SVĚTLA PŘEDNÍ: jaké typy žárovek používáte?

1995 - 20..

Moderátoři: M@rty74, michall

Odpovědět
Uživatelský avatar
smolda
Člen klubu
Příspěvky: 3493
Registrován: 21.11.2010 16:42
Bydliště: Berounsko, D5 Exit 28

Re: SVĚTLA PŘEDNÍ: jaké typy žárovek používáte?

Příspěvek od smolda »

Hele doktore a proč chodíš kouřit do parabol? O maličko míň mám začouzený skla zevnitř auta. :laugh:
Malá Veškrnová :roll:
Don't worry, be happy

Uživatelský avatar
RamuSAG
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 298
Registrován: 04.09.2010 21:48
Bydliště: Praha-Žižkov

Re: SVĚTLA PŘEDNÍ: jaké typy žárovek používáte?

Příspěvek od RamuSAG »

skyppy
Viď, a mohli by mi šoupnout něco nového nebo alespoň mladšího. Ba ne, já bych šarika nedal, navíc by na něm mohli ještě něco rozbít, že jo. :D
smolda
Tak ten tvůj (můj) problém jsem po zimě smejval z oken dneska, jarovou vodou a pak kůží. Hadr jsem hned zahodil a kůži zkusím vyprat. Čéčé je to zvláštní, ale je vidět zase o něco lépe. :yahoo:
VW Sharan I 1,9 TDI CL 1997 66kW EGR OFF

Uživatelský avatar
smolda
Člen klubu
Příspěvky: 3493
Registrován: 21.11.2010 16:42
Bydliště: Berounsko, D5 Exit 28

Re: SVĚTLA PŘEDNÍ: jaké typy žárovek používáte?

Příspěvek od smolda »

Tu kůži můžeš vyhodit taky, málo kdy se povede z ní ten cigaretovej bordel dostat. Leda že bys měl někde v šuplíku prechloretylén.
Malá Veškrnová :roll:
Don't worry, be happy

S.A.G.
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 20
Registrován: 30.01.2012 21:15

Jaké žárovky do předních světel

Příspěvek od S.A.G. »

Ahoj mám sharana rv. 04 a zhruba rok mám namontovanou v potkavacích světlech hid sadu 6000K vypadá to dobře ale svitivost nic moc :-/ a ted mi praskla jedna výbojka tak přemýšlím o tom že bych dal zpátky nějaké dobré žárovky které dobře vypadají ale také dobře svítí ...máte někdo s něčím skušenost ??






modedit: PROČ zakládáš nové téma? Sherlock nefunguje? Stačí použít hledání ....

Uživatelský avatar
the.max
Člen klubu
Příspěvky: 531
Registrován: 24.10.2012 15:31
Bydliště: Bílina
Kontaktovat uživatele:

Re: SVĚTLA PŘEDNÍ: jaké typy žárovek používáte?

Příspěvek od the.max »

Kdysi jsem potřeboval na jednoho 'veterána' vyčistit zadní světla, tak jsem sundal plastové kryty a dal jsem to ségře do myčky na nádobí. Rozdíl nepopsatelný, udělal jsem to pak i s předními a paráda!
Vyměním ojetého pionýra za nejetou pionýrku.
Ford Galaxy Ghia 2001 V6 Tiptronic
Obrázek LPG

raylis
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 25
Registrován: 15.11.2013 06:26
Bydliště: trnava

Re: SVĚTLA PŘEDNÍ: jaké typy žárovek používáte?

Příspěvek od raylis »

Nazdar pani,tak dnes som riesil ziarovky a mal som v plane kupit OSRAM NIGHT BREAKER,ale po kupe som zistil,ze panko mi predal OSRAM NIGHT RACER. To su ziarovky pre motocykle,je to problem mat v aute?poradte

Uživatelský avatar
michall
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5719
Registrován: 25.09.2007 15:24
Bydliště: Praha

Re: SVĚTLA PŘEDNÍ: jaké typy žárovek používáte?

Příspěvek od michall »

Pokud to jsou H7 s 55W a mají homologaci, tak nejspíš ano. Jsou ale tuším domodra, tak by asi měly být v obou světlech stejné.
Dodržujte prosím Pravidla sekce, odpovědi hledejte nejdříve v Sherlockovi, díly shánějte/nabízejte v bazaru. Může se hodit ETKA online nebo ELSA online (odkaz je na .ru!)

raylis
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 25
Registrován: 15.11.2013 06:26
Bydliště: trnava

Re: SVĚTLA PŘEDNÍ: jaké typy žárovek používáte?

Příspěvek od raylis »

Su to h7 55w,maju homologaciu.Su na nej take dva pasiky modrej farby,ale svietia na bielo,tie modre sa volaju inak.Len to som myslel,ci nemaju nejaky iny uhol svietenia,ked su na motorku.Inak dik za radu a nazor.

Uživatelský avatar
michall
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5719
Registrován: 25.09.2007 15:24
Bydliště: Praha

Re: SVĚTLA PŘEDNÍ: jaké typy žárovek používáte?

Příspěvek od michall »

Konstrukce je dána typem H7, pokud by byla jiná, nebude to H7.
Dodržujte prosím Pravidla sekce, odpovědi hledejte nejdříve v Sherlockovi, díly shánějte/nabízejte v bazaru. Může se hodit ETKA online nebo ELSA online (odkaz je na .ru!)

Uživatelský avatar
lubos1947
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 210
Registrován: 23.12.2014 17:34
Bydliště: Vysočina

Re: SVĚTLA PŘEDNÍ: jaké typy žárovek používáte?

Příspěvek od lubos1947 »

Měřil někdo z Vás zejména u 1 sharana kolik voltů Vám jde do patice žárovky H4 ? Dnes jsem to měřil a do patice mě šlo 10,9V
na baterii bylo 11,9V čili 1V ztráta- podotýkám bez nastartovaného motoru. Při propojení drátkem od baterie + na žárovku H4 bylo znát že se víc rozsvítila -prostě někde ve vedení jsou ztráty.To je hlavní příčina proč světlo málo svítí. Zítra musím sehnat na pojistky přídavné držáky a překopu to.
Kdysi jsem měl ten samý problém na ventu ten svítil uplně mizerně a když jsem to změřil tak na žárovku u něj šlo 9,5V po upravě svítil perfěktně. Když jsem koupil před 5 roky sharana tak jsem to měřil a bylo to skoro beze ztráty dnes mě to nedalo a změřil jsem to znovu a bohužel se to projevilo.
Uprava je celkem jednoduchá odstřihnout vodič u H4 co jde na tlumené světlo ten napojit na spínací relátko a od baterie silnějším vodičem přes relé jej napojit do H4- amezi dát pojistku. To samé udělat u dálkového světla a výsledek bude znát
Sharan 1998 TDi 81KW motor AFN , Seat cordoba 2003 SDi 50Kw........ Transportér 1991 T4 2,4 57KW-prodán

Odpovědět

Zpět na „SAG - Sharan Alhambra Galaxy“