ALARM, MAGICAR: alarm Magicar a vše kolem

1995 - 20..

Moderátoři: M@rty74, michall

Odpovědět
Uživatelský avatar
vilik
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2021
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Rakovnicko

Re: ALARM, MAGICAR: alarm Magicar a vše kolem

Příspěvek od vilik »

No, Michalle, nechci malovat rohatýho na zeď, ale to je extra podezřelé. Že by to někdo jen tak lehce oťukával před akcí? Snad se ani nemusím rozepisovat dál. Až mě běhá mráz po zádech.
VW Sharan II 1.9 TDI PD 85 kW Family červený
VW Passat 1.9 TDI PD Variant 96 kW modrý

Uživatelský avatar
patper
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5486
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha-Rakovnicko-Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: ALARM, MAGICAR: alarm Magicar a vše kolem

Příspěvek od patper »

...a nebo to je "jen" nejakej hlodavec,co mu chutnaji kabely :?: :baseball:

Uživatelský avatar
michall
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5720
Registrován: 25.09.2007 15:24
Bydliště: Praha

Re: ALARM, MAGICAR: alarm Magicar a vše kolem

Příspěvek od michall »

vilik: to si myslím, že ne, protože to udělalo i u rodičů, kde je auto za plotem. Na kamerách taky nic není.

patper: nestraš
Dodržujte prosím Pravidla sekce, odpovědi hledejte nejdříve v Sherlockovi, díly shánějte/nabízejte v bazaru. Může se hodit ETKA online nebo ELSA online (odkaz je na .ru!)

Uživatelský avatar
vilik
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2021
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Rakovnicko

Re: ALARM, MAGICAR: alarm Magicar a vše kolem

Příspěvek od vilik »

michall píše:vilik: to si myslím, že ne, protože to udělalo i u rodičů, kde je auto za plotem. Na kamerách taky nic není.

patper: nestraš
OK. Jedině dobře. Tedy že to není nějaká lapka. :good: I když hlodavec taky dokáže pěkně potrápit. :fool:
VW Sharan II 1.9 TDI PD 85 kW Family červený
VW Passat 1.9 TDI PD Variant 96 kW modrý

Uživatelský avatar
M@rty74
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2498
Registrován: 29.05.2010 21:14
Bydliště: Green town at Prague

Re: ALARM, MAGICAR: alarm Magicar a vše kolem

Příspěvek od M@rty74 »

Máte někdo zkušenosti s tímhle výrobkem? http://www.levnealarmy.eu/spy-2way-car- ... adac-p4041
Zajímal by mě rozdíl mezi tímto , magicarem a KEETEC - nepotřebuji dálkový start-stačí mi 2x ovladaný AUX !!
Případně se ptám, zda je někdo kdo má ještě pořád platné slevy na takovéto věci ( psal to tu tuším Pařízek a LukynoBocino ? )
Nechci slevu zadarmo :good:
Díky :-)
Neptejte se mě, proč Vám to, či ono bylo smazáno nebo zamčeno - NESPLŇOVALO TO PRAVIDLA SAG sekce!!!
Pro své idealistické názory se zde často setkávám s nepochopením....

Uživatelský avatar
vilik
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2021
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Rakovnicko

Re: ALARM, MAGICAR: alarm Magicar a vše kolem

Příspěvek od vilik »

M@rty74
Docela by mě zajímalo, jakým způsobem mají vyřešeno dobíjení lithiových baterií. Pokud vím, lithiovky se nedobíjí, navíc jak je to zabezpečeno technicky. Nevidím v tom žádnou výhodu. Pokud si někdo zapomene nabít telefon, tak si maximálně nezavolá. Ovšem v tomhle případě neotevře auto. Což vidím jako větší problém. Jedna baterie AAA se dá sehnat skoro kdekoli. Můžeš vozit i náhradní v autě. Nevím, co s vybitým ovladačem, s vestavěnou baterií, která podle všeho ani nepůjde vyndat.

Vybral bych si raději tady
http://www.levnealarmy.cz/eshop/autoala ... s-pagerem/" onclick="window.open(this.href);return false;
třebaže za víc peněz.

