motor za 25 tisic, a druhy funkcni motor stoji kolem 10, tak nevim no :-(
Da se to vubac vymenit?
predem dekuji za radu :-)

Uživatelský avatar
michall
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5719
Registrován: 25.09.2007 15:24
Bydliště: Praha

Re: ZÁVADY : KAM ZAŘADIT DOTAZ? ... Nasměrujte, kdo víte.....

Příspěvek od michall »

http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=50&t=84852" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=50&t=39383" onclick="window.open(this.href);return false;
Dodržujte prosím Pravidla sekce, odpovědi hledejte nejdříve v Sherlockovi, díly shánějte/nabízejte v bazaru. Může se hodit ETKA online nebo ELSA online (odkaz je na .ru!)

LeeoGO
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 09.01.2013 20:29

Re: ZÁVADY : KAM ZAŘADIT DOTAZ? ... Nasměrujte, kdo víte.....

Příspěvek od LeeoGO »

Zdravím.
Potřebuji se dozvědět které relé co dělá(číslo relé -> činnost), jsem v tomhle nový a potřebuji poradit.
Pokud již existuje vlákno kde jsou relátka popsána, prosím napište mi odkaz. Díky

(VW Sharan 1, motor 2.0 ADY benzín, 1996)

Uživatelský avatar
michall
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5719
Registrován: 25.09.2007 15:24
Bydliště: Praha

Re: ZÁVADY : KAM ZAŘADIT DOTAZ? ... Nasměrujte, kdo víte.....

Příspěvek od michall »

Osazení relé záleží i na výbavě. Pohromadě to asi není nikde, řeší se to u konkrétní závady.

Co ti nefunguje?
Dodržujte prosím Pravidla sekce, odpovědi hledejte nejdříve v Sherlockovi, díly shánějte/nabízejte v bazaru. Může se hodit ETKA online nebo ELSA online (odkaz je na .ru!)

LeeoGO
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 09.01.2013 20:29

Re: ZÁVADY : KAM ZAŘADIT DOTAZ? ... Nasměrujte, kdo víte.....

Příspěvek od LeeoGO »

Mám problém se startováním motoru.
Vždy když to nejde, tak poklepám po relátkách v pojistkové skříni a pak to jde. Vždy po poklepání slyším cvakutí.
Elektrikář říkal něco o systémovém relé, ale kde ho najdu a jak je označeno to neřekl.
Nějaké nápady?

Uživatelský avatar
hiero
Pilot
Pilot
Příspěvky: 805
Registrován: 13.02.2009 15:18
Bydliště: Štúrovo, Slovensko

Re: ZÁVADY : KAM ZAŘADIT DOTAZ? ... Nasměrujte, kdo víte.....

Příspěvek od hiero »

u dieslov je to rele 109 u benzinu neviem mozno to iste...

Uživatelský avatar
michall
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5719
Registrován: 25.09.2007 15:24
Bydliště: Praha

Re: ZÁVADY : KAM ZAŘADIT DOTAZ? ... Nasměrujte, kdo víte.....

Příspěvek od michall »

Teoreticky pozice 3, typ by měl být taky 109
Dodržujte prosím Pravidla sekce, odpovědi hledejte nejdříve v Sherlockovi, díly shánějte/nabízejte v bazaru. Může se hodit ETKA online nebo ELSA online (odkaz je na .ru!)

LeeoGO
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 09.01.2013 20:29

Re: ZÁVADY : KAM ZAŘADIT DOTAZ? ... Nasměrujte, kdo víte.....

Příspěvek od LeeoGO »

Zvláštní.....v pojistkové skříni relé 109 nemám....je někde rozepsáno umístění pozic? Pokud relé 109 je obvykle na stejných pozicích u ostatních modelů, tak u mě je tam určitě jiné. Zkontroloval jsem všechny relé ,,desky,, co mám a jediná relé tam jsou 149, 128, 53, 72, 30, 18, 21, 99, 36, 2x53??!, 167.

krejcar.vlad
Člen klubu
Příspěvky: 70
Registrován: 19.09.2012 10:13
Bydliště: Pitárne
Kontaktovat uživatele:

Re: ZÁVADY : KAM ZAŘADIT DOTAZ? ... Nasměrujte, kdo víte.....

Příspěvek od krejcar.vlad »

Ahojky
tak mám problém. Při brzdění mne začne drnčet ve volantu a brzdový pedál. Destičky jsou na 85%. Už jsem vyměnil silem bloky na stabilizátoru a nic se nezměnilo. Neví někdo co by to mohlo být?

Uživatelský avatar
michall
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5719
Registrován: 25.09.2007 15:24
Bydliště: Praha

Re: ZÁVADY : KAM ZAŘADIT DOTAZ? ... Nasměrujte, kdo víte.....

Příspěvek od michall »

Zkus pročíst http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?t=33875" onclick="window.open(this.href);return false;
Dodržujte prosím Pravidla sekce, odpovědi hledejte nejdříve v Sherlockovi, díly shánějte/nabízejte v bazaru. Může se hodit ETKA online nebo ELSA online (odkaz je na .ru!)

Odpovědět

Zpět na „SAG - Sharan Alhambra Galaxy“