ALARM, MAGICAR: alarm Magicar a vše kolem

1995 - 20..

Moderátoři: M@rty74, michall

Odpovědět
metal20
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 13.05.2009 13:48

Re: ALARM, MAGICAR: alarm Magicar a vše kolem

Příspěvek od metal20 »

Chtěl bych vás upozornit na tuhle věcičku:

http://www.flajzar.cz/detail.php?zbozi= ... &z=galerie" onclick="window.open(this.href);return false;

Za 3.000,- je to velmi šikovné, je to malé, profesionálně udělané, a hlavně nejste omezeni tím zda máte přímou viditelnost nebo zda jste od auta příliš daleko. Stačí dokoupit záložní baterii, mikrofon na odposlech je součástí balení, a pak stačí jen určit si 2 věci které tím budete dálkově blokovat. Navíc blokovat nemusíte jenom vy, jde to i z jiného telefonu. Když si u Vodafone vyřešíte tarif "Zavolej mi", tak vás tahle paráda stojí 10 Kč měsíčně + testovací SMS.

Uživatelský avatar
luk.ino
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 261
Registrován: 21.06.2009 21:10
Bydliště: Malá Skála

Re: ALARM, MAGICAR: alarm Magicar a vše kolem

Příspěvek od luk.ino »

chci se zeptat jestli nahodou nekdo doma jeste nemate montazni navod Magicar 9000 na Sharana II? mam tenhle alarm ve starym aute a chci si ho dat do Sharana.

A zaroven se zeptat jakej mate nazor na dalkovej start, jde mi o to ze se mi moc nehce davat do auta nastalo imobilizer pres Bypass modul. ale zaroven bych uvital rezim na dochlazovani turba...

Uživatelský avatar
rcmony
Pilot
Pilot
Příspěvky: 792
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Hradec Králové

Re: ALARM, MAGICAR: alarm Magicar a vše kolem

Příspěvek od rcmony »

Návod obecně:
Přílohy
m-9300.pdf
(1.27 MiB) Staženo 170 x
I LOVE TO FLY

Uživatelský avatar
luk.ino
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 261
Registrován: 21.06.2009 21:10
Bydliště: Malá Skála

Re: ALARM, MAGICAR: alarm Magicar a vše kolem

Příspěvek od luk.ino »

tak jsem dnes zapojoval magicar 9000 podle navodu co mi poslali z Levnealarmy.cz. Poslali mi navod na modelovy rok 1998, coz je asi jine nez u moji 2001. kdyz jsem se napichnul na kabely od centralu podle navodu a pustil do nich +, tak auto se zamklo i odemklo. Pri odemykani mi auto zablikalo a pri zamykani se pouze zamklo a nezablikalo.

Ale po nekolika zamknuti a odemknuti mi praskne pojistka c. 32
nemel by jste nekdo schema zapojeni centralu, pripadne nevite nekdo na jake kabely a kde se napichnout aby to slo pres Magicar?

A jeste se chci zeptat na problem ktery zde uz nekdo resil, ale nikde jsem nenasel jak to vyresit. napojil jsem snimac otevrenych dveri na stropni sveto, kde je samozrejme problem se spozdovacem osvetleni, jak se to da obejit??

dikyk moc
a prikladam navod podle ktereho jsem zapojil central a vyhazuje pojistky
Přílohy
.
.

Uživatelský avatar
abeljozef
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3915
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Trnava

Re: ALARM, MAGICAR: alarm Magicar a vše kolem

Příspěvek od abeljozef »

Ten konektor na tom obrazku je z I. ky.

II ma iny s viac pinmi.

Vecr ti poviem kam to zapojit. Myslim ze je to pin 6 a 7 ale este to vecer radcej pozrem.

Uživatelský avatar
luk.ino
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 261
Registrován: 21.06.2009 21:10
Bydliště: Malá Skála

Re: ALARM, MAGICAR: alarm Magicar a vše kolem

Příspěvek od luk.ino »

tak to budes moc hodnej, myslel jsem ze to bude stejne, protoze jsem je vyslovne zadal o navod na novy model a poslal mi tohle...