Ještě jedno upozornění. Existují 2 e-shopy. Jeden http://www.levnealarmy.cz" onclick="window.open(this.href);return false; a http://www.levnealarmy.eu" onclick="window.open(this.href);return false;. Ten první tu je už hezkou řádku let a osobně mám jen nejlepší zkušenosti. Navíc je možno ke každému výrobku diskutovat a ptát se přímo prodejce. Z vlastní zkušenosti odpovídají velice pružně. Nakupoval jsem tam několikrát a můžu jen doporučit.

Za další. S firmou BEZPOL a panem Lukášem Doležalem jsem měl kdysi osobní negativní zkušenost. Koupil jsem u něj spínanou nabíječku, která po měsíci přestala fungovat. Poslal jsem ji na reklamaci a na vyřízení jsem čekal skoro půl roku. Byla vyřízena až po dopisu od právníka. Internet je plný stížností na tohle individuum. Divím se, že ještě nesedí. Už jen to, že se veze na jménu jiného, velice seriozního e-shopu mnoho napovídá. Kdo si všimne, že na konci není CZ, ale EU ?
VW Sharan II 1.9 TDI PD 85 kW Family červený
VW Passat 1.9 TDI PD Variant 96 kW modrý

Uživatelský avatar
M@rty74
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2498
Registrován: 29.05.2010 21:14
Bydliště: Green town at Prague

Re: ALARM, MAGICAR: alarm Magicar a vše kolem

Příspěvek od M@rty74 »

Viliku diky za názor. Kdyz už jsme u té serioznější firmy-píšou, že mají nějakého "smluvního montážníka" i v Rakovníku - nemáš potuchy o koho jde? Nerad bych svěřil mazlika do úplně cizých rukou . . . Nejraději bych byl u montáže přítomen . . .
Neptejte se mě, proč Vám to, či ono bylo smazáno nebo zamčeno - NESPLŇOVALO TO PRAVIDLA SAG sekce!!!
Pro své idealistické názory se zde často setkávám s nepochopením....

Uživatelský avatar
vilik
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2021
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Rakovnicko

Re: ALARM, MAGICAR: alarm Magicar a vše kolem

Příspěvek od vilik »

To skutečně nevím, ale pro tebe by byla výhodnější tahle firma

http://www.bluetuning.cz/" onclick="window.open(this.href);return false;
Měl jsem to u nich na montáži a naprostá spokojenost. Dal jsem to tam na doporučení Patpera a jsem mu za to vděčen. Dokonce jim funguje jakási help linka. Už jsem ji vyzkoušel, když jsem dával do pageru jinou SIM kartu. Magicary mají i k prodeji. Zkrátka se s nimi domluvíš, dáš tam auto a za pár hodin vyzvedneš. Nemusíš nic shánět. A dělají velice dobře a řemeslně. Nikde nic nečumí, vše je skryté a za celou dobu, co tam Magicar mám nebyla jediná porucha, nebo problém. Chystám nákup dalšího auta do rodiny a na alarm určitě pojede k nim.

Edit: Mohl jsem u montáže být, ale trvalo to cca 8 hodin, tak jsme raději jeli na Černý most do kina. :D
VW Sharan II 1.9 TDI PD 85 kW Family červený
VW Passat 1.9 TDI PD Variant 96 kW modrý

Uživatelský avatar
patper
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5486
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha-Rakovnicko-Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: ALARM, MAGICAR: alarm Magicar a vše kolem

Příspěvek od patper »

:D V Rakovniku to bude "Autostop" :D
Ale radsi bych to dal do Bluetuningu,nebo se domluvit s Abelem :idea:

Michi123
Řidič
Řidič
Příspěvky: 130
Registrován: 19.07.2011 17:09
Bydliště: Brno

Re: ALARM, MAGICAR: alarm Magicar a vše kolem

Příspěvek od Michi123 »

Zapojuju magicar m100as do pasika b5 ale nevim ktery kabel vede do budiku na kontrolku zhaveni mohl by mi nekdo poradit ktera to je barva dratu?
VW Passat B6, 2.0 Tdi, CR, 103 kw, 2009, CBAB

