ALARM, MAGICAR: alarm Magicar a vše kolem

1995 - 20..

Moderátoři: M@rty74, michall

Odpovědět
ŠÁMOT
Řidič
Řidič
Příspěvky: 72
Registrován: 24.03.2009 00:26
Bydliště: Plzeň

Re: ALARM, MAGICAR: alarm Magicar a vše kolem

Příspěvek od ŠÁMOT »

Ještě mám jeden dotaz k ovládání bufíku "dálkovým startem".Momentálně je v nabídce Magicar M870 AS a u něj uvádějí že má "přímé snímání otáček motoru".Jak to může být pořešeno?Jak to obejít při případném použití k ovládání bufíku?Na LevnéAlarmy momentálně v nabídce žádný jiný s dálkovým startem nemají a jinde se mi ho shánět nechce(mám s nimi dobré zkušenosti a taky nějakou slevičku).

Uživatelský avatar
LuKynoBocino
Řidič
Řidič
Příspěvky: 190
Registrován: 07.07.2008 21:19
Bydliště: Východní Čechy
Kontaktovat uživatele:

Re: ALARM, MAGICAR: alarm Magicar a vše kolem

Příspěvek od LuKynoBocino »

Měl bych alternativu http://www.tssgroup.cz/katalog/autoalarm-keetec-ts-8000" onclick="window.open(this.href);return false; možno koupit u nás na firmě za 4.800,-
LuKyno

fotky žamberk 2012 : https://plus.google.com/photos/10804876 ... 6758762865" onclick="window.open(this.href);return false;

LosPablos
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 21
Registrován: 15.04.2009 18:30
Bydliště: Olomouc

Re: ALARM, MAGICAR: alarm Magicar a vše kolem

Příspěvek od LosPablos »

Můžu se zeptat co a jak přivést na klikmu aby se mi zapla, ale v tom normálním režimu? Teda pokud nestartuju motor ale jen bufika. Dik.
Edit: Koukám do plánů a asi pouze nepřipojit pin 20 na klimě.
Nebo se pletu?

Uživatelský avatar
LuKynoBocino
Řidič
Řidič
Příspěvky: 190
Registrován: 07.07.2008 21:19
Bydliště: Východní Čechy
Kontaktovat uživatele:

Re: ALARM, MAGICAR: alarm Magicar a vše kolem

Příspěvek od LuKynoBocino »

Je to červený konektor a na dvou pinech je 15+ (po zapnutí klíčku) (bohužel teď nemám u sebe čísla těch pinů)takže tyto dva piny nakrmit - ale pozor oddělit diodama jinak nepůjde spustit klima (chlazení)...!zbytek podle návodu!.....ješte můžu ze zkušenosti poradit nakrmit ještě podsvícení - protože věčně na to večír nevidím a musím si na to svítit:))))
LuKyno

fotky žamberk 2012 : https://plus.google.com/photos/10804876 ... 6758762865" onclick="window.open(this.href);return false;

LosPablos
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 21
Registrován: 15.04.2009 18:30
Bydliště: Olomouc

Re: ALARM, MAGICAR: alarm Magicar a vše kolem

Příspěvek od LosPablos »

Ok. Podivám co a jak. Náhodou přímo někdo to zapojení těch konektorů klimy někdo nemá, ať nemusím jít drát po drátě. Dvouzónový climatronic.

LosPablos
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 21
Registrován: 15.04.2009 18:30
Bydliště: Olomouc

Re: ALARM, MAGICAR: alarm Magicar a vše kolem

Příspěvek od LosPablos »

Tak sem měřil a naměřil jsem že napětí naskočí celkem na 7 pinech. 2, 7, 12, 16, 17, 21, 22. No, kdyby byla rada budu rád.

LosPablos
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 21
Registrován: 15.04.2009 18:30
Bydliště: Olomouc

Re: ALARM, MAGICAR: alarm Magicar a vše kolem

Příspěvek od LosPablos »

Tak asi budu muset experimentovat. :-( Ještě jsem se chtěl zeptat. Nemáte někdo schéma centrálního zamykání? Po zkušenostech s bývalého vozu bych si u Magicaru chtěl zapojit hlídání jestli centrál opravdu uzamknul nebo ne. Teda pokud to půjde. Několikrát se mi totiž stalo, že centrál zavrčel, zablikal, alarm se tvářil ok, ale mechanizmus zámku byl zatuhlý a zadní dveře zůstaly odemčeny. Díky

LosPablos
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 21
Registrován: 15.04.2009 18:30
Bydliště: Olomouc

Re: ALARM, MAGICAR: alarm Magicar a vše kolem

Příspěvek od LosPablos »

Nikdo nemá ???

