Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 179 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: BIXENON - sada pro H7
PříspěvekNapsal: 29.12.2010 17:06 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

25.09.2007

6550

Pržno okr. Frýdek-Místek

máš to hezké, akorát ty přívodní hadičky já mám hrubé jako zahradní hadice, mám origo ostřiky

ICQ   Profil

PříspěvekNapsal: 29.12.2010 17:50 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

24.02.2006

5489

Praha-Rakovnicko-Praha

CarAudio píše:
Ten odkaz jsem klikl, ale nechápu co jsi tím chtěl říct :-)

:D Tam najdes treba tohle :D :arrow: viewtopic.php?p=1062914#p1062914 :wink:

PříspěvekNapsal: 29.12.2010 18:13 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

17.12.2010

100

patper píše:
CarAudio píše:
Ten odkaz jsem klikl, ale nechápu co jsi tím chtěl říct :-)

:D Tam najdes treba tohle :D :arrow: viewtopic.php?p=1062914#p1062914 :wink:

:-) Dobrý ale dost hrubý :-D

Jinak přijel kolega a tak jsem mu řekl, že natočíme video s ostřikovačem a zaplejma xenonama. No nakonec to pojal jako barevnou hudbu :-)

Takže poslední příspěvek pro bixenony, video barevné hudby :-D :

Mějte se pěkně a až se zase budu nudit, tak něco napíši :-)

PříspěvekNapsal: 29.12.2010 18:21 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

24.02.2006

5489

Praha-Rakovnicko-Praha

....a jeste prosim procti tohle :arrow: viewtopic.php?f=50&t=25546 :!:

Tam najdes vse ohledne :arrow: 7. KDY NEPOUŽÍVAT TLAČÍTKO "CITOVAT" :idea: :wink:

PříspěvekNapsal: 29.12.2010 19:18 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

19.11.2008

1439

Náchod

Než abys ho pochválil, že se s tím takhle fotí a dělá návody pro ostatní tak napíšeš jen toto 8O 8O 8O

CarAudio: Super práce! Gratuluji! :D

ICQ   Profil

PříspěvekNapsal: 30.12.2010 20:37 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

27.10.2009

8

Boskovice

Super práce!

PříspěvekNapsal: 30.12.2010 20:54 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

16.02.2009

286

Třebíč

Jo, taky se mě to líbí, hezky udělané. :) Jen se zeptám, umyje ti to to světlo, když bude fakt špinavé? Myslím, jestli to má dostatečný tlak? A na tom videu koukám, že došla kapalina...to bude teď celkem častý jev, že? :wink: Myslím, že u origo ostřiku je větší nádoba na kapalinu, možná by to chtělo upgrade, jestli ho tam už tedy nemáš. Jináč šikula!!!

ICQ   Profil

PříspěvekNapsal: 30.12.2010 22:08 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

17.12.2010

100

Má to dost velký tlak na umytí. Samozřejmě tam musí být kapalina která umyje bordel a ne čistá voda. Jinak ano došla kapalina, ale bylo toho jen půl nádržky a v garáži pod aute bylo tolik vody že to schlo pěkně dlouho. Já si myslím, že při plné nádržce a s rozumným používáním to nějaký čas vydrží.
Výhoda je ta, že ty trysky si můžeš naštelovat na jakékoliv místo na skle světla. TZN: jednu mám směrovanou na dálkovou H1 a druhou na bixenon. Řekl bych že v origo větší tlak nebude, protože se tam určitě nebude používat jiný motorek na vodu. Vzalk jsem dražší a výkonější a nakonec byl úplně stejný jako na přední skla :-D
Jinak jsem dnes najel 60km a jsem nesmírně spokojen. Světla jsou ořízlá a seštelovaná velmi dobře, neoslňuji a navíc už při klasických xenonech vidím i obsah příkopů (srnky, kance a jiné zvířátka) po ořez světel.
Když zapnu dálkové tak vidím na 500m (měřeno u nás na rovince) a příkopy jsou vidět ještě lépe !
Další plus teda pro mě je ten a podotýkám, že ho používám jen výchovně, že když na mě někdo záměrně šajní dálkovýma tak ho jen probliknu a ve vteřině má potkávací. Když jsem měl H7 tak jsem mohl problikávat jak jsem chtěl a každej na mě prděl. Teď už NE !
Jestli bude čas, tak zkusím natočit přes držák na telefonu, jak to svítí za jízdy plus dálkové.
Jinal doopravdy jsem spokojen. Sice to stálo peníze a čas, ale neoslňuji jak HIDkaři a světla mám čistá.

PříspěvekNapsal: 30.12.2010 23:37 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

07.04.2008

1572

Kladno, Chomutov

Jsem KO tak s tou fotkou to bude na dýl... :| přes den tu bylo - 14°C tak sem rezignoval.... ale hned jak to půjde hodím foto, ted parkuju před lesklejma vratama tak se to nedá vyfotit..... :(
A dle mého názoru ostř. světel nigdy světla neumejou, jen pomáhají rozmrazit tu sr..ku co se na ně nachytá a ta za jízdy odpadává nebo stéká na kapotu... nebo se pletu? :mrgreen:

Zobrazit autorovy stránky   Profil

PříspěvekNapsal: 01.01.2011 21:56 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

17.12.2010

100

Tak jak jsem slíbil, tak ještě dodávám fotky a videa z jízdy.

