Climatronic a sterace

1995 - 20..

Moderátoři: M@rty74, michall

Zamčeno
godzilla
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 28
Registrován: 20.01.2008 12:13

Climatronic a sterace

Příspěvek od godzilla »

Ahoj pratele,
mam dotaz na chovani u vozidel SAG 2, se kterymi se jejich majitele v provozu urcite setkali a treba se nekteremu z vas podarilo "problem" vyresit.

1. se tyka climatronicu. Vcelku mi vadi jeho ruznorode nastavovani rychlosti otacek v rezimu ECON. Sam si je nastavuje bez ohledu na to, jake jsou aktualni pozadavky v jedoucim vozidle. Napr. kdyz se zacinaji mlzit okna, stahne rychlost na 1 dilek. Rucne zmenim na plny vykon, ale po nekolika okamzicich jsou zase jen 3.
Da se tento problem vyresit tak, abych mohl ovladat rezim ECON manualne??? Existuje moznost zmeny funkce treba diagnostikou??? Lze nejak ovlivnit snimac tepla uvnitr climatronicu???

2. se tyka stirani. Lepe receno stirani s pouzitim ostrikovani. Je nastaveno na 5 setreni, coz v mnoha pripadech znamena, ze uz u 4. setreni je okno suche a pokud jedu za vozidlem, ktere na me strika spinu, spina je na okne rozmazana a zaschla.
Je mozne nejak (diagnostika, rele, ???) ovlivnit pocet stiracich pohybu???

Diky za odpovedi. Hledal jsem na netu a k nicemu jsem nedospel.

Odesláno z mého MI 4W pomocí Tapatalk

godzilla
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 28
Registrován: 20.01.2008 12:13

Climatronic a sterace

Příspěvek od godzilla »

A tak si po proverce ve znackovem servisu odpovedel sam - doufam, ze to bude pomoc pro nektere z ostatnich, kdoz se setkali se stejnymi prekvapenimi:

ad sterace - uprava poctu 5ti setreni steracu bezne dostupnym zpusobem neni mozna. Pokud nejaky zpusob existuje, mechanik o nem nevi. Sam by ho chtel na svem aute zmenit.

ad climatronic - pokud je nefunkcni pridavne topeni (jako je tomu u me), climatronic si dela, co se mu zlibi, protoze v zimnich mesicich neni jen diky motoru topeni schopne vytopit vnitrni prostor auta na pozadovanou nastavenou teplotu a climatronic si s tim neumi poradit. V mimozimnich mesicich vse funguje temer bez vad.

Odesláno z mého MI 4W pomocí Tapatalk

Marek77
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3883
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Climatronic a sterace

Příspěvek od Marek77 »

Umíš číst? http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=285&t=251403" onclick="window.open(this.href);return false;

godzilla
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 28
Registrován: 20.01.2008 12:13

Climatronic a sterace

Příspěvek od godzilla »

Jak jsi ochotny hned potom, co jsem informace nasal jinde. Diky moc. Musis byt zlaty clovek!!!!
Mimochodem jak muj text souvisi s tvym odkazem??? Lisi se snad podle motorizace chovani climatronicu nebo steracu???

Odesláno z mého MI 4W pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
11mAjA11
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9064
Registrován: 13.09.2008 15:42
Bydliště: Small Town in North Moravia

Re: Climatronic a steratce

Příspěvek od 11mAjA11 »

:roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
přečti si pravidla a pak kafrej..

1) špatné téma
2) nadpis o ničem
3) použití funkce HLEDAT - O

víc netřeba pokračovat..

:roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
Moje přibližovadla :Golf Mk II TDi AHF, Golf Mk IV 1.6 16V, T3 1.6D Alpinweiss - Das ReiseWagen, Sup1AMX, GSX-R 750, Jawa 23 Mustang, Alhambra I AFN,P206
Příběh Australanky --> Obrázek

R.I.P. areka

godzilla
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 28
Registrován: 20.01.2008 12:13

Climatronic a sterace

Příspěvek od godzilla »

:lol::lol::lol::lol::lol:
Ani si nedokazes predstavit, jakou mam radost z toho, ze mame v republice kapacity, ktere driv poradi, nez vymysli nejaky nesmysl.
Pokud znas mobilni aplikaci tapatalk, pak muzu s cistym svedomim rict, ze me sem prsmerovala prave ona.
A jestli chces videt u kazdeho tematu ooooobrovsky nadpis, tak si skoc treba nekam do knihovny. Ono moralizovat nekde, kde se obvykle radi, asi nebude tim pravym orechovym. Navic pokud vidis hned 1. dva prispevky, tak nechapu, proc na ne reagujes, kdyz jsem si odpovedel sam a tim jsem zodpovedel stejny dotaz tem, kdo by jej chteli resit taky a nepodarilo se jim najit tema jako tomu bylo u me.

Odesláno z mého MI 4W pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
11mAjA11
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9064
Registrován: 13.09.2008 15:42
Bydliště: Small Town in North Moravia

Re: Climatronic a sterace

Příspěvek od 11mAjA11 »

Aneb jak si koledovat o BANána.
Nesváděj to na tapatalk, v mobilu sem schopen hledat i bez pitomého tapatalku (který je mimochodem naprosto k ničemu protože to na něm stejně nechodí jak má)
Na tomhle fóru sou jasně daná pravidla, které je 99% lidí ochotno respektovat.
Ti co nemají potřebu je respektovat sem chodit nemusí, nikdo je nenutí.
Použití funkce HLEDAT by zvládl i průměrně cvičený šimpanz.
Takže laskavě pochop Ty že udržování toho všeho tady je činnost nevýdělečná a dobrovolná a klidně se můžeš k moderování přidat, je to šance pro každého jak se realizovat.
Sem zvědav jak dlouho bys to vydržel.
Všude se najdou jedinci co sou si vším tak neomylně jistí, že pravidla oni dodržovat nemusí..
Opak je pravdou..
Mimochodem je tam v pravidlech psáno i o "CITACI".. :laugh: :laugh:

:wink: :wink: :wink: :wink:

http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=50&t=27441" onclick="window.open(this.href);return false;
Moje přibližovadla :Golf Mk II TDi AHF, Golf Mk IV 1.6 16V, T3 1.6D Alpinweiss - Das ReiseWagen, Sup1AMX, GSX-R 750, Jawa 23 Mustang, Alhambra I AFN,P206
Příběh Australanky --> Obrázek

R.I.P. areka

Uživatelský avatar
BigBang
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 6909
Registrován: 11.12.2009 16:39
Bydliště: DuchcoVW & Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Climatronic a sterace

Příspěvek od BigBang »

stále mě nepřestane udivovat jak někteří jedinci dokáží být suveréní :fool: :rofl:
Hliník
Mulťák v nouzi
Wartburg 353 Tourist

ex: Golf III variant 1.4 1995 - šel do světa; !RIP!: Sharan 1.9 TDI PD 85kW 2001 sociál s koženym volantem, Polo 86c 2f 1.3 40kW 1992

Detailing Club

Zamčeno

Zpět na „SAG - Sharan Alhambra Galaxy“