Uživatelský avatar
luk.ino
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 261
Registrován: 21.06.2009 21:10
Bydliště: Malá Skála

Re: ALARM, MAGICAR: alarm Magicar a vše kolem

Příspěvek od luk.ino »

mohl bych te jeste poprosit o radu kde se pripojit na blinkry?? :lol:
diky

Uživatelský avatar
abeljozef
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3915
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Trnava

Re: ALARM, MAGICAR: alarm Magicar a vše kolem

Příspěvek od abeljozef »

Takze ohladom snimania otvoreni dveri. Spinace su rozdelene na 2 okruhy. Okruh do budikov a okruh do centralnej elektorniky.

Okruh budikov ma 6 vstupov (4 dvere + zadny kufor + predna kapota motoroveho priestoru).

Okruh centralnej elektroniky ma 4 okruhy.
- dvere sofera (konektor P7 pin c. 7)
- dvere spoluzazdca a oboje zadne dvere (konektor P7 pin c.6)
- zadny kufor (konektor P7 pin 26)
- predna kapona motoroveho priestoru (P7 pin 25).

cize vyhodne je napojit monitorovanie otvorenych dveri na centralnu elektroniku.

Jedno upozornenie - ak chces monitorovat otvorenu prednu kapootu motoroveho priestoru (co by si rozhodne mal) pri autach ktore nemaju fbricky alarm sa na tomto pine 25 nenachadza kabel a musis to zapojit od budikov. Na budikov tento signal najdes na zelenom konektore budikov pin c. 22.

Este jedno upozornenie - ak by si zlucoval tieto signaly do jedneho vstpu (tzn pin 6, 7, 25, 26 pripadne 22 na budikoch) musis ich navzajom separovat diodami.

Ohladom napojenia otvarania a zatvarania centralu:
Bud na konektore dveri sofera na pine 6 a 7 (ak si spravne pamatem tak 6 zamyka a 7 odomyka - ak by to bolo naopak tak ich len prehodis).
Alebo sa nemusis napajat na dverovy konektor a napojis sa na centralnu elektroniku konektor P6 PIN 17 (nahradza pin 7 na konektore dveri) a P6 PIN 25 (nahradza pin 6 na konektore dveri).
Central sa riadi + polom !!!!!

Ohladom napojenia blinkrov:
lavy blinker napojis na centralnej elektornike na konektor P3 pin 5
pravy blinker napojis na centralnej elektornike na konektor P3 pin 6

Uživatelský avatar
luk.ino
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 261
Registrován: 21.06.2009 21:10
Bydliště: Malá Skála

Re: ALARM, MAGICAR: alarm Magicar a vše kolem

Příspěvek od luk.ino »

tak to je super, diky moc, jen bych se jeste zeptal jestli je nejakej obrazek kde ty jednotlive konektory (P3,P7 atd.)najdu......

a jeste jednou diky :ura1:

Uživatelský avatar
abeljozef
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3915
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Trnava

Re: ALARM, MAGICAR: alarm Magicar a vše kolem

Příspěvek od abeljozef »

vies kde je centralna elektornika ?

Uživatelský avatar
luk.ino
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 261
Registrován: 21.06.2009 21:10
Bydliště: Malá Skála

Re: ALARM, MAGICAR: alarm Magicar a vše kolem

Příspěvek od luk.ino »

asi to bude ten blazinec nad nohama ridice co jde vyklopit,co? mam Sarika tyden :oops:

Uživatelský avatar
abeljozef
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3915
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Trnava

Re: ALARM, MAGICAR: alarm Magicar a vše kolem

Příspěvek od abeljozef »

Hej, ta cierna skrinka v ktorej su osadene tie male poistky (velke su dole) Do nej ide 7 konektorov P1 - P7. Kazdy je oznaceny (pri kazdom je jeho cislo napisane takze to hned rozpoznas.

Uživatelský avatar
luk.ino
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 261
Registrován: 21.06.2009 21:10
Bydliště: Malá Skála

Re: ALARM, MAGICAR: alarm Magicar a vše kolem

Příspěvek od luk.ino »

tak to zitra dodelam, parada

a jeste jednou diky.....