Jinak levý bixenon by to chtělo zaříznout, ale už se mi to nechce rozdělávat. Tady je srovnání s O2:

Originál Xenon O2
Příloha:
IMG_1074[1].JPG
IMG_1074[1].JPG (1.24 MiB) Zobrazeno 631 krát

Vlevo svítím já vpravo dozvuk O2.
Příloha:
IMG_1077[1].JPG
IMG_1077[1].JPG (1.16 MiB) Zobrazeno 632 krát

Já mám 6000K a O2 má míň, kamoš ani já jsem nevěděl kolik. Tady je fotka ze předu aby bylo vidět rozdíl v barvách.
Příloha:
IMG_1079[1].JPG
IMG_1079[1].JPG (1.28 MiB) Zobrazeno 634 krát

Jinak ostřik jsem zkoušel taky, a vše bylo řádně čisté :-)

Tady je video z cesty, jen podotýkám, že IPHONE to moc nepobral a vytahovat kameru do auta se mi moc nechtělo. Ale je tam dicela vidět ta změna při přepnutí na dálkový.

Tady je speciálně pro VW-CLUB :

Takže už asi vše co jsem mohl poskytnout. Na SZ se snažím odpovídat a je to na Vás jestli do toho také půjdete.

R.

PříspěvekNapsal: 02.01.2011 16:58 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

24.02.2006

218

Vrané nad Vltavou

Řekl bych, že to máš seřízený správně. Origo xenony dělají před atem v podstatě vodorovnou rovinu a jen v pravo se zvednou pro osvětlení krajnice. Ty tvoje přestavby svítí jako klasický světlomety, tj. oba dva jsou doleva vodorovně a doprava se zvedají, jak už ti na první straně někdo kreslil křivku do obrázků.
Jinak se mi z videa zdá, že bys je mohl oba trochu přizvednout, že ty podtkávací jsou krátký, ale to by se mělo sešletlovat v servise.

Já přestavby neplánuju, ale tohle se zdá, že je k protijedoucím maximálně ohleduplné, tak jen přeju aby ta práce po návštěvě STK nepřišla vniveč.

PříspěvekNapsal: 02.01.2011 17:38 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

07.04.2008

1572

Kladno, Chomutov

V tom videu je suprově vidět, jak to zviditelnilo chodce cca 27 sekunda... a myslím že je to nej varianta jak dobře vidět a neoslňovat i při použití HID přestavby.... ale na STK to asi neprojde možná při použití klasické H7 žárovky..... ale jinak DOBRÁ PRÁCE...

Zobrazit autorovy stránky   Profil

Předmět příspěvku: Re: SVĚTLA PŘEDNÍ: přeinstal xenony do stávajících parabol H7
PříspěvekNapsal: 03.01.2011 22:58 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

12.03.2008

441

Jih

Pěkný,škoda že nejsou zbytečný prachy :lol:
To záleží kam a ke komu pojede na technickou, tuhle úpravu nepozná jenom ten kdo neviděl nikdy origo xenon u těchto aut...
A ty origo motůrky na ostřikovače světel jsou jiné a větší a výkonější-při zastavení mi to odrazem od světlometů létá až na stechu a ta spotřeba kapaliny...někdy radši zhasnu :wink:

http://speedtest.net/result/1423048033.png

Předmět příspěvku: Re: SVĚTLA PŘEDNÍ: přeinstal xenony do stávajících parabol H7
PříspěvekNapsal: 04.01.2011 14:24 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

24.02.2006

5489

Praha-Rakovnicko-Praha

coto.je píše:
A ty origo motůrky na ostřikovače světel jsou jiné a větší a výkonější-při zastavení mi to odrazem od světlometů létá až na stechu a ta spotřeba kapaliny...někdy radši zhasnu :wink:

Jj,origo ma neskutecnej tlak - ona je tam take poradna zahradni hadice - a jak motorek zacne tlacit kapalinu,tak musi ty odstrikovace zvednout = je tam poradna pruzina...
Jinak pokud nechces plejtvat vodou,tak staci parkrat jen brnknout o packu = odstriknes jen okno ,nebo jak pises zhasnout a odstrikujes jen okno :D

PříspěvekNapsal: 04.01.2011 16:15 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

17.12.2010

100

S tlakem vody nemám problém. Světla to umyje nádherně a navíc mi to tím tlakem nestříká na střechu, ale přidá to další paprsek na přední okno. Takže ho mám umytý taky suprově. To byla vychytávka ty ostřikovače :-D Mám umyté okna při trošce vody i se světlama.
Jinak teď řeším dynamické naklápění. Modul bych měl sehnaný na zadní nápravu, výhoda je, že nepotřebuje ty šílený čidla co tam jsou origo. Funguje na jiném principu a dost dobře. Jediný problém jsou ty motorky ve světlech. Musel bych je vyměnit za krokový motorky, který jsou rychlejší. Ty zas mají jiný úchyt :-( No budu přemýšlet dál, výhoda pak bude ta, že mě nikdo nic nemůže. Pokud auto splňuje ostřik a dynamiku tak je to schválený. Na STK to neřeším, teď jsem tam musel s autem min. měsíc a mám tam místo 85kW motor z 96kW teď čestvě, takže ploška svítila a číslo nikde. Je to fakt o tom, kdo to dělá ale pravidla STK se dost zpřísňují. Takže možná za 2 roky už to budu muset řešit zase jinak :-(
Hlavně tady STK nerozebírejte, každej ví že by to neprošlo.

Prosím už mi nafoť ty HIDky v té parabole.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 179 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]