Michi123
Řidič
Řidič
Příspěvky: 130
Registrován: 19.07.2011 17:09
Bydliště: Brno

Re: ALARM, MAGICAR: alarm Magicar a vše kolem

Příspěvek od Michi123 »

Mam magicar m100as a pri zamknuti mi zapipa sirena i kdyz to mam vypnute (tlcitko I+II)a ikona houkacky na displeji nesviti muze mi nekdo poradit proc to tak je a jestli se toda nejak zrusit? Dale mam problem s tim ze kdyz zamknu tak mi pak jeste vzdy po cca ctvrt minutovych intervalech (asi 4x) pager zapipa a blika u toho ten zamek . Co to znamená? Da se to nejak zrusit?
VW Passat B6, 2.0 Tdi, CR, 103 kw, 2009, CBAB

Uživatelský avatar
M@rty74
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2498
Registrován: 29.05.2010 21:14
Bydliště: Green town at Prague

Re: ALARM, MAGICAR: alarm Magicar a vše kolem

Příspěvek od M@rty74 »

Když pominu, že jsi v sekci SAGů, kde je veškeré elektro odlišné od ostatních koncernových wágenů tak si dovolím podoktnout, že M100AS je trošku starší model tak ti s tím nikdo moc asi neporadí... Nejlépe bys udělal obrátit se na některou montážní firmu Magicaru jako takového.
Neptejte se mě, proč Vám to, či ono bylo smazáno nebo zamčeno - NESPLŇOVALO TO PRAVIDLA SAG sekce!!!
Pro své idealistické názory se zde často setkávám s nepochopením....

Roubic
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 42
Registrován: 26.06.2011 13:02

Re: ALARM, MAGICAR: alarm Magicar a vše kolem

Příspěvek od Roubic »

zdravim lidi mám takovej dotaz nechal jsem dát do superba magicar 9000b ale jedná se mi o to že podle zapojení c jsem k tomu dostal tak mi to v servisu zapojili vše funguje ale pak jsem zjistil dve nemilé zprávy auto mi samo od sebe houkat ale houká mi origo alarm podle vagu to dělaj židičovo dveře kde e alarm napíchnutej :/ a nikde jsem nenašel pořádně kde se to dá obejít nebo jak origo alarm vypnout nemá někdo návod jak to udělat ? a druhá věc je že na dálkovej start to docela dluho točí což se mi nelíbí ted ho mám vyplej protože to furt jenom houkalo poradí někdo ?
Auto hulí a jede :D

Uživatelský avatar
M@rty74
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2498
Registrován: 29.05.2010 21:14
Bydliště: Green town at Prague

Re: ALARM, MAGICAR: alarm Magicar a vše kolem

Příspěvek od M@rty74 »

To samé jako o příspěvek výš... Sériový alarm se vypíná softwarově, ale vzhledem k tomu že jsi v sekci SAG, tak moc rad nečekej. Jediné co se dá konstatovat je, že kdo to montoval toho asi moc nevěděl...
Navíc nepíšeš ani model/rok, ani kdo ti to montoval, ani odkud jsi....
To.se pak radí ještě hůř...
Neptejte se mě, proč Vám to, či ono bylo smazáno nebo zamčeno - NESPLŇOVALO TO PRAVIDLA SAG sekce!!!
Pro své idealistické názory se zde často setkávám s nepochopením....

Roubic
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 42
Registrován: 26.06.2011 13:02

Re: ALARM, MAGICAR: alarm Magicar a vše kolem

Příspěvek od Roubic »

To jsem četl ale nenašel jsem jak mám hex kabel takže to by nebyl problém ale nikde jsem to nenašel a tady jsem koukal na 9 stránek že tu psali o magicaru tak jsem nechtěl zakladat nové téma
Škoda Superb rv2003
montovali to v servisu ale oni se spíš zaměřují na keetec takže tohle mi dělali jenom ze známosti podle návodu k alarmu
jinak ustecký kraj Litvínov
a já už si fakt nevim rady kde to najít snad vše jsem prohledal ale nikde to není vyloženě napsaný jak to vypnout nebo kde to vypnout
Auto hulí a jede :D

Odpovědět

Zpět na „SAG - Sharan Alhambra Galaxy“