Uživatelský avatar
luk.ino
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 261
Registrován: 21.06.2009 21:10
Bydliště: Malá Skála

Re: ALARM, MAGICAR: alarm Magicar a vše kolem

Příspěvek od luk.ino »

tak jsem ovladani centralu zapojoval na "centralnu elektroniku konektor P6 PIN 17 (nahradza pin 7 na konektore dveri) a P6 PIN 25 (nahradza pin 6 na konektore dveri)" a je to bohuzel to same jako kdyz se to napojil na dverni konektor (dokonce ty kabely maji stejnou barvu) zase mi to vyhodilo pojistku..... a alarm mam na +

asi bych mel napsat ze mam origo VW alarm, protoze ve sloupkach mam cidla, ale snimani otevreni kapoty nemam. Tak nevim jestli to mam vliv na zapojeni dalsiho alarmu.

Pak jsem chtel zapojit blinkry. Kdyz jsem nasel konektor P3 tak na jednom pinu, ted presne nevim jestli na 5 nebo 6 jsou dva kabely, vapada to jako nejaka kostra, jsou cerno-bily a druhem pinu je jen jeden kabel.

tak jsem z toho jelen 8O 8O

ted jsem koukal do montazniho navodu a vsiml si ze na nakresu zapojeni jsou diody, to bude asi ten problem co? ja je tam nedal....
Přílohy
cen.JPG

Uživatelský avatar
LuKynoBocino
Řidič
Řidič
Příspěvky: 190
Registrován: 07.07.2008 21:19
Bydliště: Východní Čechy
Kontaktovat uživatele:

Re: ALARM, MAGICAR: alarm Magicar a vše kolem

Příspěvek od LuKynoBocino »

luk.ino píše:tak jsem ovladani centralu zapojoval na "centralnu elektroniku konektor P6 PIN 17 (nahradza pin 7 na konektore dveri) a P6 PIN 25 (nahradza pin 6 na konektore dveri)" a je to bohuzel to same jako kdyz se to napojil na dverni konektor (dokonce ty kabely maji stejnou barvu) zase mi to vyhodilo pojistku..... a alarm mam na +

asi bych mel napsat ze mam origo VW alarm, protoze ve sloupkach mam cidla, ale snimani otevreni kapoty nemam. Tak nevim jestli to mam vliv na zapojeni dalsiho alarmu.

Pak jsem chtel zapojit blinkry. Kdyz jsem nasel konektor P3 tak na jednom pinu, ted presne nevim jestli na 5 nebo 6 jsou dva kabely, vapada to jako nejaka kostra, jsou cerno-bily a druhem pinu je jen jeden kabel.

tak jsem z toho jelen 8O 8O

ted jsem koukal do montazniho navodu a vsiml si ze na nakresu zapojeni jsou diody, to bude asi ten problem co? ja je tam nedal....
ahoj....

dobrá zpráva je že to mám na Alhambře 2001 s origo alarmem a magic mě tam chodi....myslim ze je to ovl. plusem ale barvy drátů si nepamatuju (kouknu se zítra do dokumentace)...jinak blinkry napojovat nemusíš protože ovládáš origo jednotku magicarem (auto si myslí, že otáčíš klíčkem) takže to bliká...s tím je spojená další věc : dlouhý zamyk.impuls na magicaru a vše ti dojede/zavře (okna,křidýlka atd.) napojení hlídání dveří máš dvě možnosti : buď napojit každé dveře zvlášť do jednoho vstupu magicaru nebo to dát na lampičku a nastavit na magicu "zamykání na tvrdo" (zpožděná detekce otv.dveří) jinak jestli je do 9000covka tak doporučuji dár dálk.start na bufika.
LuKyno

fotky žamberk 2012 : https://plus.google.com/photos/10804876 ... 6758762865" onclick="window.open(this.href);return false;

Odpovědět

Zpět na „SAG - Sharan Alhambra Galaxy“