Uživatelský avatar
parizek_ltm
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2659
Registrován: 01.10.2008 22:01
Bydliště: Praga

Re: ALARM, MAGICAR: alarm Magicar a vše kolem

Příspěvek od parizek_ltm »

LuKynoBocino píše:Měl bych alternativu http://www.tssgroup.cz/katalog/autoalarm-keetec-ts-8000" onclick="window.open(this.href);return false; možno koupit u nás na firmě za 4.800,-
Caute, budu montovat Magicar m870as a GPS/GSM lokator, byla by nejaka zajimava nabidka ? Potreboval bych to i s montazi nebo nevim, jestli budou u nas v 9000.cz ochotni instalovat veci nekoupene u nich :|
Predem diky :)

Uživatelský avatar
LuKynoBocino
Řidič
Řidič
Příspěvky: 190
Registrován: 07.07.2008 21:19
Bydliště: Východní Čechy
Kontaktovat uživatele:

Re: ALARM, MAGICAR: alarm Magicar a vše kolem

Příspěvek od LuKynoBocino »

parizek_ltm píše:
LuKynoBocino píše:Měl bych alternativu http://www.tssgroup.cz/katalog/autoalarm-keetec-ts-8000" onclick="window.open(this.href);return false; možno koupit u nás na firmě za 4.800,-
Caute, budu montovat Magicar m870as a GPS/GSM lokator, byla by nejaka zajimava nabidka ? Potreboval bych to i s montazi nebo nevim, jestli budou u nas v 9000.cz ochotni instalovat veci nekoupene u nich :|
Predem diky :)

Něco ti pošlu snad zítra až se ktomu dostanu:)))
LuKyno

fotky žamberk 2012 : https://plus.google.com/photos/10804876 ... 6758762865" onclick="window.open(this.href);return false;

bystro
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 16.10.2009 21:02

Re: ALARM, MAGICAR: alarm Magicar a vše kolem

Příspěvek od bystro »

prosím o pomoc dnes jsem nainstaloval alarm do sharana 1.9tdi 81kw rok výroby 97.Vše je funkční akorát nevím kam napojit vývod na dojezd oken. Konfortní jednotka je pod sedadlem řiče, někde jsem tu četl že se to má napojit někam tam ale nevím na jaký drát.

Uživatelský avatar
Jose1
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2622
Registrován: 02.03.2008 16:51
Bydliště: Brno

Re: ALARM, MAGICAR: alarm Magicar a vše kolem

Příspěvek od Jose1 »

Tak vlastníci Magicarů, celkem by mě zajímala spolehlivost vašich modelů a obzvláště míra falešných poplachů. Mám nápad a prosbu....
Napište jaký typ vlastníte, jestli tam máte zapojený vibrační snímač, jak dlouho ho máte a jak často vás vytáhne zbytečně postele. A třeba který ze vstupů nejčastěji zlobí.
Pokud chcete...... dík :wink:
Alhambra II 1,9 TDi 96KW 03 šla do světa....
Galaxy II 2,2 TDCi, 147KW 2012

http://www.avjose.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
patper
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5486
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha-Rakovnicko-Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: ALARM, MAGICAR: alarm Magicar a vše kolem

Příspěvek od patper »

Mam :D uz sesty rok - spokojenost :!: Jake mam senzory nevim :oops: Falesny poplach = ten byl pri paracich v lete...asi jak vse vedrem ''praska'' ....podlozil jsem cidlo a mam klidek :wink: :mrgreen:

Uživatelský avatar
vilik
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2021
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Rakovnicko

Re: ALARM, MAGICAR: alarm Magicar a vše kolem

Příspěvek od vilik »

Mám Magicar AS 100 M, dnes už relikvie. K němu GSM pager. Za tu dobu co ho mám (2roky), tak, pokud si dobře vzpomínám 4 falešné poplachy. 1x přehrkal okolo kamion rychleji než je zdrávo, 1x jsem v garáži více bouchl vraty, 1x spadlo v garáži blbě opřené koště a 1x mě jeden dobrodinec zabouchal na venku stojící auto (nebudu toho Patpera jmenovat :mrgreen: ). A hlavně, zatím žádný opravdový poplach !

Jinak naprostá spokojenost. Ještě pracuji na dálkovém bufíku (dálková start už mám) a pak to bude dokonalost sama. :wink:
VW Sharan II 1.9 TDI PD 85 kW Family červený
VW Passat 1.9 TDI PD Variant 96 kW modrý

Uživatelský avatar
patper
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5486
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha-Rakovnicko-Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: ALARM, MAGICAR: alarm Magicar a vše kolem

Příspěvek od patper »

:lol: :lol: ...ale byl to na tebe supr pohled, jak jsi vybehnul s kladivem v ruce :158: :mrgreen: :mrgreen:

Odpovědět

Zpět na „SAG - Sharan Alhambra Galaxy“